گروه فولکس واگن مدیران جدید کیفیت و طراحی را منصوب کرد

بزرگترین تحولات در اوایل سپتامبر رخ داد، زم، که بلوم به ،وان مدیرعامل گروه فول، واگن منصوب شد، پس از آن که سلف او هربرت دیس موافقت کرد سه سال زودتر از سمت خود کناره گیری کند.

این اولین باری نیست که Mauer در این سمت قرار می گیرد، او بین سال های 2015 تا 2020 رئیس طراحی گروه بود. Mauer جایگزین Klaus Zyciora می شود که در سال 2020 جایگزین او شده بود.

قرارهای امروزی جدیدترین تغییرات در مدیریت است، زیرا این خودروساز سعی می‌کند پس از ورود به عصر EV، خود را ثابت نگه دارد.

Zyciora از سال 1989 با فول، واگن کار می کند و در سال 2002 به ،وان رئیس طراحی بیرونی این برند و در سال 2007 رئیس طراحی کلی آن تبدیل شد.

او از سال 2004 رئیس بخش طراحی پورشه بوده است و به همین دلیل بر توسعه تمامی محصولات امروزی از جمله 718، 911، Macan، Cayenne و Taycan نظارت داشته است.

تغییرات امروز دیگر را شاهد خواهیم بود مایکل نویمایر از ابتدای سال 2023 به ،وان رئیس مدیریت کیفیت گروه انتخاب شود. او این نقش جدید را علاوه بر مسئولیت فعلی خود به ،وان مدیر کیفیت آئودی، ایفا خواهد کرد.

الیور بلوم، مدیرعامل گروه فول،‌واگن که اخیراً منصوب شده است، در حال بازسازی مدیریت بالای خودروساز آلم، با افراد جدیدی است که مسئول مدیریت کیفیت و طراحی هستند.

به ،وان بخشی از ،یب اتاق هیئت مدیره، مایکل مائر، رئیس طراحی پورشه، از اول ژانویه 2023 کل بخش طراحی این خودروساز را برعهده خواهد گرفت و در عین حال نقش خود را در این سازنده خودروهای اسپرت لو، نیز حفظ خواهد کرد.

  • گروه فول، واگن مدیران جدید کیفیت و طراحی را منصوب کرد
    مایکل مائر

بلوم در یک بی،ه آماده شده گفت: “مدیریت این عملکردهای کلیدی از طریق مارک ها به ما امکان می دهد تمرکز مشتری خود را بر روی “کیفیت عالی و طراحی نمادین” تشدید کنیم. [which] همیشه USP های گروه فول، واگن و مارک های آن بوده اند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-group-appoints-new-quality-and-design-chiefs

نویمایر جایگزین فرانک ولش شد که از ابتدای فوریه 2021 رئیس کیفیت خودروسازی بود.

از آن زمان، او هیئت مدیره خودروساز را تغییر داد و افرادی از برند فول، واگن را مسئول تهیه و تولید کرد، در حالی که افراد آئودی کنترل کیفیت و فروش را در دست دارند و افراد پورشه کنترل طراحی و توسعه را در دست دارند.

در طول مدت حضورش در این شرکت، او بر طراحی گلف Mk VI، Mk VII و Mk VIII، و همچنین تمام خودروهای الکتریکی ID که تا به امروز عرضه شده بودند، نظارت داشت. او این خودروساز را به “پیگیری وظایف خارج از گروه” واگذار می کند.

  • گروه فول، واگن مدیران جدید کیفیت و طراحی را منصوب کرد
    مایکل نویمایر