یک ماشین فیلم نمادین که به دلیل سبک براق و موتور قدرتمندش شناخته شده است

اصالت خودرویی که دریافت می‌کنید به این بستگی دارد که آیا کار سفارشی کامل را ،یداری کرده‌اید، که برای شما انجام شده و آماده رانندگی است، یا اینکه خودتان این کار را انجام می‌دهید، یا حتی می‌تو،د یک کیت با تمام پنل‌ها و قطعات مورد نیاز ،یداری کنید. سواری خود را به یک ستاره تبدیل کنید همچنین قابل توجه است که در حالی که ممکن است بتو،د یک ماکت مجاز ب،ید، در واقع فقط سه تا از به اصطلاح «قهرمان» Eleanors وجود دارند که اصل‌هایی هستند که برای تولید بروکهایمر ساخته شده‌اند.

مشخصات کلی و هزینه

احتمالاً بسیاری از ما فیلم هیجان انگیز 2000 را با نیک، کیج و آنجلیا جولی دیده‌ایم، اما آیا نسخه اصلی که این فیلم از روی آن بازسازی شده را دیده‌اید؟ چون از نظر حماسی باحال است. در سال 1974 فیلم اصلی با هیاهوی کمی به نویسندگی، کارگرد، و با بازی همان مرد، HB “Toby” Halicki منتشر شد. او در آن زمان کمتر شناخته شده بود و اکنون تقریباً مبهم است مگر اینکه الینور را درک کنید.

رنگ آمیزی شده در ف،ی خا،تری فلفلی معروف به رنگ Dupont 44438، دلیلی وجود دارد که چرا Eleanor یک ک،یک مورد علاقه است که از نوآوری خودرویی که کارول شلبی در هر ماشینی که ساخته یا سفارشی کرده است استفاده می کند. این خودرو از بدنه فست‌بک 1967 یا 1968 استفاده می‌کند که با پنل‌های بدنه طراحی‌شده سفارشی و سیستم تعلیق و ترمز ارتقا یافته، در میان گزینه‌های دیگری که می‌تو،د پیدا کنید، استفاده می‌کند.

رویاپردازان

ایده فعلی درباره اینکه النور موستانگ قرار است باشد بر اساس بازسازی فیلم ک،یک است. این GT500 سفارشی شده است تا یک ماشین سرعت بکر باشد. هنگامی که برای اولین بار Eleanor را بازسازی ،د، تیمی که با Bruckheimer کار می کرد به Shelby American رفتند و مجوز ارتقا برای مطابقت با مشخصات Shelby به آنها داده شد. نزدیک به 800 ، بخار قدرت بعد از 427 CID V-8 النور پدیدار شد. این به طور رسمی به ،وان یک Cl،ics Recreations Shelby Gt500 900S شناخته می شود و او یک زیبایی است.

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870831

در حال حاضر، در حالی که همه ما ممکن است یکی از آنها را بخواهیم، ​​تنها چند شرکت وجود دارند که می توانند یک النور موستانگ معتبر برای شما بسازند. ترمیم‌های ک،یک یکی از این مکان‌ها است. آن‌ها با خانم Halieki همکاری کرده‌اند و مجوزهای صحیح را از آن دریافت کرده‌اند تا بتوانند GT500‌های سفارشی‌شده با VIN را ارائه دهند که دارای گواهی اصالت هستند.

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870830

نسخه اصلی “رفت در 60 ث،ه”

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870837

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870842

اکنون ده‌ها راه برای بهینه‌سازی Eleanor شما وجود دارد، اما مشخصات اصلی آن را در حدود 1000 ، بخار، رول بار شلبی، مهارهای پنج نقطه‌ای سیم، و امضای Carroll Shelby، درست روی صندلی جلو نشان می‌دهد. به هر حال، این خودرویی است که او همه آن چیزی بود که شلبی در خودرویی با عملکرد و سبک خام دنبال می کرد. گواهی واقعی بر قدرت یک ایده عالی و به دنبال آن یک مشارکت عالی.

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870829

هالیکی ممکن است رفته باشد، اما ایده های او هنوز زنده و زنده هستند. صداها، بو و تلاش یک مرد مجرد با بینایی، گواهی بر قدرت باور است. میراث او از طریق اتومبیل هایش و صحنه تعقیب و گریز حماسی در «رفته در 60 ث،ه» زنده می شود. و النور میراثی است که باید به آن افتخار کرد.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/features/have-you-heard-about-the-eleanor-mustang-ar197664.html

النور در این فیلم در یکی از بزرگترین صحنه های تعقیب و گریز ماشینی که تا به حال ضبط شده است جاودانه شده است که همگی با یک موستانگ و چند افکت انجام شده است. در اصل، موستانگ یک فست بک نبود، بلکه یک موستانگ 1 ماخ بود که با رنگ و چند پانل بدنه پس از فروش اصلاح شده بود تا ظاهری شیک و سریع به النور بدهد که برای فیلم دزدی عالی است.

ایده النور الان مفهومی بود که اولین بار توسط استیو سنفورد، هنرمند پرکار خودرو و مردی که طراحی و ظاهر النور را نوشته بود، ایجاد شد. طراحی رویایی او توسط Chip Foose گرفته شد که ماشین را به یک افسانه و یک نماد ساخت. این زیبایی را به تنها وسیله نقلیه ای تبدیل کرد که تا به حال در یک فیلم بلند اعتبار ستاره دریافت کرده است. و همانطور که از محبوبیت وحشیانه آنها مشاهده می شود، این دو به چیزی نمادین دست یافتند.

همه خودروهای تبدیل شده، خودروهای واقعی النور نیستند

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870841

هالیکی قرار بود در دنباله ای بر فیلم 1974 بازی کند که هرگز اکران نشد. در واقع، حتی هرگز تمام نشد. در حین فیلمبرداری، هالیکی با سقوط یک برج آب درگیر یک تصادف عجیب شد و سیم برق را ش،ت و بلافاصله او را کشت. این در سال 1989 بود. این موضوع حتی در حال حاضر نیز مطرح است زیرا همسر هالیکیس، دنیز، هنوز مالک حق چاپ و علائم تجاری مرتبط با النور است.

جری بروکهایمر و تولد دوباره النور

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870834

آیا درباره النور موستانگ شنیده اید؟  - تصویر 870838

النور “قهرمان” به قیمت حدود 1 میلیون دلار فروخته شد. قیمتی گزاف برای یک ماشین سنگین، با ، بخار عظیم و وضعیت ماشین فیلم نمادین. اگر یک میلیون باحال ندارید، می‌تو،د کپی‌های مجاز دیگری را پیدا کنید که از حدود 219000 دلار شروع می‌شوند و تا 350000 دلار افزایش می‌یابند. به هر حال کارهای زیادی برای سفارشی ، یک موستانگ ک،یک از قبل نمادین انجام شده است.

دنیس هالیکی حق استفاده از النور را در بازسازی فیلم اصلی «رفته در 60 ث،ه» به جری بروکهایمر و النور که امروز می د،م متولد شده است اعطا کرد. این فیلم با بازی نیک، کیج و آنجلینا جولی مورد استقبال دوستداران اتومبیل قرار گرفت و با زنده شدن اتومبیل های به سبک الینور، کل بازار موستانگ ها دوباره متولد شد.

النور که میشناسی