کن بلاک آئودی S1 Hoonitron را در «Electrikhana» معرفی کرد.

بیشتر: جزئیات کن بلوک 12 میلیون دلاری آئودی S1 Hoonitron
بیشتر: آئودی S1 Hoonitron: ماشین دریفت الکتریکی کن بلاک رونمایی شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ken-block-debuts-audi-s1-،onitron-in-electrikhan،

در داخل S1 Hoonitron، بلاک پشت در کابین می نشیند و پاهای خود را به روشی شبیه به یک راننده فرمول 1 یا نمونه اولیه Le Mans بالا آورده است. او در طی ویدئویی اخیر گفت که این یکی از سخت ترین موقعیت های رانندگی بوده است که تا به حال تجربه کرده است.

این بدان م،است که شعله‌های جعبه، نمایه‌ای ،‌مانند و برخی ،اصر آئرودینامیکی ظالمانه در جلو و عقب وجود دارد.

این اولین باری نیست که کن بلاک موتورهای بنزینی تنفس آتش را برای موتورهای الکتریکی قرار می دهد. قبل از اینکه با آئودی همکاری کند، به همکاری با فورد تکیه کرد تا پشت فرمان خودروی مفهومی SUV الکتریکی 1044 کیلوواتی موستانگ ماخ-ای آن شرکت کند.

  • کن بلاک آئودی S1 Hoonitron را در «Electrikhana» معرفی کرد.

آئودی از آن زمان نسخه‌ای از نسل دوم نمونه اولیه توسعه‌دهنده برقی RS Q e-tron را معرفی کرد که گفته می‌شود تا حدودی به لطف پانل‌های بدنه بازسازی‌شده، 15 درصد آیرودینامیک‌تر است.

در طول این ویدیو تعدادی کمئو وجود دارد، از جمله تعدادی از نمادین آئودی پی، پیک، گروه B، ترنس ام، لمانز و مسابقات DTM، و همچنین تام کریستنسن، برنده 9 دوره مسابقات 24 ساعته لمان.

مشخص نیست که شراکت بلاک با آئودی چه ثمرات دیگری به همراه خواهد داشت.

این خودروی الکتریکی سفارشی (EV) دارای معماری الکتریکی 800 ولت است و دارای چهار بسته باتری است که از یک آئودی Q7 پلاگین هیب، (PHEV) گرفته شده است، با دو موتور الکتریکی که مقدار نامعلومی نیرو تولید می‌کنند.

  • کن بلاک آئودی S1 Hoonitron را در «Electrikhana» معرفی کرد.

در سراسر ویدیوی نه دقیقه ای که اکنون در حال پخش است یوتیوبS1 Hoonitron را می‌توان در حال انجام دریفت‌های مفصل، دونات و حتی پرش در جاذبه‌های توریستی مهم در اطراف ، وگاس مشاهده کرد.

آئودی S1 Hoonitron اولین بار در دسامبر 2021 معرفی شد و بعداً در اوایل این هفته با نشانه‌های طراحی از خودروی افسانه‌ای Quattro S1 E2 Pikes Peak در دهه 1980 معرفی شد.

اگرچه ما از ،وجی های سیستم دقیق نمی د،م، اما می د،م که هونیترون در طول فیلمبرداری Eletrikhana بیش از 100 ،تیک را جوید که بیش از دو برابر مقدار معمول است.

این زوج زم، که در اوایل سال 2021 این همکاری را اعلام ،د، به کار بر روی مسابقه‌ای با فناوری پیشرفته آئودی اشاره ،د، اما مشخص نیست که تیم هونیگان چه نقشی در توسعه رقیب بازی خواهد کرد.

جدیدترین خودروی دریفت تمام الکتریکی کن بلاک، آئودی S1 هونیترون، در جدیدترین ویدیوی Gymkhana با نام Electrikhana اولین حضور دراماتیک خود را در خیابان های ، وگاس داشته است.