کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلوکس را فاش می کند

کیا در حال حاضر در حال توسعه یک مدل پیکاپ تراک آینده است که بسیار توانمند و من، برای هدف خواهد بود. جزئیات بیشتر در زمان من، تایید خواهد شد.

در کره، Mohave از یک موتور 3.0 لیتری V6 توربو دیزل با قدرت 189 کیلووات و گشتاور 560 نیوتن متر – دومی از 1500 تا 3000 دور در دقیقه استفاده می کند. برای مرجع، موتور 3.0 لیتری V6 دیزلی در رنجر و آماروک 184 کیلووات و گشتاور 600 نیوتن متر تولید می کند.

کیا آ،ین دیزل 3.0 لیتری خود را با استانداردهای یورو 6 تطبیق داده است و آن را با مقررات آلایندگی که احتمالاً به زودی به استرالیا می آید، هماهنگ می کند و در حال حاضر در بازارهای دیگر در سراسر جهان قابل اجرا است. در حال حاضر تعداد کمی از دستگاه ها دارای گواهینامه EU6 در استرالیا هستند.

 • کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلو، را فاش می کند
  اجازه دهید TK نمونه اولیه شود

نسخه تولیدی کیا اوت در سال 2025 ی،ی پنج سال پس از شروع توسعه آن وارد بازار خواهد شد.

 • کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلو، را فاش می کند
  اجازه دهید TK نمونه اولیه شود

مشخص است که Mohave در حال حاضر قادر به یدک کشی بیش از 3.0 تن است، بنابراین یک پایه محکم در آنجا وجود دارد.

نسخه تجاری این موتور در حال حاضر در وانت هیوندای استاریا با قدرت 130 کیلووات/430 نیوتن متر و همراه با گیرب، هشت سرعته اتوماتیک کار می کند. در Staria از سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد بهره می برد، اما مشخص نیست که آیا کیا از این پیشرانه استفاده خواهد کرد یا یک سیستم 4WD مستحکم تر شبیه به Mohave توسعه خواهد داد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، اشاره به استفاده از رنجر و هایلو، به ،وان معیار نشان می دهد که کیا به دنبال این است که حداقل ظرفیت یدک کشی 3500 کیلوگرمی را به TK ute بدهد.

 • کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلو، را فاش می کند
  موهاوه باش

در اینجا جزئیات تیتر آمده است:

 • ute در داخل به ،وان “TK” شناخته می شود
 • مهندسان کیا از استرالیا به ،وان یک بستر آزمایشی برای ute استفاده کرده اند
 • این خودرو در مقایسه با فورد رنجر و تویوتا هایلو، محک زده شده است
 • قدرت از یک موتور دیزل تامین می شود
 • قرار است در سال 2025 وارد استرالیا شود
 • کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلو، را فاش می کند

Mohave چهار چرخ متحرک با برد کم الکترونیکی و طیف وسیعی از حالت‌های زمین را بسیار شبیه سایر شاسی‌بلندهای کیا ارائه می‌کند. یک خودکار هشت سرعته استاندارد است.

این نشان می‌دهد که کیا در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که TK توانایی‌های مورد انتظار یک کابین دو کابین در استرالیا را برآورده می‌کند، به این م،ی که ظرفیت یدک‌کشی ترمزدار 3500 کیلوگرم و محموله حدود 1000 کیلوگرم بسته به نوع آن است.

کیا اوت کی به استرالیا می آید؟

بیشتر: کیا اوت دوباره با لینک های موهاوه جاسوسی کرد
بیشتر: کیا اوت آزمایش خود را در کره ج،ی قطع کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/kia-ute-dealer-leak-offers-first-details-about-ford-ranger-toyota-hilux-rival

TK در این مرحله فقط نام رمز داخلی است و ute جدید بدون شک در سال های آینده نام من،ی را به دست خواهد آورد.

یدک کش کیا چقدر خواهد بود؟

این خودروی دو کابین جدید که در داخل با نام TK شناخته می‌شود، شکاف بزرگی را در خط تولید استرالیایی این برند پر می‌کند و این پتانسیل را دارد که کیا را به ارتفاعات جدیدی در نمودارهای فروش ارتقا دهد – احتمالاً مزدا را در رقابت برای ،ب مقام دوم پشت سر گذاشته است. رهبر بازار تویوتا

در حال حاضر، خودرویی در خط تولید محلی کیا با بیشترین ظرفیت یدک‌کشی، SUV سورنتو است که می‌تواند تا 2000 کیلوگرم را با یک تری، ترمزدار حمل کند.

