کیا سورنتو به روز شده با ظاهر جسورانه جدید فاش شد

سورنتو با مشخصات فعلی استرالیا با موتورهای 3.5 لیتری V6 تنفس طبیعی بنزینی (200 کیلووات/332 نیوتن متر)، 2.2 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل (148 کیلووات/440 نیوتن متر)، 1.6 لیتری توربوشارژر بنزینی-الکتریکی و 1.6 توربوشارژر بنزینی-الکتریکی (369 توربوشارژر بنزینی-الکتریکی / 169 توربوشارژر هیب، 16 N-100 نیوتن متر وات) در دسترس است. پلاگین هیب، بنزینی-الکتریکی (195 کیلووات/350 نیوتن متر).

همه این موتورها در سورنتو با مشخصات کره ج،ی از مدل پیش به‌روزرس، شده است.

بیشتر: همه چیز کیا سورنتو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/updated-kia-sorento-leaked-with-bold-new-look

همچنین سیستم تله‌ماتیک مبتنی بر شبکه Kia Connect را انتخاب می‌کند که عملکردهای آنلاین و سرویس از راه دور را به سیستم اطلاعات سرگرمی می‌آورد و از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نیز قابل دسترسی است.

سورنتو به روز شده همچنین یک نوار لمسی خازنی مانند EV6 و Sportage دریافت می کند که می تواند هم برای کنترل رسانه ها و هم برای کنترل های HVAC استفاده شود.

  • کیا سورنتو به روز شده با ظاهر جسورانه جدید فاش شد

همانطور که در بالا ذکر شد، سورنتو به روز شده در سه ماهه چهارم سال 2023 به همراه شاسی بلند الکتریکی سه ردیفه EV9 و هاچ بک سبک پیکانتو به روز شده وارد بازار می شود.

“به محض اینکه بانک سفارش دوباره تحت کنترل باشد، که به طور بالقوه می تواند با PE باشد [،uct enhancement, or mid-life update]دنیس پیکولی، مدیر عامل کیا استرالیا در ماه ژوئن گفت، سپس ما آن را دوباره ارزیابی می کنیم.

در کره ج،ی، سورنتو به روز شده در پیکربندی پنج صندلی، با پیکربندی های شش و هفت صندلی به ،وان یک آپشن ارائه می شود. سورنتو با مشخصات فعلی استرالیا منحصراً با هفت صندلی ارائه می شود.

به نظر می رسد بقیه ،مت های داخلی نسبت به مدل پیش از به روز رس، تغییری نکرده است، اگرچه کیا استرالیا اعلام کرده است که سورنتو به روز شده از آینه سازی بی سیم تلفن هوشمند و به روز رس، های نرم افزاری خارج از هوا (OTA) پشتیب، می کند.

همانطور که توسط جاسوسی خودکارسورنتو به‌روزرس، شده، ظاهری شبیه به EV9 را به‌روزرس، می‌کند. برجسته‌های بیرونی شامل چراغ‌های LED عمودی، چرخ‌های آلیاژی ماشینی و چراغ‌های عقب LED اصلاح‌شده در میان دیگر تغییرات جزئی است.

سفارش‌های سورنتو هیب، و PHEV با محدودیت عرضه در حال حاضر بسته شده‌اند، اگرچه کیا استرالیا اخیراً اشاره کرده است که ممکن است زم، که مدل فیس‌لیفت شده به بازار عرضه شود، بازگشایی شوند.

  • کیا سورنتو به روز شده با ظاهر جسورانه جدید فاش شد

تصاویر فاش شده نشان می دهد که سورنتو به روز شده با مشخصات کره ج،ی همچنان با فضای داخلی دو رنگ مشکی و قهوه ای عرضه می شود. مشخص نیست که آیا این در استرالیا ارائه می شود یا خیر.

ع، ها و مشخصات اولیه کره ج،ی از Mid-Life به روز شد کیا سورنتو شاسی بلندهای بزرگ قبل از عرضه در استرالیا در سه ماهه چهارم سال 2023 به صورت آنلاین به بیرون درز ،د.

در کره ج،ی کیا سورنتو به روز شده با سه پیشرانه مختلف در دسترس خواهد بود: یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی توربوشارژ، یک موتور 2.2 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل و یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ هیب، بنزینی-الکتریکی.

  • کیا سورنتو به روز شده با ظاهر جسورانه جدید فاش شد

در داخل سورنتو به‌روزرس،‌شده، خوشه سنج مجزای مدل فعلی و راه‌اندازی سیستم اطلاعات سرگرمی را حذف می‌کند و در عوض آرایه‌ای پیچیده را انتخاب می‌کند که هر دو را در خود جای داده است. به نظر بسیار شبیه به آنچه در EV9 ارائه شده است.