کیا اوت با لینک های واضح موهاوه دوباره جاسوسی کرد

چیزی که به نظر می رسد یک بدنه ناهموار در قاب باشد کیا بیرون در طول آزمایش در کره ج،ی دوباره جاسوسی شده است.

موهاو در مدل فعلی خود دارای طول 4930 میلی متر، عرض 1920 میلی متر، ارتفاع 1790 میلی متر و فاصله بین دو محور 2895 میلی متر است. با قضاوت از ع،‌هایی که تاکنون دیده‌ایم، احتمالاً می‌توان گفت که این ute به طور قابل توجهی سر تا دم طول،‌تر خواهد بود و از فاصله بین دو محور کشیده استفاده می‌کند.

 • کیا اوت با لینک های واضح موهاوه دوباره جاسوسی کرد
 • کیا اوت با لینک های واضح موهاوه دوباره جاسوسی کرد

با توجه به اتصال احتمالی Mohave این خودرو، به نظر می رسد که ما به بازارهای نوظهور نگاه می کنیم.

در کره، قیمت Mohave از 50,500,000 وان (59,000 دلار) تا 63,100,000 پوند (73,700 دلار) متغیر است. در مقایسه، محدوده کمی کوچکتر سورنتو از 30,580,000 وپیو (35,700 دلار) تا 51,930,000 وپی (60,600 دلار) امتداد دارد.

ما نمی د،م که آیا کیا قصد دارد بدنه روی فریم ute را در استرالیا بفروشد یا خیر، اما باید توجه داشت که Mohave تاکنون فقط پیشنهادی برای فرمان چپ بوده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/kia-ute-spied-a،n-with-clear-mohave-links

آینه های بال نیز با Mohave مش، هستند، در حالی که درهای جلو مشابه هستند، البته بدون قاب پنجره های پ،تیکی مشکی براق.

 • کیا اوت با لینک های واضح موهاوه دوباره جاسوسی کرد
  یوته
 • کیا اوت با لینک های واضح موهاوه دوباره جاسوسی کرد
  موهاوه
در سطح حدس و گمان، ممکن است این یوتی با یکی از موتورهای چهار سیلندر توربو دیزل هیوندای کیا عرضه شود تا قیمت آن رقابتی شود.

در روز سرمایه‌گذار 2022 کیا در ماه می سال گذشته، این برند تایید کرد که روی دو پیکاپ کار می‌کند. یکی بر اساس معماری E-GMP EV خواهد بود، در حالی که دومی از پلت فرم موتور احتراق داخلی (ICE) استفاده می کند و عمدتاً در بازارهای نوظهور هدف قرار خواهد گرفت.

در سال 2019، Mohave که اکنون عمدتاً در کره ج،ی فروخته می شود، با طراحی مجدد جلو و عقب و همچنین فضای داخلی کاملاً جدید، فیس لیفت چشمگیری به دست آورد.

 • کیا اوت با لینک های واضح موهاوه دوباره جاسوسی کرد
  داخلی موهاوه

در این تصاویر اولین بار توسط جاسوسی خودکارما می‌تو،م چراغ‌های جلو و جلوپنجره متمایز SUV خشن را در زیر پوشش محافظ و همچنین گلگیرهای گرد برجسته آن ببینیم، اگرچه این نمونه اولیه محافظ قوس چرخ‌های پ،تیکی Mohave را از دست داده است.

موهاو که با نام Borrego نیز شناخته می‌شود، اولین بار در سال 2008 به نمایش درآمد و مانند نسل اول سورنتو، دارای یک قاب نردب، من، خارج از جاده بود. این SUV 4.9 متری با موتورهای V6 و V8 بنزینی در دسترس بود، اما امروزه منحصراً با موتور 3.0 لیتری V6 توربو دیزل 189 کیلوواتی به فروش می رسد.

با معرفی Mohave به ،وان پرچم‌دار SUV کیا در کره ج،ی، این برند ممکن است مدل جدید خود را به ،وان رقیبی برای انواع لو،‌تر تویوتا هایلو،، فورد رنجر، میتسوبیشی تریتون و دیگران قرار دهد.

مانند ع، های گرفته شده در سال گذشته، به نظر می رسد جلوی کیا یوتی مستقیماً از شاسی بلند موهاوه گرفته شده است.

مشخص نیست که آیا این ute از نسخه‌ای از قاب نردبان 15 ساله Mohave استفاده می‌کند یا اینکه چیز جدیدی خواهد بود. با توجه به تمرکز ute بر بازارهای نوظهور، به نظر می رسد که اولی ممکن است برای پایین نگه داشتن هزینه ها محتمل باشد.