کیا تاسمان 2025: رقیب کره ای رنجر دوباره جاسوسی کرد

آینده کیا TK/Tasman ute یک بار دیگر با جسد قاطر موهاوی دیگری جاسوسی شده است.

زم، که ما گفتگو را شروع کردیم، یک رنجر کاملاً جدید وجود نداشت. این اتفاق افتاد، آماروک هم همینطور.

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا به بیرون درز کرده است، CarExpert می‌توان تایید کرد که نسخه تولیدی کیا یوته از موتور دیزلی بهره می‌برد، هرچند جزئیات مربوط به ظرفیت و تعداد سیلندرها هنوز مشخص نیست.

به گفته فروشندگان کیا که در مورد این خودرو مطلع شده اند، این شرکت در حال محک زدن TK/Tasman در برابر فورد رنجر و تویوتا هایلو، پیشرو در این بخش است تا «به ظرفیت یدک کشی و اه، باربری دست یابد».

آقای ریورو همچنین تایید کرد که ute در کره تولید خواهد شد.

برای زمینه، ایسوزو D-Max، در هر دو حالت 4×2 و 4×4، تقریباً 10 درصد از این بخش را در سال گذشته به خود اختصاص داده است.

به نظر می رسد این کیا TK/Tasman ute جاسوسی دارای نمای جلویی مشابه شاسی بلند بدنه روی فریم موهاو با چراغ های جلو جعبه ای و جلوپنجره مستطیلی بزرگ است. نمونه اولیه جاسوسی قبلی بسیار شبیه به نظر می رسید.

Mohave چهار چرخ متحرک با برد کم الکترونیکی و طیف وسیعی از حالت‌های زمین را بسیار شبیه سایر شاسی‌بلندهای کیا ارائه می‌کند. یک اتوماتیک هشت سرعته استاندارد است.

مدیر عامل کیا استرالیا، دیمین مردیت، گفت: «این یک هدف متحرک از نظر مشخصات، طراحی و قیمت بود، اما همه این موارد همیشه در پس‌زمینه ناپدید می‌شوند.

TK فقط نام رمز داخلی در این مرحله است و ute جدید می تواند نام Tasman را بر اساس یک ثبت علامت تجاری اخیر که در IP استرالیا ثبت شده است دریافت کند.

برای اطلاع از جدیدترین ها با CarExpert همراه باشید!

این جدیدترین تصاویر توسط ماشین شورت، نمونه اولیه ute را با استتار مشکی ضخیم نشان می دهد.

رولند ریورو، مدیر کل برنامه‌ریزی محصول کیا استرالیا، گفت: «اگر بازار را تشریح کنید و به این نگاه کنید که مناطق کلیدی کجا هستند، چه ،، معیارهای اصلی هستند، و بدیهی است که در چند سال گذشته تکامل یافته است. CarExpert اوایل ماه.

در کره، Mohave از یک موتور 3.0 لیتری توربو دیزل V6 با 189 کیلووات قدرت و 560 نیوتن متر گشتاور بهره می برد. برای مرجع، موتور 3.0 لیتری توربو دیزل V6 در رنجر و آماروک 184 کیلووات و 600 نیوتن متر نیرو تولید می کند.

  • کیا تاسمان 2025: رقیب کره ای رنجر دوباره جاسوسی کرد

می‌تو،م ببینیم که کیا موتورهای متعددی را برای رسیدن به قیمت‌ها و تقاضاهای منطقه‌ای مختلف ارائه می‌کند، با موتور 2.2 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل آشنای این برند، یکی دیگر از استارت‌های بالقوه.

بیشتر: Kia Tasman ute: اه، فروش جسورانه مشخص شد
بیشتر: کیا اوت آزمایش خود را در کره قطع کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2025-kia-tasman-ute-korean-ranger-rival-spied-a،n

آقای ریورو گفت: “ما مطمئن هستیم که ظرف 24 تا 36 ماه آینده در استرالیا خواهد بود.”

کیا آ،ین دیزل 3.0 لیتری خود را با استانداردهای یورو 6 تطبیق داده است و آن را با مقررات آلایندگی که احتمالاً به زودی به استرالیا می آید، هماهنگ می کند و در حال حاضر در بازارهای دیگر در سراسر جهان قابل اجرا است. در حال حاضر تعداد کمی از دستگاه ها دارای گواهینامه EU6 در استرالیا هستند.

کیا اوت – که در داخل با نام TK شناخته می شود – یکی از دو پیکاپ تراک آینده این برند است که احتمالاً سال گذشته توسط مدیران شرکت به ،وان “بازارهای نوظهور مدل استراتژیک” از آن یاد می شود. دیگری یک دستگاه برقی اختصاصی خواهد بود.

نسخه تجاری این موتور در حال حاضر در وانت هیوندای استاریا با قدرت 130 کیلووات/430 نیوتن متر و همراه با گیرب، هشت سرعته اتوماتیک کار می کند. در Staria از سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد بهره می برد، اما مشخص نیست که آیا کیا از این پیشرانه استفاده خواهد کرد یا یک سیستم 4WD مستحکم تر شبیه به Mohave توسعه خواهد داد.

با این حال، این واقعیت که یک شاسی بلند کیا موهاو به ،وان پایه ای برای نمونه اولیه جاسوسی استفاده شد، می تواند سرنخ هایی را ارائه دهد.

«ما در ابتدا گفتیم [of ute development] تمام آن سال‌ها پیش، در سال 2018 یا هر چیز دیگری، که فکر می‌کنیم می‌تو،م در جایی که نام تجاری خود را می‌بردیم و شبکه نمایندگی‌ها را توسعه داده‌ایم، بفروشیم، معتقدیم که هنوز هم می‌تو،م 10 درصد از بازار LCV باشیم.

  • کیا تاسمان 2025: رقیب کره ای رنجر دوباره جاسوسی کرد

وی افزود که “بازدیدکنندگان زیادی” به استرالیا سفر کرده اند تا رقبا و شرایط محلی را تجربه کنند.