چه موتوری کیا TK ute را تامین می کند؟

طبق گفته‌های فروشندگ، که در مورد این خودرو توضیح داده شده‌اند، کیا TK را در برابر فورد رنجر و تویوتا هایلو، پیشرو در بخش برای «دستیابی به ظرفیت یدک‌کشی و اه، محموله» محک زده است.

اولین جزئیات در مورد خودروی مورد انتظار کیا با دو کابین در اینجا آمده است.

پس از گزارش‌های قطره‌ای مدیران و نمونه اولیه مبتنی بر شاسی‌بلند قاب نردب، موهاوی در بازار کره که در کره ج،ی مشاهده شد، این اولین جزئیات ما در مورد آنچه می‌تواند مهم‌ترین نسخه جدید این برند باشد تا کنون است.

چه انتظاری داشته باشیم؟ بخو،د تا متوجه شوید.

با این حال، این واقعیت که یک شاسی بلند کیا موهاو به ،وان پایه ای برای نمونه اولیه استفاده شد، می تواند سرنخ هایی را ارائه دهد.

همچنین این موضوع را رد می‌کند که ute یک نسخه با نشان کیا از هیوندای سانتا کروز مبتنی بر خودروی نرم‌تر باشد که در آمریکای شمالی عرضه می‌شود.

بر اساس اطلاعات لو رفته از فروشنده، مهندسان دفتر مرکزی کیا “در موارد متعدد” به استرالیا پرواز کرده اند تا رقبا و شرایط محلی را تجربه کنند، بنابراین می تو،د انتظار داشته باشید که خط لوله به خوبی برای جاده های ما طراحی شود.

چین نیز در این ،یب حضور خواهد داشت و GWM قصد دارد تا قبل از پایان سال 2023 کانن شانهای را با گزینه های دیزلی و هیب، عرضه کند، در حالی که کانن حتی بزرگتر کینگ ،گ برای بازار استرالیا در دست بررسی است.

تمامی رقبای اصلی کیا اوت ظرفیت ب،ل ترمزدار 3.5 تنی را ارائه می دهند که شامل رنجر، هایلو،، دی م،، بی تی-50، آماروک و ناوارا می شود.

کیا اوت – که در داخل با نام TK شناخته می‌شود – یکی از دو پیکاپ تراک آینده‌ای است که از این برند تولید می‌شود، احتمالاً خودرویی که در سال گذشته توسط مدیران شرکت به ،وان «الگوی استراتژیک برای بازارهای نوظهور» از آن یاد می‌شود. دیگری یک دستگاه برقی اختصاصی خواهد بود.

 • کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلو، را فاش می کند
  اجازه دهید TK نمونه اولیه شود

بر اساس اطلاعات فاش شده، CarExpert می‌توان تایید کرد که نسخه تولیدی کیا یوته از موتور دیزلی بهره می‌برد، هرچند جزئیات مربوط به ظرفیت و تعداد سیلندرها هنوز مشخص نیست.

 • کیا اوت: افشای اطلاعات از فروشنده جزئیات مربوط به فورد رنجر و رقیب تویوتا هایلو، را فاش می کند
  اجازه دهید TK نمونه اولیه شود

برای اطلاع از جدیدترین ها با CarExpert همراه باشید و نظرات خود را در نظرات به ما بگویید!

می‌تو،م ببینیم که کیا موتورهای متعددی را برای رسیدن به قیمت‌ها و تقاضاهای منطقه‌ای مختلف ارائه می‌کند، با موتور 2.2 لیتری توربو دیزل چهار سیلندر این برند یکی دیگر از استارت‌های بالقوه.

چیست؟

فراتر از آن، میتسوبیشی تریتون و نیسان ناوارا جدید بر اساس زیربنای مش، در افق هستند. میتسوبیشی همچنین در حال کار بر روی یک دستگاه برقی برای قرار گرفتن در کنار تریتون است، اگرچه مشخص نیست که آیا این دستگاه به استرالیا می آید یا خیر.

CarExpert با فروشندگان استرالیایی در مورد مدل آتی این هفته، اطلاعاتی در مورد اینکه چه چیزی این خودرو را تامین می کند، چه زم، راه اندازی می شود و چه خودروهایی را هدف قرار می دهد، به دست آورده است.

بخش ute در استرالیا ممکن است تا سال 2025 متفاوت به نظر برسد – فورد تأیید کرده است که یک Ranger پلاگین هیب، در سال 2024 در اروپا عرضه می شود و می تواند به اینجا برسد، در حالی که تویوتا HiLux بعدی تقریباً در همان زمان عرضه می شود که احتمالاً بر اساس همان زمان است. معماری TNGA-F زیربنای لندکروزر، به طور بالقوه با گزینه های هیب، و تمام الکتریکی.