10 خودروی آفرود برتر جدید موجود در سال 2022

10 خودروی جدید خارج از جاده موجود در سال 2022 - تصویر 1098408

سیستم تعلیق مستقل جلو و عقب به این م،ی است که دیفندر جدید در مسیرهای ص،ه‌ای سخت محدود است، اما برای استفاده معمولی خارج از جاده، توانایی آن بیش از حد کافی است. اگر قصد ،ید یکی برای خارج از جاده را دارید، باید به خاطر داشته باشید که اصلاح آنها دشوار است. بالابرهای تعلیق عمدتاً به صورت اسپیسر هستند و لوازم الکترونیکی و طراحی بدنه باعث می شود لوازم جانبی اتصال مانند ضربه گیر فولادی و وینچ مشکل ساز شود.

مشخصات جدید لندروور دیفندر
لندرور دیفندر جدید
ترخیص کالا از گمرک زمینی 11.5
زاویه رویکرد 38
زاویه ،وج 40
زاویه ش،ت 28
قفل های متفاوت 1
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 0

مرسدس جی واگن

10 خودروی برتر جدید خارج از جاده موجود در سال 2022 - تصویر 1098410

وقتی صحبت از کامیون‌های وانت به میان می‌آید، گلادیاتور شایسته‌ترین آفرود است زیرا تمام ویژگی‌های ر،ر روبی، را دارد. جداکننده نوار نوسان، دو قفل، دو محور محکم و قابلیت تغییر به میل شما. این فاقد زوایای ،وج و ش،ت است، اما از یک پیکاپ انتظار می رود.

بنابراین، در اینجا شما آن را دارید، ایالات متحده همچنان دوام و قابلیت لندکروزر را دارد، اما در پوسته ای متفاوت. هر چند باید با سپر جلو کاری انجام دهید.

مشخصات ل،وس LX 600
ل،وس LX 600
ترخیص کالا از گمرک زمینی 7.9 اینچ
زاویه رویکرد 25
زاویه ،وج 20
زاویه ش،ت 23
قفل های متفاوت 1
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 1

لندروور دیفندر

10 خودروی جدید خارج از جاده موجود در سال 2022 - تصویر 1098416

ما معتقدیم که این تواناترین آفرود در بازار فعلی است و اگر به دنبال یک آفرود هستید قطعاً باید در لیست شما باشد.

مشخصات Jeep Wrangler Rubicon
جیپ ر،ر
ترخیص کالا از گمرک زمینی 10.8 اینچ
زاویه رویکرد 43.9
زاویه ،وج 37
زاویه ش،ت 22.6
قفل های متفاوت 2
Sway Bar قطع می شود در دسترس
محورهای جامد 2

Ford Bronco Badlands با پکیج Sasquatch

10 خودروی آفرود جدید موجود در سال 2022 - تصویر 1098411

شاید دیفندر جدید کاملاً با نمونه ای که جایگزین شده متفاوت باشد، اما نمی توان انکار کرد که یک خودروی آفرود است. سیستم کنترل کشش ارائه شده ،بندگی را فراهم می کند و سیستم تعلیق بادی به وسیله نقلیه فاصله مورد نیاز خود را می دهد.

در چند سال گذشته، یکی از دو محور محکم خود را از دست داده است، اما همچنان دارای دیفرانسیل قفل مرکزی، جلو و عقب، فاصله خوب از سطح زمین و قدرت مق، با هر مانعی است. این واقعیت را نمی توان انکار کرد که یکی از تواناترین آفرودهای موجود در بازار فعلی است.

مرسدس جی واگن
مرسدس جی واگن
ترخیص کالا از گمرک زمینی 9.5
زاویه رویکرد 30.9
زاویه ،وج 29.9
زاویه ش،ت 25.7
قفل های متفاوت 2
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 1

جیپ گلادیاتور روبی،

این یک وسیله نقلیه جدید است. بنابراین، هنوز آزمایش نشده است. با این حال، روی کاغذ، مطمئناً به نظر یکی از تواناترین کامیون های موجود در بازار فعلی است.

اینئوس گرنادیر
اینئوس گرنادیر
ترخیص کالا از گمرک زمینی 10.3
زاویه رویکرد 35.5
زاویه ،وج 36.1
زاویه ش،ت 28.2
قفل های متفاوت 1
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 1


منبع: https://www.tops،d.com/cars/top-10-new-off-road-vehicles-available-in-2022-ar197341.html10 خودروی جدید خارج از جاده موجود در سال 2022 - تصویر 1098414

انتهای جلو و عقب جمع شده‌اند که زاویه‌های نزدیک و ،وج خوبی را فراهم می‌کنند و کامیون در ارتفاع بالایی قرار می‌گیرد. بنابراین فاصله زمین و زوایای ش،ت نیز چشمگیر هستند.

بیایید صادق باشیم، چنین فهرستی باید شامل Wrangler باشد. این وسیله نقلیه ای است که مورد نفرت زیادی قرار می گیرد و این مایه شرمساری است زیرا یکی از آ،ین آفرودهای واقعا قدیمی است. چیزی که آن را بسیار عالی می کند، ا،ل های محکم جلو و عقب، دیفرانسیل های قفل، جدا شدن میله های چرخشی، فاصله خوب از سطح زمین، نزدیک شدن عالی، زوایای ،وج و ش،ت، و توانایی تغییر آن بر اساس نیازهای خاص شماست.

