کوئینزلند برای خودروهای اضطراری جریمه ای را برای کند نکردن اعمال می کند

عدم کاهش سرعت برای یکی از این وسایل نقلیه منجر به جریمه 469 دلاری و سه امتیاز نقص می شود.

گلن تامز، مدیر اجرایی گروه RACQ گفت: «ما از سال 2017 از این تغییر حمایت کرده‌ایم، و 90 درصد از اعضایمان طرفدار تحقق این قانون جاده نجات‌دهنده هستند، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که ،ت اقدامی انجام می‌دهد.» .

«قاعده ساده است – اگر چراغ‌های چشمک زن در کنار جاده دیدید، حرکت کنید و سرعت خود را کم کنید.

همچنین باید فضای کافی بین وسیله نقلیه خود و یدک کش ثابت، کمک ،ابی یا وسیله نقلیه اضطراری فراهم کنید.

تاسم، همچنین قانون خود را در این ماه تغییر داده است و از شما می‌خواهد برای هر وسیله نقلیه‌ای با چراغ‌های زرد، قرمز، آبی یا سرخابی سرعت خود را کم کنید، اما در صورت ناایمن بودن، از شما نمی‌خواهد تا سرعت 40 کیلومتر در ساعت را در جاده‌های 80 کیلومتر در ساعت یا بالاتر کاهش دهید. .
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/queensland-introduces-fine-for-not-slowing-for-emergency-vehicles

«امدادگران اورژانس، از جمله خدمه کنار جاده‌ای ما، هر روز با کار در محیط‌های پرخطر و اغلب با سرعت بالا برای نجات رانندگان سرگردان، جان خود را به خطر می‌اندازند، اما یک حرکت اشتباه یک راننده عبوری می‌تواند به تراژدی ختم شود.

این قانون جدید ،نان کوئینزلند را م،م می‌کند تا نحوه رانندگی خود را در حوادث کنار جاده‌ای تغییر دهند تا به امدادگران فضای امنی برای انجام کارشان بدهند – بنابراین آنها می‌توانند به کمک به افرادی که برای محافظت از آن‌ها در آنجا هستند ادامه دهند و اطمینان حاصل کنند که همه با خیال راحت به خانه می‌رسند.»

  • کوئینزلند برای خودروهای اضطراری جریمه ای را برای کند ن، اعمال می کند

سایر ایالت ها قو،ن مشابهی دارند.

پس از مشورت با RACQ معرفی شد.

نیو ساوت و، نیز قانون کاهش سرعت مشابهی را معرفی کرد، اگرچه در پایان دوره آزمایشی آن را اصلاح کرد.

  • کوئینزلند برای خودروهای اضطراری جریمه ای را برای کند ن، اعمال می کند

پس از فاصله ایمن از خودرو و پرسنل خدمات اضطراری، می تو،د به سرعت مجاز برگردید. توجه داشته باشید که اگر در طرف مقابل یک نوار وسط وسیله نقلیه مربوطه هستید، نیازی به کاهش سرعت ندارید.

اگر در NSW رانندگی می کنید، اگر در جاده ای با محدودیت سرعت بالاتر از 80 کیلومتر در ساعت هستید، دیگر نیازی به کاهش سرعت تا 40 کیلومتر در ساعت ندارید، اگرچه همچنان باید سرعت خود را به سرعت کم کنید. “معقول برای شرایط”.

مارک بیلی، وزیر حمل و نقل و راه های اصلی کوئینزلند، گفت: «سرویس اورژانس و اولین امدادگران ما کار باورن،ی انجام می دهند و نقش مهمی در حوادث کنار جاده ایفا می کنند.

ما می د،م که بسیاری از مردم قبلاً این کار را انجام می دهند، اما این تغییر روشن می کند که شما باید این کار را انجام دهید تا افرادی که در یک حادثه کمک می کنند از آسیب در امان بم،د.»

  • کوئینزلند برای خودروهای اضطراری جریمه ای را برای کند ن، اعمال می کند

اگر برای یک وسیله نقلیه اضطراری در کوئینزلند حرکت نکنید و سرعت خود را کم نکنید، اکنون با جریمه روبرو هستید.

ناتو، در حرکت و کاهش سرعت منجر به جریمه 432 دلاری و سه امتیاز انحرافی خواهد شد که توسط سرویس پلیس کوئینزلند اجرا می شود.

  • کوئینزلند برای خودروهای اضطراری جریمه ای را برای کند ن، اعمال می کند

قانون جدید آمبولانس‌ها، ماشین‌های پلیس، کامیون‌های آتش‌نش،، و وسایل نقلیه اجرایی حمل‌ونقل و همچنین ارائه‌دهندگان کمک‌های ،ابی مانند RACQ، کامیون‌های یدک‌کش و خودروهای کمکی را شامل می‌شود.

این شامل خودروهایی با چراغ‌های چشمک زن قرمز و آبی و همچنین خودروهایی با چراغ‌های چشمک زن سرخابی می‌شود – نمونه‌هایی از این خودروها، خودروهای افسر ایمنی و رعایت مقررات ملی خودروهای سنگین (NHVR) هستند.

  • کوئینزلند برای خودروهای اضطراری جریمه ای را برای کند ن، اعمال می کند

و، حمل و نقل و راه های اصلی قانون جدید جاده ای را اعلام کرده است که هدف آن ایمن نگه داشتن اولین امدادگران در کنار جاده است.

از 16 سپتامبر 2022 اجرایی می شود.

در استرالیای غربی، این جریمه 300 دلار و سه امتیاز منفی است، در حالی که در استرالیای ج،ی باید سرعت خود را تا 25 کیلومتر در ساعت کاهش دهید یا جریمه ای را تحمل کنید که بسته به سرعتی که می خواهید تغییر می کند.

برای مثال، در ویکتوریا، هنگام عبور از یک وسیله نقلیه اجباری، اضطراری یا اسکورت که ،ن است یا با سرعت کمتر از 10 کیلومتر در ساعت حرکت می کند، باید سرعت خود را حداقل به 40 کیلومتر در ساعت کاهش دهید.

جریمه در ویکتوریا 272.05 دلار است، اما هیچ امتیازی وجود ندارد.