کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

شکل اصلی فیس لیفت سونت تا حد زیادی مشابه مدل فعلی به نظر می رسد. با این حال، ممکن است تغییراتی در پوشش درب و روکش بدنه ایجاد شود. به نظر می‌رسد طراحی چرخ‌های آلیاژی ی،ان است، اما در رنگ‌های دوگانه اسپرت‌تر عرضه می‌شود. سانروف تک جداره همچنان مانند مدل فعلی عرضه می شود.

بعید است که تغییراتی در گزینه های پیشرانه برای فیس لیفت کیا سونت ایجاد شود. مدل فعلی دارای گزینه های موتور 1.2 لیتری MPI بنزینی، 1.0 لیتری توربو بنزینی و 1.5 لیتری دیزلی است. موتور 1.2 لیتری بنزینی حدا،ر 83 ، بخار قدرت و 115 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. به گیرب، 5 سرعته دستی متصل می شود.

کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024
کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

موتور توربو بنزین سونت 120 ، بخار قدرت و 172 نیوتن متر تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل iMT 6 سرعته و DCT 7 سرعته است. واحد دیزلی 116 ، بخار و گشتاور 250 نیوتن متر تولید می کند. با 6 iMT یا 6AT جفت می شود. قیمت فیس لیفت سونت 2024 در همان محدوده سونت فعلی باقی خواهد ماند که حدود 8 تا 15 میلیون روپیه است.


منبع: https://www.rushlane.com/2024-kia-sonet-facelift-spied-new-alloys-headlamp-12465933.html

کیا سونت ساخت هند به چندین بازار بین المللی در سراسر آسیا، خاورمیانه و آمریکای ج،ی صادر می شود. قاطر آزمایشی مشاهده شده در خارج از کشور احتمالا به مقر کیا در کره ج،ی صادر شده است. یکی از شواهد مهم این امر، ،تیک های آپولو ساخت هند است.

به نظر می رسد در عقب، فیس لیفت جدید سونت از چراغ های عقب جدید نوع L استفاده می کند. به نظر می‌رسد این چراغ‌ها برای لامپ‌های عقب دیده شده با فیس لیفت سلتوس آشنا هستند. ممکن است ویژگی های دیگری نیز وجود داشته باشد که می توان از فیس لیفت آینده سلتوس وام گرفت. به ،وان مثال، امکان واحدهای LED متصل و نشانگرهای چرخش پویا وجود دارد. لیفت صورت سونت را می توان با استفاده از درب عقب جدید که نمای نسبتاً صاف تری دارد مشاهده کرد.

کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024
کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

گزینه های پیشرانه فیس لیفت کیا سونت احتمالاً ی،ان باقی می مانند

فیس لیفت کیا سونت 2024 با بهبودهای کمتیک و طیف جدیدی از ویژگی ها، به روز خواهد شد.

کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024
کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

قاطر تست لیفت صورت Sonet اجمالی از تغییرات بالقوه زیادی را ارائه می دهد. به نظر می رسد این SUV دارای جلوپنجره جدیدی با رنگ مشکی پیانو است. چراغ‌های جلو تیزتر هستند و به نظر می‌رسد محفظه چراغ‌های مه شکن افزایش یافته است. سپر نیز جدید به نظر می رسد. به نظر می رسد یک ،صر روشنایی عمودی وجود دارد که بین چراغ های جلو و مه شکن قرار گرفته است. این می تواند LED DRL یا نشانگر چرخش باشد.

کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024
کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

یکی از پرفروش‌ترین خودروهای کیا، سونت در آگوست 2020 در هند عرضه شد. شعار رسمی عرضه آن این بود – The New Bad، In Town. در حال حاضر، آن را آماده می کند تا حتی بدتر شود. کیا اکنون در حال آماده سازی نسخه فیس لیفت است که طیف گسترده ای از به روز رس، ها را دریافت می کند.

فیس لیفت کیا سونت احتمالا ظاهری اسپورت‌تر را هدف قرار داده است. سونت حتی در شکل کنونی خود نیز جزو شاسی بلندهای کامپکت خوش‌نظر است. با این حال، تا زم، که با سلیقه انجام شود، همیشه از یک نمایه تازه استقبال می شود. با توجه به رکورد گذشته کیا، انتظار می‌رود فیس لیفت سونت جازیتر شود و حضور خیاب، خود را بهبود بخشد.

کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024
کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

پیش از عرضه، فیس لیفت کیا سونت در بازار داخلی خود در کره ج،ی مشاهده شد. اگرچه به شدت استتار شده است، اما نشانه هایی از تغییرات مورد انتظار وجود دارد. فیس لیفت سونت 2024 همچنان با خودروهایی مانند Maruti Brezza، Hyundai Venue، Tata Nexon و Mahindra XUV300 رقابت خواهد کرد.

کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024
کیا سونت فیس لیفت اسپید 2024

به روز رس، استایل لیفت کیا سونت 2024 – چراغ های جلو، چراغ های عقب و آلیاژهای جدید