گوگل بازی‌ها، یوتیوب، زوم را به صفحه‌نمایش خودرو می‌آورد

گوگل در نظر دارد با استفاده از نرم‌افزار سرگرمی Android Automotive خود، دامنه برنامه‌های کاربردی موجود در خودروها را گسترش دهد و برخی از مالکان می‌توانند توانایی تماشای ویدیوهای YouTube را در خودروهای خود به دست آورند.

نقشه Waze برای مالک، که خواهان جایگزینی برای Google Maps هستند به فروشگاه Play اضافه خواهد شد.

  • گوگل بازی‌ها، یوتیوب، زوم را به صفحه‌نمایش خودرو می‌آورد

آقای خان استدلال می‌کند که تعیین استانداردهای ایمنی توسط گوگل در دنیای Android Automotive به توسعه‌دهنده، گوگل و خودروساز این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به جذب تمام پیچیدگی‌های حواس‌پرتی راننده صرفاً توسط توسعه‌دهنده، نقشی را ایفا کنند.

  • گوگل بازی‌ها، یوتیوب، زوم را به صفحه‌نمایش خودرو می‌آورد
    جیپ گرند چروکی ال
  • گوگل بازی‌ها، یوتیوب، زوم را به صفحه‌نمایش خودرو می‌آورد
    Polestar 2

آقای خان گفت: «این پیچیدگی مدیریت حواس پرتی راننده، بار سنگینی است آستانه. و در واقع، می‌د،د، بسیاری از توسعه‌دهندگان نمی‌دانند که چگونه به تفاوت‌های ظریف آن پیمایش کنند.

برخلاف Android Auto که توسط تلفن کاربر کار می‌کند و توسط راننده فعال می‌شود، Android Automotive ابزاری است که به خودروسازان اجازه می‌دهد تجربیات خود را با استفاده از نرم‌افزار Google به ،وان پایه طراحی کنند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/google-is-bringing-games-youtube-zoom-to-in-car-screens

صحبت ، با آستانه، روشن خان، مدیر توسعه محصول گوگل، گفت که حواس پرتی راننده چیزی است که این شرکت با گسترش دامنه برنامه هایی که در خودرو ارائه می دهد، جدی می گیرد.

طیف وسیعی از بازی‌ها نیز برای دانلود در دسترس خواهند بود، اگرچه بار دیگر تنها زم، در دسترس خواهند بود که وسیله نقلیه ،ن باشد.

این غول فناوری می‌گوید Polestar و Volvo یوتیوب را با به‌روزرس، هوایی به جدیدترین وسایل نقلیه خود می‌آورند، اگرچه رانندگان فقط می‌توانند ویدیوها را زم، که ،ن هستند تماشا کنند.

نرم‌افزار Android Automotive زیربنای سیستم‌های اطلاعات سرگرمی در جدیدترین محصولات Stellantis است و پایه نسل بعدی سیستم SYNC فورد را تشکیل خواهد داد. قبلاً در خودروهای Polestar و Volvo عرضه شده است.

همچنین Zoom، Microsoft Teams و Cisco Webex به لیست برنامه‌های موجود در Android Automotive اضافه می‌شوند – البته فقط به صورت صوتی، با توجه به اینکه ا،ر خودروها دوربین‌های رو به رو راننده من، برای کنفرانس ویدیویی ندارند.