کیا ریو GT-Line به دلیل کمبود عرضه قطع شد

یک به‌روزرس، در سال 2021 یک نسخه کمی از پیشرانه تنظیم‌شده را به ارمغان آورد 74 کیلو وات (کمتر از 88 کیلووات) اما 172 نیوتن متر گشتاور بدون تغییر.

تا پایان سپتامبر، کیا استرالیا 3661 نمونه از هاچ بک ریو را به ثبت رسانده است که 18.5 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است (YTD). این خودرو پس از MG 3 (11612 دستگاه)، سوزوکی بالنو (5652 دستگاه) و مزدا 2 (3685 دستگاه) چهارمین خودروی پرفروش در بخش سرنشینان سبک است.

از آنجایی که نسخه GT-Line دیگر برای سفارش در دسترس نیست، به این م،ی است که خانواده ریو به دو پیشنهاد کاهش یافته است. قیمت پایه Rio S از 21490 دلار و ریو اسپورت (از 23490 دلار درایو) است.

در مقایسه، کیا استونیک گران‌تر – که استخوان‌های خود را با ریو مش، می‌کند – 7036 دستگاه را برای مدت مشابه بازگشته است و 25.6 درصد افزایش قیمت دارد. استونیک دومین خودروی پرفروش در بخش شاسی بلندهای سبک است، درست پس از مزدا CX-3 (7780 دستگاه).

مشخص نیست که آیا کیا استرالیا نسخه دیگری را برای جایگزینی GT-Line وارد خواهد کرد یا خیر، اگرچه مشخص است که قرارهای اسپرت و منحصربفرد نسخه فعلی یکی از نکات کلیدی فروش بوده است.

  • کیا ریو GT-Line به دلیل کمبود عرضه قطع شد

کیا ریو GT-Line تنها نسخه ای است که در محدوده هاچ شهری ارائه می شود موتور 1.0 لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی با یک گیرب، اتوماتیک هفت سرعته دوکلاچه جفت شده است.

منتظر یک ریو GT-Line هستید؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم!

بیشتر: همه چیز کیا ریو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/kia-rio-gt-line-axed-due-to-supply-s،rtages

در نتیجه ما تصمیم گرفتیم که این پیشرانه را در ریو متوقف کنیم. اما در استونیک ادامه خواهد داشت.”

  • کیا ریو GT-Line به دلیل کمبود عرضه قطع شد

توربوشارژ کیا ریو GT-Line دیگر در استرالیا موجود نیست و بخش محلی این برند به “محدودیت های شدید عرضه” اشاره کرده است.

سخنگوی کیا گفت: «ما با محدودیت های شدید عرضه با موتور 1.0 T-GDi توربو بنزینی متصل به DCT هفت سرعته مواجه هستیم. CarExpert.

موتور قدرتمندتر فناوری هیب، ملایم 48 ولتی را در بازارهای خارج از کشور مانند اروپا دریافت کرد و متعاقباً از محدوده استرالیا حذف شد.

صحبت ، با CarExpertنماینده کیا استرالیا گفت که این شرکت در تلاش است تا به سفارش‌های پشتیبان موجود احترام بگذارد و استونیک مرتبط در حال حاضر تحت تأثیر مشکل فلج کننده عرضه قرار نگرفته است.