کیا کارنس دیزل iMT به زودی معرفی می شود

موارد جدید از نظر مدل های پایه جدید با مدل های 5 نفره همانطور که در اسناد تایید نوع NCT دیده می شود. استراتژی مشابهی توسط ماهیندرا با XUV700 اعمال شده است. همچنین، تریم های پایه جدیدی وجود دارد که احتمالاً زیر تریم Premium قرار می گیرند. این همه چیز نیست، موتور دیزلی Carens گزینه انتقال iMT را نیز دریافت خواهد کرد. بیایید آن را تجزیه کنیم.

کیا کارنس دیزل IMT Homologated - به زودی عرضه می شود
کیا کارنس دیزل IMT Homologated – به زودی عرضه می شود

کیا کارنس دیزل iMT Homologated

کیا هند در حال آماده شدن برای ارائه موتورهای به روز به خودروهای خود برای رعایت استانداردهای آلایندگی جدید است

کیا کارنس دیزل IMT به زودی معرفی می شود
کیا کارنس دیزل IMT به زودی معرفی می شود

در حال حاضر، کیا و هیوندای در آستانه یک سیستم انتقال قدرت گسترده هستند. 1.4 لیتری توربو در حال جایگزینی با 1.5 لیتری توربو جدیدتر است، کرتا الکتریک در حال آزمایش است و شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد هیوندای و کیا فقط گزینه های گیرب، iMT را با تریم های دیزلی ارائه خواهند کرد. اکنون ما کیا کارنس را داریم که با گیرب، iMT با پیشرانه های دیزلی تایید شده است.

کیا کارنس بسیار تحسین شده در حال قدم گذاشتن در مسابقات جدید در هند است. این نشان دهنده پذیرش اجباری انطباق با فاز دوم BS6 و سازگاری E20 (اتانول 20٪) توسط برند کره ج،ی است. اکنون این شرکت قصد دارد برای گسترش افق خود و افزایش فروش، انتخاب های بیشتری را برای مشتریان خود ارائه دهد.

در حال حاضر، تریم پریمیوم نسخه پایه کیا کارنس است. همانطور که با اسناد تایید نوع مشخص می شود، تریم P-Drive زیر تریم Premium قرار دارد. تریم جدید P-Drive با هر دو گزینه 5 و 7 نفره نیز ارائه خواهد شد. در بالای P-Drive 7 نفره، تریم های Premium و Prestige فقط با طرح 7 نفره قرار دارند.

کیا کارنس انواع P-Drive و M-Drive
کیا کارنس انواع P-Drive و M-Drive

بنزین iMT دریافت نمی کند

توربو دیزل 4 سیلندر 1493 سی سی با VGT (توربو هندسه متغیر) همانطور که هست منتقل می شود. هنوز هم 114 ، بخار قدرت (85 کیلووات) تولید می کند. در حال حاضر، آن را با یک واحد 6 سرعته iMT همراه است. در حال حاضر، Carens Diesel تنها دارای یک مبدل 6 سرعته MT و یک مبدل گشتاور 6 سرعته است. گزینه جدید iMT از نظر قیمت بین این دو قرار خواهد گرفت.

کیا کارنس انواع P-Drive و M-Drive
کیا کارنس انواع P-Drive و M-Drive

انواع پایه جدید

به نظر می رسد کیا هند انواع پایه جدید را تایید کرده است. اینها احتمالاً M-Drive و P-Drive نامیده می شوند. اولی نوع پایه آن برای گزینه های دیزلی است. کیا در یک تاییدیه نوع جداگانه، M-Drive را به ،وان نسخه پایه خود برای موتورهای بنزینی 1.5 لیتری NA نیز تایید کرده است.

این احتمال وجود دارد که بقیه انواع موتورهای دیزلی، Smartstream و GDi در تاریخ بعدی تایید شوند. تریم جدید 5 نفره P-Drive ممکن است قیمتی در حدود روپیه داشته باشد. 9.5 میلیون به ،وان مرجع، تریم پایه فعلی کارنس، Premium 1.5 NA بنزینی با 6 سرعته MT است و قیمت آن Rs است. 10.20 لک (هر دو قیمت سابق). تنها رقیبی که کیا کارنس در حال حاضر با آن روبرو است، ماروتی سوزوکی XL6 است.


منبع: https://www.rushlane.com/kia-carens-diesel-imt-launch-soon-new-base-v،t-12462714.html

در یک سند تایید نوع دیگر، کیا هند P-Drive با طرح 5 نفره را به ،وان نسخه پایه همراه با موتور بنزینی 1.5 لیتری NA Smartstream معرفی کرده است. گزینه 5 نفره با تریم M-Drive که با موتورهای 1.5 لیتری دیزل و 1.5 لیتری NA بنزینی ارائه می شود، در دسترس نیست.

در اسناد تایید نوع فاش شده به گزینه گیرب، iMT با موتور 1.5 لیتری NA Smartstream اشاره نشده است. همچنین، تریم‌های Prestige Plus، Luxury و Luxury Plus با موتور بنزینی 1.5L NA Smartstream یا دیزل مطابقت ندارند. این می تواند به این م،ی باشد که تریم فوق الذکر تنها موتور توربو بنزینی 1.5 لیتری GDi جدید با قدرت 160 ، بخار را دارد.