کیا سورنتو با ظاهری بی‌نظیرتر جاسوسی کرد

را کیا سورنتو در حال دریافت فیس لیفت الهام گرفته از EV9 است، و این اتفاق در اینجا رخ می دهد نیمه دوم سال 2023.

در حالی که نمونه های اولیه از استتار گسترده در عقب استفاده می کنند، ما می تو،م چراغ های عقب را تا حد زیادی بدون تغییر با دو بخش عمودی مجزا در هر طرف ببینیم. مشخص نیست که کیا یک نوار نوری مد روز اضافه خواهد کرد یا خیر.

بسته به بازار، ما می‌تو،م چیزهایی مانند فناوری چراغ‌های جلو LED ماتریسی را نیز ببینیم – اسپورتیج جدید اکنون این را در اروپا ارائه می‌کند.

فیس لیفت سورنتو ممکن است ظاهری جسورتر و با ابهت تر به آن بدهد که به همسویی آن با سایر شاسی بلندهای کیا کمک می کند و در عین حال آن را در برابر هیوندای سانتافه رقیب تازه نگه می دارد.

همانطور که در Sportage دیده می شود، انتظار می رود رسانه ها و کنترل های HVAC نیز در یک نوار لمسی خازنی ،یب شوند.

مهم‌ترین تغییرات در جلو، با چراغ‌های عمودی جدید شبیه به چراغ‌های پرچمدار برقی آینده کیا، و همچنین تلورایدی است که به صورت محلی از دست می‌دهیم.

  • کیا سورنتو با ظاهری بی‌نظیرتر جاسوسی کرد

ع، های جاسوسی به اشتراک گذاشته شده در سایت کره ای جاسوسی خودکار نمونه های اولیه سورنتو را با استایل جانبی بدون تغییر اما ،مت های جلو و عقب استتار شده به تصویر می کشد.

انتظار تغییراتی را در کابین به روز شده سورنتو داشته باشید که عمدتاً حول محور فناوری نمایشگر و داشبورد کمتر به هم ریخته است.

سورنتو در حال حاضر دارای صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی است، اگرچه در تریم GT-Line از یک خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی نیز برخوردار است. کیا قبلاً تأیید کرده است که تمام مدل های به روز شده و نسل جدید Kia Connect را دریافت خواهند کرد.

یک مجموعه شبه بسته بندی شامل دسته ابزار دیجیتال و نمایشگرهای سرگرمی اطلاعاتی قبلاً در سلتوس و اسپورتیج کوچکتر ظاهر شده است که دومی با صفحه نمایش لمسی مرکزی 12.3 اینچی بزرگتر ارائه می شود. Telluride به روز شده دارای تنظیمات مشابهی است، و ما در اینجا نیز همین انتظار را داریم.

  • کیا سورنتو با ظاهری بی‌نظیرتر جاسوسی کرد

سورنتو در بازار استرالیا نیز با موتور 4 سیلندر 2.2 لیتری توربو دیزل و همچنین پیشرانه های هیب، 1.6 لیتری توربوشارژ و چهار سیلندر هیب، پلاگین در دسترس است.

استرالیا یکی از معدود بازارهایی است که در آن موتور 3.5 لیتری V6 تنفس طبیعی ارائه می شود و سایر بازارها موتورهای 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی تنفس طبیعی و توربوشارژ را ارائه می دهند.

با توجه به اینکه این دیزل در اروپا به فروش می رسد، می تواند در خط تولید یک سیستم هیب، ملایم 48 ولتی باشد که در دیگر مدل های کیا در منطقه دیده ایم. مشخص نیست که آیا این فناوری به استرالیا خواهد رسید یا خیر.

کیا کانکت ،یبی از سرویس‌های زنده و اپلیکیشن گوشی‌های هوشمند، از مودم داخلی و سیم‌کارت Optus استفاده می‌کند.

نسل چهارم کیا سورنتو کنونی در سال 2020 به بازار عرضه شد و بسته به بازار مجموعه ای از پیشرانه ها را ارائه می دهد.

نسل جدیدی از سانتافه قرار است امسال با استایلی کاملاً متفاوت رونمایی شود و منحنی‌های خودروی فعلی را برای بدنه‌ای بلوف و جعبه‌ای کنار بگذارد.

بیشتر: همه چیز کیا سورنتو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/kia-sorento-spied-with-،sher-new-look

این ع،‌ها همچنین طرح‌های جدید و جسورانه چرخ‌ها را برای سورنتو نشان می‌دهند که یکی شبیه به چرخ دنده و دیگری دارای ،اصر مربعی است.

با توجه به جایگاه پرچمدار سورنتو برای کیا در سطح جه، – تلوراید منحصر به بازارهایی مانند آمریکای شمالی و خاورمیانه است – همچنین می‌توان انتظار داشت که فناوری جدید گروه موتور هیوندای و/یا ویژگی‌های لو، بیشتری مانند صندلی‌های ردیف دوم تهویه‌شونده و کنترل آب و هوای سه یا چهار منطقه ای

  • کیا سورنتو با ظاهری بی‌نظیرتر جاسوسی کرد

انتظار می رود کیا به زودی زمان دقیق تری را برای عرضه به بازار اعلام کند.