کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد

اینکه کدام مدل های یوتی به استرالیا می آیند مشخص نیست. خودروهای تجاری سبک در نمودارهای فروش Down Under غالب هستند و فورد رنجر و تویوتا هایلو، به طور کلی دو رتبه اول را اشغال می کنند.

این موتور روی یک قاب نردب، ساخته شده و از یک موتور 3.0 لیتری توربو دیزل V6 استفاده می کند. 186 کیلو وات و 560 نیوتن متر. اگرچه زم، در ایالات متحده به ،وان Borrego فروخته می شد، موهاوه (تصویر زیر) اکنون برای کره ج،ی رزرو شده است. این واقعیت که بیش از یک دهه از عمر آن می گذرد به این م،ی است که بعید است قاب فعلی موهاو زیربنای یک ute جدید باشد.

  • کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد
  • کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد
ما در حال مذاکره قوی هستیم تا هر چه سریعتر تعداد زیادی از آنها را به سواحل خود بیاوریم. اگر ما به اندازه کافی خوش شانس باشیم، ممکن است یک زوج دیگر در سال آینده وجود داشته باشند.

کانسپت کراس اوور حمل‌ونقل خانوادگی با عرض 2055 میلی‌متر و طول 4930 میلی‌متر با فاصله بین دو محور 3100 میلی‌متر، 80 میلی‌متر پهن‌تر از هیوندای پالیسید است و روی فاصله محوری 200 میلی‌متر بیشتر سوار می‌شود.

این برند می‌گوید یکی از این خودروها را در کنار یک SUV از سال 2024 در ایالات متحده تولید خواهد کرد و اشاره کرد که اینها مدل‌های سایز متوسط ​​خواهند بود. این نشان می دهد که این خودرو همتای الکتریکی مانند فورد رنجر خواهد داشت.

«یک برنامه حداقل برای هفت نفر وجود دارد [e-GMP cars] رولند ریورو، رئیس محصولات کیا استرالیا، گفت: در مجموع در برند کیا.

برد ادعا شده 483 کیلومتر است و پلت فرم e-GMP از شارژ فوق سریع 350 کیلوواتی متصل به شارژر سریع DC عمومی پشتیب، می کند. فراتر از EV9، مشخص نیست که کدام یک از مدل‌هایی که کیا در سال 2020 معرفی کرد، در ردیف بعدی قرار دارند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/kia-ute-snapped-testing-in-kore،

ع، های یک قاطر آزمایشی استتار شده (و کمی ژنده پوش) ارسال شده به KiaClubOfficial یک پیکاپ با برند کیا را نشان می‌دهد که در جاده‌های کره آزمایش می‌کند و ظاهراً نمای جلوی شاسی‌بلند موهاوه را پوشیده است. اگرچه تصاویر به صورت فشرده هستند، اما در یکی از تصاویر واضح است که کابین پشت صندلی‌های عقب را قطع کرده تا بدنه‌ای با دو کابین ایجاد کند.

جزئیات در مورد کیا یوتی در زمین وجود ندارد، اما این شرکت در اوایل سال جاری متعهد به ساخت «یک پیکاپ الکتریکی اختصاصی و یک مدل استراتژیک برای بازارهای در حال ظهور» شد.

این امکان وجود دارد که جلوی Mohave از راحتی زاده شده باشد و هیچ ارتباطی با محصول نهایی نداشته باشد… اما اگر کیا بخواهد یک دستگاه احتراق داخلی بسازد، چیزی مانند Mohave یک پایه منطقی خواهد بود.

همانطور که پیش می‌رود، EV6 و نیرو پیشرو شارژ الکتریکی کیا در استرالیا هستند. نسخه تولیدی مفهومی EV9 ممکن است در سال 2023 عرضه شود.

  • کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد
  • کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد

در کنار گزینه الکتریکی، شایعاتی وجود دارد که “مدل استراتژیک برای بازارهای در حال ظهور” نیز می تواند با قدرت احتراق داخلی ارائه شود.

آیا این کیا اوت مورد انتظار است؟

در مورد پیکاپ برقی بالقوه، کیا قبلاً گفته است که هر وسیله نقلیه الکتریکی را که بتواند به صورت محلی در اختیار داشته باشد، می خواهد.

  • کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد
    بیایید EV9
  • کیا اوت آزمایش خود را در کره انجام داد

پس منطقی است که کیا با توجه به پتانسیلی که برای ارتقای آن در نمودارهای فروش دارند، ورود خودروها به بازار ما را در اولویت قرار می دهد.