گارانتی هفت ساله اشکودا برای استرالیا اعلام شد

ما همچنان به دنبال تبدیل شدن به یک برند پیشرو در حوزه تجربه مالکیت مادام العمر در استرالیا هستیم.

  • گارانتی هفت ساله اشکودا برای استرالیا اعلام شد

گارانتی اشکودا طول،‌تر از برنامه‌های پنج‌ساله‌ای است که توسط برندهای فول، واگن، آئودی و کوپرا همکارهای گروه فول،‌واگن ارائه می‌شوند – به آن تفاوت بیشتری فراتر از عملی‌ترین کرایه‌های گروه می‌دهد.

  • گارانتی هفت ساله اشکودا برای استرالیا اعلام شد

استرالیا یک بازار ایده آل برای گارانتی طول، اشکودا است، زیرا با توجه به اینکه ،یداران محلی تمایل زیادی به ،ید مجهزترین و آپشن های این شرکت دارند، هزینه آن را می توان به راحتی پوشش داد.

مایکل ایرمر، مدیر اشکودا استرالیا، با اشاره به انتقاداتی مبنی بر افزایش قیمت اخیر – فابیا مونت کارلو جدید 37,990 دلاری، گفت که او می خواهد این برند این اصل را که “ارزش به م،ای چیزی بیشتر از قیمت بر،ب است” تجسم دهد.

اشکودا استرالیا به اولین برند اروپایی در بازار تبدیل شده است که a گارانتی استاندارد هفت ساله – به طور گذشته نگر از 1 سپتامبر قابل اجرا است.

تصور می شود که این اولین بار است که یک منطقه اشکودا در سراسر جهان چنین گارانتی استاندارد کارخانه ای طول، ارائه می دهد.

  • گارانتی هفت ساله اشکودا برای استرالیا اعلام شد

این طرح ها و بسته ها بین مالکان قابل انتقال هستند.

اشکودا همچنین بسته‌های خدمات پیش‌پرداخت مختلفی را برای خودروهای جدید و دست دوم خود و همچنین اشتراک ماهانه تعمیر و نگهداری ارائه می‌کند که همه چیز را از خدمات اولیه تا پوشش همه چیز از جمله مواد مصرفی را پوشش می‌دهد.

اشکودا می‌گوید مشتری، که در پنج سال گذشته خودرو ،یداری کرده‌اند، می‌توانند گارانتی موجود خود را با دو سال دیگر ارتقا دهند – با قیمتی که بسته به مدل متفاوت است.

  • گارانتی هفت ساله اشکودا برای استرالیا اعلام شد
میانگین قیمت تراکنش برای یک اشکودا در استرالیا 52000 دلار است – نه رقم صرفاً یک مارک اقتصادی. اشکودا ادعا می کند که دو سال گارانتی اضافه شده بین 1150 تا 1670 دلار برای هر خودرو ارزش دارد.

گارانتی جدید هفت ساله و نامحدود کیلومتر – از پنج سال گذشته – برای همه مدل‌های اشکودا، از جمله مدل‌های عملکرد RS ارائه می‌شود.

آقای ایرمر گفت: «سهولت مالکیت، آرامش خاطر و ف، بیشتر در برابر پول – اینها ارزش هایی هستند که اشکودا به آنها افتخار می کند.

بیشتر: هدف اشکودا فروش رکورد در سال 2023 با بهبود عرضه استرالیا است
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/skoda-seven-year-warranty-announced-for-australi،

«… ارائه یک وسیله نقلیه کاملاً اروپایی با محصول خلاقانه و احساسی، همراه با سهولت مالکیت چیزی است که ما واقعاً به آن علاقه داریم.»

میتسوبیشی 10 سال گارانتی با محدودیت 200000 کیلومتر ارائه می دهد – اما اگر خودروی خود را در شبکه نمایندگی میتسوبیشی سرویس ندهید این مدت به پنج سال یا 100000 کیلومتر برمی گردد.

این دوره هفت ساله با شرکت هایی مانند کیا (که اولین بار در سال 2014 بود)، به علاوه برندهای رقیب اقتصادی MG، GWM و سانگ یانگ مطابقت دارد.

ضمانت هفت ساله بدون استثناء معمولی مانند سیستم های اطلاعات سرگرمی یا باتری های استارت پوشش کامل دارد.