کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 اسب بخاری 2023


کیا هند در حال آماده شدن برای عرضه فیس لیفت Seltos Turbo است – همان در ظاهر آماده تولید جاسوسی شده است.

کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023
کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023

از زم، که کیا با سلتوس بدجنس وارد شد، هیچ تغییری در طراحی آن ایجاد نشده است. حتی با وجود اینکه از همان ابتدا وحشی به نظر می رسید، همیشه فضایی برای تازگی وجود دارد. این برای تازه و به روز نگه داشتن محصول، مطابق با روندهای اخیر ضروری است. این دقیقا همان کاری است که کیا در حال حاضر انجام می دهد.

کیا به سلتوس فیس لیفت می دهد. اگرچه این یک ارتقاء نسلی نیست، باید شاهد تغییرات ظریف و در عین حال اساسی باشیم. این تغییرات به نمای جلو و عقب محدود خواهد شد، همانطور که توسط قاطرهای آزمایشی اخیر مشخص شده است. کناره‌ها و چرخ‌ها استتار نشده بودند، که نشان می‌دهد فقط تغییرات جزئی در آن ،مت‌ها وجود خواهد داشت.

کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023
کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023

کیا سلتوس فیس لیفت 2023 – توربو 160 ، بخار

کیا اخیراً قیمت سلتوس را افزایش داده و نسخه 1.4 توربو بنزینی را متوقف کرده است. به زودی با گزینه 1.5 توربو 160 ، بخار جایگزین می شود که اکنون جاسوسی شده است. قاطر آزمایشی اخیر در هند مشاهده شد و فقط در جلو و عقب روکش شده است. به غیر از هند، کیا سلتوها را در بازارهای جه، مانند اروپا و ایالات متحده نیز به فروش رسانده است. از نظر طراحی، مدل هندی و مدل جه، بسیار شبیه به هم بوده اند. فیس لیفت کیا سلتوس 2023 مشابه مدل عرضه شده جه، خواهد بود.

تغییرات عمدتاً در جلو و عقب متمرکز شده است. در جلو، LED DRL طراحی حیو، نیش اکنون مع، شده است. مانند قبل، دندان های نیش به جای پایین به سمت بالا هستند. جلوپنجره در حال حاضر کمی بزرگ شده است و دارای ،اصر ت،یم شده است که در وسط به هم نمی پیوندند. دورهای کروم روی توری بینی ببری آن اکنون نازک‌تر شده است و ظاهری ورزشی‌تر می‌دهد.

کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023
کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023

صفحات اسکید مصنوعی دارای ،اصر طراحی متمایز در دو انتها هستند که شبیه گوش ببر است که در مدل ،وجی وجود ندارد. چراغ‌های جلو اکنون شیک‌تر شده‌اند و دارای ،اصر نقره‌ای هستند و ظاهری مجلل به شما می‌دهند. مشخصات جانبی بسیار مشابه است، اما یک قاطر آزمایشی اخیر که در هند مشاهده شده است، دارای همان آلیاژهایی است که در نوع ،وجی X Line یافت می شود.

در مدل تولیدی، ممکن است مجموعه جدیدی از چرخ ها را ببینیم. در عقب، چراغ‌های عقب اکنون بسیار براق هستند و یک نوار نور LED گسترده دارند که با برند کیا از وسط ت،یم شده است. همچنین، دریچه‌های اگزوز کرومی تقلبی کنار گذاشته شده و در جای خود، محفظه‌ای با چراغ‌های مه شکن عقب و چراغ‌های مع، قرار دارد.

مشخصات و ویژگی ها

مهمترین ویژگی فیس لیفت کیا سلتوس 2023، برآمدگی در ویژگی ها است. مطابق با روندهای اخیر، کیا یک سانروف پانوراما را ارائه می دهد، چیزی که شریک پلت فرم آن کرتا ارائه کرده است. از آنجایی که بحث شهر در حال حاضر ADAS است، کیا مجموعه ADAS مبتنی بر رادار را ارائه می دهد که در مجموعه قبلی قاطرهای آزمایشی مشاهده شده در حیدرآباد تایید شده بود.

کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023
کیا سلتوس فیس لیفت توربو 160 ، بخاری 2023

جالب است بد،د که آیا کیا ADAS را فقط به نسخه‌های با مشخصات محدود می‌سازد یا آن را در نسخه‌های می، نیز عرضه می‌کند. در داخل، باید انتظار طرحی مشابه با مدل قبلی را داشته باشیم، اما به نظر می‌رسد که اصلاحات کمی در مدل فیس لیفت شده وجود دارد. بیشتر این تغییرات احتمالاً در مدل های مخصوص هند نیز ارائه می شوند.

طبق موتورها، فیس لیفت کیا سلتوس 2023 موتور 1.5 لیتری دیزلی خود را حفظ خواهد کرد که قادر به تولید 113 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور است. در کنار آن، کیا یک موتور بنزینی 1.5 لیتری NA با 113 ، بخار قدرت و 144 نیوتن متر و یک موتور جدید 1.5 لیتری توربو بنزینی با 158 ، بخار قدرت و 253 نیوتن متر گشتاور عرضه خواهد کرد. گزینه های گیرب، احتمالاً 6 سرعته MT، 7 سرعته DCT و IVT هستند.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-kia-seltos-facelift-turbo-160-ps-spied-launch-soon-12463959.html