یادآوری کمربند ایمنی عقب توسط دولت هند الزامی می شود

Via Chaitanya Pise / Rushlane Crashlane pic.twitter.com/UW4CZWcgK1

اجباری ، 6 کیسه هوای SRS قابل بحث است، اما اجباری ، تست تصادف تحت Bharat NCAP و اجباری ، یادآوری کمربند ایمنی عقب بسیار منطقی است. به یاد داشته باشید، کیسه های هوا سیستم های مهار مکمل و کمربند ایمنی سیستم های مهار اولیه هستند. این تصادف یادآوری خوبی است که حتی اگر یک خودروی ایمن داشته باشید که دارای چندین کیسه هوا باشد، باز هم می تو،د در تصادف جان خود را از دست بدهید.

لطفاً هنگام نشستن در اتومبیل از کمربند ایمنی استفاده کنید.

نیتین گادکاری، وزیر حمل‌ونقل جاده‌ای و بزرگراه‌ها، گفته است که طی سه روز آینده ابلاغیه‌ای برای تنظیم مجازات‌های سخت‌تر برای نبستن کمربند ایمنی تنظیم می‌شود. من در سال 2019 از برخورد رو به رو با اتوبوس جان سالم به در بردم. ماشین کیسه هوا نداشت. اما به دلیل بستن کمربند از آن خارج شدم. بدون توجه به جایی که نشسته اید همیشه کمربند ایمنی را ببندید.
منبع: https://www.rushlane.com/rear-seatbelt-reminder-to-be-mandated-by-indian-government-12448669.html

خودرویی که بخشی از حادثه ای است که باعث این پیشرفت شد، مرسدس بنز GLC 220d 4MATIC مدل 2017 با 7 کیسه هوا به صورت استاندارد است.

تست تصادف کمربند ایمنی عقب
ع، فایل.

در تاریخ و زمان امروز، جایی که ایمنی جاده‌ای مانند هرگز در هند برجسته شده است. کاربران جاده و همچنین رسانه های اجتماعی رسمی پلیس از شهرها و ایالت های مختلف – به طور مرتب ع، ها و فیلم های تصادفات جاده ای را به اشتراک می گذارند. با نگاه ، به آنها، متوجه شدم که برخی از جاده های ما در معرض تصادف هستند.

— RushLane (@rushlane) 5 سپتامبر 2022

وزیر گادکاری فاش کرده است که یادآوری کمربند ایمنی عقب مانند کمربند ایمنی جلو ا،امی است. طبق ماده 138 (3) CMVR (قو،ن مرکزی وسایل نقلیه موتوری) 1000 روپیه جریمه وجود دارد. اما به دلیل اجرای ضعیف این قانون، افرادی که در عقب هستند فکر می کنند در هنگام تصادف از سرنشینان جلو ایمن تر هستند. اما مطالعات IIHS به وضوح نشان می دهد که اصلاً اینطور نیست.

بر اساس گزارش اداره ملی ثبت جرم در مورد مرگ‌های تصادفی در سال 2021 در هند، شاهد 4,03,116 مورد تصادف جاده‌ای در سال 2021 با افزایش 13.61 درصدی نسبت به سال 2020 بودیم. 2020 با 16.83 درصد افزایش. همچنین 371884 مصدوم در سال 2021 نسبت به 335000 مصدوم در سال 2020 با 11 درصد افزایش. این آن نوع افزایشی نیست که ما به آن نیاز داریم.

من فقط در مورد شرایط فیزیکی جاده ها صحبت نمی کنم. اما همچنین حماقت‌های تصادفی و غیرقابل تصوری که مانند ساعت انجام می‌شوند – گاهی اوقات کاملاً به خاطر کاربران جاده. SUV GLC مورد بحث در کل این موضوع مقصر نیست. اما چیزی بسیار اساسی تر است.

تصادف اتومبیل کوروش میستری

وقتی راننده سعی کرد به لاین ادغام شود، ماشین به جداکننده برخورد کرد. در طول تصادف، سیستم‌های ایمنی GLC SUV مانند کیسه‌های هوای جانبی و پرده‌ای و همچنین پیش‌کشنده‌های صندلی‌های جلو همانطور که باید کار کرده‌اند. دو سرنشین جلو کمربند ایمنی بسته بودند و با جراحت جان سالم به در برده اند. اما سرنشینان عقب – کوروش میستری و جهانگیر پان، – کمربند ایمنی را نبستند. هر دوی آنها در این تصادف جان باختند.

دستورات پس از این حادثه

تصادف رانندگی اخیر که منجر به مرگ رئیس سابق گروه تاتا، سیروس میستری شد – احتمالاً یادآور کمربند ایمنی عقب در هند است. او در صندلی عقب مرسدس بنز GLC 220d 4MATIC در حال حرکت بود. این حادثه ناگوار بالا،ه یک جنبه خاص از ایمنی خودرو را روشن کرد. کمربند ایمنی سرنشینان عقب.

پلیس فاش کرده است که خودروی مورد بحث 20 کیلومتر را در 9 دقیقه طی کرده است که معادل 2.23 کیلومتر در دقیقه یا میانگین سرعت بیش از 133 کیلومتر در ساعت است. این بدان م،ی است که بخش هایی وجود دارد که ماشین می توانست با سرعت بالاتری حرکت کند. علاوه بر این، جاده ای که در آن تصادف رخ داده است، از سه خط به دو خط کاهش یافته است.