کیا سورنتو هیبریدی، PHEV عرضه کننده «توکنیسم در بهترین حالت»

کیا 5574 دستگاه را تا پایان اکتبر تحویل داده است که 21.7 درصد نسبت به مدت مشابه ژانویه تا اکتبر 2021 افزایش یافته است. این نشان می دهد که این خودرو بالاتر از هیوندای سانتافه (3583 دستگاه) و پالیسید (3420 دستگاه) و همچنین بالاتر از هیوندای سانتافه (3583 دستگاه) است. مزدا CX-8 (4905 دستگاه). همچنین فاصله چند، با مزدا CX-9 (5916 دستگاه) ندارد، اما فاصله زیادی با تویوتا کلوگر (10989 دستگاه) دارد.

PHEV همچنین می تواند با نیروی الکتریکی خالص کار کند، تا 57 کیلومتر در چرخه ،یبی WLTP و تا 70 کیلومتر در یک چرخه شهری خالص

 • کیا سورنتو هیب،، PHEV عرضه کننده «توکنیسم در بهترین حالت»
  سورنتو PHEV

تقاضای بالای جه،، به‌ویژه برای سورنتو HEV و PHEV، اولویت را به بازارهایی با مقررات انتشار گازهای گلخانه‌ای سخت‌تر و حجم بالاتر، مانند اروپا و ایالات متحده، می‌دهد و استرالیا را بیشتر در صف قرار می‌دهد.

بیشتر: همه چیز کیا سورنتو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/kia-sorento-hybrid-phev-supply-،nism-at-best

آقای مردیث افزود: “ما کم می شویم، بسیار کم”.

در مقایسه، تویوتا کلاگر هیب، در هر سه تیپ ارائه شده در استرالیا در دسترس است، با قیمت هایی که از 54150 دلار به اضافه هزینه های جاده ای برای مدل پایه GX AWD Hybrid شروع می شود.

دوقلو سورنتو، هیوندای سانتافه، نیز اخیراً یک آپشن هیب، در دو سطح با قیمت پایه 63000 دلار به اضافه هزینه های داخل جاده ای معرفی کرده است.

 • کیا سورنتو هیب،، PHEV عرضه کننده «توکنیسم در بهترین حالت»
  سورنتو PHEV

آقای ریورو گفت: «ما پیش‌بینی می‌کنیم که عرضه کلی سورنتو – به استثنای HEV و PHEV – برای چند ماه آینده خوب باشد تا تا پایان سال 2022 ادامه یابد.

علاوه بر این، با نگاهی به خارج از کشور، طیف سورنتو تقریباً به طور کامل در بازارهایی مانند اروپا و بریت،ا برقی شده است، جایی که سه یا چهار سطح برای HEV و PHEV وجود دارد و فقط یک درجه برای موتور 2.2 لیتری توربو دیزل وجود دارد. علاوه بر این، بازار ایالات متحده سورنتوهای غیرهیب، خود را درست مانند اسپورتیج جدید تولید می کند.

 • کیا سورنتو هیب،، PHEV عرضه کننده «توکنیسم در بهترین حالت»
  سورنتو HEV

“ما در حال دریافت یک جریان کوچک از سهام هستیم، در بهترین حالت توکنیسم.”

 • کیا سورنتو هیب،، PHEV عرضه کننده «توکنیسم در بهترین حالت»
  سورنتو HEV

تمام نسخه های کیا سورنتو برای استرالیا در تاسیسات کیا Hwaseong در کره ج،ی تولید می شوند که همان خط تولیدی است که برای تولید اروپا و بریت،ا و همچنین نسخه های هیب، برای آمریکای شمالی استفاده می شود.

صحبت ، با CarExpert در رونمایی رسانه ای اخیر کراس اوور سلتوس فیس لیفت شده، دیمین مردیت، مدیر عملیات کیا استرالیا و مدیر کل برنامه ریزی محصول رولند ریورو، گفتند که وضعیت عرضه از زمان عرضه بهبود نیافته است.

هیبرید از یک باتری 1.49 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی با 44 کیلووات قدرت و 264 نیوتن متر گشتاور برای ،وجی های سیستم استفاده می کند. 169 کیلو وات و 350 نیوتن متر.

با CarExpert همراه باشید برای همه آ،ین

فکر می‌کنم گاهی فراموش می‌کنیم که تنها 2.57 درصد از تولید جه، را تشکیل می‌دهیم – باید برای آنچه به دست می‌آوریم شکرگزار باشیم.»

برو استرالیا علاقه زیادی به برق دریافت کرده است سورنتو هیب، (HEV) و پلاگین هیب، (PHEV)، اما عرضه فعلی مدل های مذکور را به ،وان “توکنیسم” توصیف می کند.

آقای ریورو گفت: «سفارش‌های برگشتی ما در حال افزایش است، علاقه‌های زیادی وجود دارد، و به همین دلیل است که نمی‌تو،م آن را در هر نوع عرضه کنیم، زیرا مشکل بزرگ‌تری ایجاد می‌کند.»

این بدان م،است که حداقل هزینه ای که برای یک سورنتو برقی در استرالیا می پردازید، قیمت پایه GT-Line HEV FWD 66750 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای یا 72580 دلار در هنگام رانندگی با استفاده از کدپستی ملبورن است.

PHEV از یک باتری بزرگتر 13.8 کیلووات ساعتی خنک کننده با آب و یک موتور الکتریکی قدرتمندتر 67 کیلووات/304 نیوتن متر برای ،وجی های سیستم استفاده می کند. 195 کیلو وات و 350 نیوتن متر.

با وجود مشکلات طول، مدت عرضه برای بازار استرالیا، سورنتو امسال رشد ثابتی را در نمودارهای فروش VFACTS نشان می دهد.

اوایل سال جاری، کیا استرالیا تایید کرد که در هر ماه حدود 20 دستگاه از سورنتو HEV در انواع FWD و AWD، در کنار حدودا 10 دستگاه ماهانه PHEV دریافت خواهد کرد. این شرکت مجبور شده است که فقط پیشرانه های برقی را در ک، GT-Line با مشخصات بالا ارائه دهد.

آقای ریورو اخیرا تایید کرده است CarExpert عرضه نسخه‌های بنزینی و دیزلی این شاسی‌بلند هفت سرنشین تا پایان سال رو به بهبود است، اگرچه نمی‌توان پیش‌بینی کرد که اوضاع در سال 2023 چگونه خواهد بود.

به‌طور خاص برای سورنتو، به نظر می‌رسد که مسئله نیمه‌رساناها در حال بهبود است، که استرالیا از مزایای آن بهره می‌برد. اگرچه در این مرحله، پیش بینی وضعیت عرضه دقیق در سال 2023 دشوار است.

 • کیا سورنتو هیب،، PHEV عرضه کننده «توکنیسم در بهترین حالت»
  سورنتو HEV

هر دو سورنتو هیب، و سورنتو PHEV دارای ویژگی a موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر بنزینی توربوشارژ به یک موتور الکتریکی، یک بسته باتری لیتیوم یونی و یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک متصل می شود.