کیا سونت پس از تصادف توسط کارکنان نمایندگی به صورت رایگان تعمیر شد

این اعتماد اغلب توسط پرسنل خدمات با استفاده نادرست از خودروهای مشتریان یا حتی سوار ، آنها برای استفاده شخصی آنها در خارج از مرکز خدمات نقض می شود. اخیراً شاهد بودیم که یک خودروی برقی تاتا ن،ون در هنگام سقوط از سطح شیب دار در حیدرآباد توسط پرسنل خدماتی مورد سوء استفاده قرار گرفت.

قبل از آن، شاهد سقوط یک کیا سونت در حین سرویس بودیم و بعداً کارکنان فروشنده تقصیر را به گردن یک ، ساختگی انداختند. ماشین مشتری در جیپور بعداً با یک مدل کاملاً جدید نیز جایگزین شد. این همان نتیجه برای مشتری سونت در اودیشا نیست که ماشینش نیز به درستی مورد استفاده قرار نگرفت. بیا یک نگاهی بیندازیم.

کیا سونت وارد قطب شد

در ابتدا، نمایندگی کیا بر مالک سونت اصرار داشت که برای جبران خسارات وارده بیمه نامه را مطالبه کند. مالک امتناع کرد و برای پشتیب، به چندین پلتفرم رسانه اجتماعی مراجعه کرد. پس از آن، نمایندگی کیا مورد نظر، با تعمیر خودرو بدون زبانه روی مالک موافقت کرد.

کیا سونت هنگام سرویس توسط کارکنان نمایندگی تصادف کرد
کیا سونت هنگام سرویس توسط کارکنان نمایندگی تصادف کرد

برخلاف رویداد جیپور، که در آن یک خودروی جدید به مالک ارائه شد، در اینجا نمایندگی برای تعمیر خودرو در تب خود حمایت مالی کرد. دلیل ذکر شده برای این موضوع این بود که حادثه جیپور خسارت بسیار بیشتری داشت و از این رو یک ماشین جدید به او داده شد.

در یکی دیگر از موارد مرتبط با کیا سونت در جیپور، نمایندگی به جای تعمیر خودروی کاملاً جدید را پیشنهاد کرده بود.

کیا سونت به صورت رایگان تعمیر شده است
کیا سونت به صورت رایگان تعمیر شده است

حادثه ای که در جیپور رخ داد، در غیاب مالک در داخل محوطه مرکز خدمات رخ داد و پس از کش و قوس هایی، تصاویر دوربین های مداربسته فاش شد. مالک تاتا ن،ون EV از حیدرآباد در جریان این حادثه غایب بود و فیلم دوربین مدار بسته ارائه نشد. اما در این مورد نیازی به فیلم دوربین مداربسته نبود زیرا این حادثه درست جلوی چشم مالک رخ داده است.

مالک اکنون خودروی خود را دریافت کرده است و تنها در 4 روز پس از تصادف به طور کامل تعمیر شده است. به او لیستی از قطعات نصب شده ارائه نشده است (گزارش شده است) و یک سال گارانتی تمدید شده به او ارائه شده است. با تشکر از نمایندگی کیا هند که به صورت رایگان ماشین را تعمیر می کند. امیدواریم که آنها دیگر با خودروهای مشتری تصادف نکنند، و اگر این کار را انجام دهند، قبل از رفع مشکل منتظر نخواهند بود تا داستان ویروسی شود.


منبع: https://www.rushlane.com/kia-sonet-repaired-for-free-after-crashed-by-dealer-12454915.html

یکی از مالکان کیا سونت از اودیشا اخیراً به نیکیل رانا، یوتیوبر، در مورد سوء استفاده از خودروی خود توسط پرسنل خدمات مراجعه کرده است. ر،ا این موضوع را منتشر کرد که از طرف مالک مورد توجه قرار گرفت. به ویدیوی زیر نگاهی بیندازید.

برای هر تولیدکننده ای، ثبت فروش خوب بسیار مهم است، اگر بخواهد در رقابت پرشور امروزی زنده بماند. با این حال، خدمات پس از فروش باید نقش مهم تری ایفا کند. مشتری به دلیل اعتماد خاصی، ماشین خود را به جای گاراژ شخص ثالث به یک ایستگاه خدمات می آورد.

وی خاطرنشان کرد که سرویس به جز تراز چرخ به پایان رسیده است و پرسنل خدماتی با اطمینان بیش از حد خودروی وی را مانور داده و به تیرک برخورد ،د. درست جلوی چشم صاحب در ،مت جلوی سونت صدمات زیادی دیده شده و گلگیر سمت راست و کاپوت نیز آسیب دیده است. حتی رادیاتور هم آسیب دیده است.

کیا سونت به صورت رایگان تعمیر شده است