10 خودروی جدید خارج از جاده موجود در سال 2022 - تصویر 1098415

10 خودروی جدید خارج از جاده موجود در سال 2022 - تصویر 1098409

10 خودروی آفرود جدید موجود در سال 2022 - تصویر 1098417

10 خودروی آفرود برتر جدید موجود در سال 2022 - تصویر 1098412

فورد همچنین دارای اتصالات میله نوسان، دیفرانسیل قفل و فاصله خوب از زمین است. با این حال، فاقد محور محکم جیپ است. وقتی هر دو وسیله نقلیه موجود هستند به سختی متوجه این موضوع می شوند. با این حال، هنگامی که شروع به اصلاح کنید، محدودیت های سیستم تعلیق مستقل ویژگی های Bronco آشکار خواهد شد. با این حال، تجربه ای روان تر و راحت تر در جاده را ارائه می دهد.

مشخصات فورد برانکو
فورد برانکو
ترخیص کالا از گمرک زمینی 11.5 اینچ
زاویه رویکرد 43.2
زاویه ،وج 23.6
زاویه ش،ت 37
قفل های متفاوت 2
Sway Bar قطع می شود در دسترس
محورهای جامد 1

تویوتا 4 رانر TRD PRO

10 خودروی آفرود جدید موجود در سال 2022 - تصویر 1098413

بله، موتور و گیرب، آن تا حد زیادی از قدیمی ترین ها در بازار فعلی هستند. اما، چرا چیزی را تغییر دهید اگر فقط کار می کند؟

تویوتا 4 رانر
ترخیص کالا از گمرک زمینی 9.6 اینچ
زاویه رویکرد 33
زاویه ،وج 26
زاویه ش،ت 37
قفل های متفاوت 1
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 1

ل،وس LX 600

اگر می خواهید در روزهای هفته وسایل حمل کنید و در سخت ترین مسیرهای خارج از جاده در آ، هفته سرگرم شوید، گلادیاتور کامیون انتخابی است.

مشخصات Jeep Wrangler Rubicon
جیپ گلادیاتور روبی،
ترخیص کالا از گمرک زمینی 11.1
زاویه رویکرد 43.6
زاویه ،وج 26
زاویه ش،ت 20.3
قفل های متفاوت 2
Sway Bar قطع می شود در دسترس
محورهای جامد 2

فورد F-150 رپتور

جیپ ر،ر روبی،

در زیر تمام تجملات و سپر جلوی بزرگ و جلوپنجره، LX 600 لندکروزر جدید سری 300 است. هر دو خودرو بر اساس یک شاسی ساخته شده اند و حتی در یک خط تولید در ژاپن ساخته شده اند.

تویوتا 4 رانر یکی از ،اصر اصلی فرهنگ آفرود ایالات متحده است. دقیقاً مانند جیپ، بدون در نظر گرفتن جایی که هستید، تضمین می‌کنید که یکی را ببینید. با توجه به محبوبیت آن، از پشتیب، گسترده پس از فروش نیز برخوردار است. با این حال، ،تیک‌های کوچک‌تر، فاصله کمتر از سطح زمین و سیستم تعلیق مستقل جلو به این م،ی است که به اندازه ر،ر یا برونکو توانایی ندارد. از سوی دیگر، بسیار قابل اعتمادتر است. بنابراین، برای سفرهای متقابل طول،، 4Runner را نمی توان ش،ت داد.

فورد برانکو به ،وان رقیبی برای ر،ر ساخته شد که برای مدت طول، در ک، خودش بود. مهندسان فورد کار بزرگی را با طراحی خودرو انجام داده اند و توانسته اند برونکو را از ر،ر متمایز کنند و در عین حال توانایی آن را حفظ کنند.

فورد F-150 Raptor نوع متفاوتی از آفرود است زیرا هدف اصلی آن پوشش دادن هر چه سریعتر زمین ناهموار است. این خودرو با ،تیک های بزرگ خارج از جاده، سیستم تعلیق قوی که می تواند ضربه های بزرگ را تحمل کند، قفل دیفرانسیل عقب و فاصله خوب از سطح زمین ارائه می شود. وقتی در مسیرهای سخت قرار می گیرد به اندازه گلادیاتور توانایی ندارد، اما می تواند زمین های ناهموار را با سرعتی چشمگیر پوشش دهد.

مشخصات فورد رپتور
فورد رپتور
ترخیص کالا از گمرک زمینی 12
زاویه رویکرد 33.1
زاویه ،وج 24.9
زاویه ش،ت 22.7
قفل های متفاوت 1
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 1

Ram TRX

،، که تویوتاهای خود را به خوبی می شناسند بلافاصله متوجه می شوند که چرا این خودرو در لیست قرار گرفته است – برای ،، که نمی دانند، اجازه دهید توضیح دهیم. همانطور که می د،د تویوتا لندکروز دیگر در ایالات متحده فروخته نمی شود و این مایه شرمساری است. با این حال، نوع ل،وس آن هنوز در دسترس است.

همانطور که انتظار دارید، TRX فاصله بسیار خوبی از زمین و بسیاری از ویژگی‌های خارج از جاده را ارائه می‌کند، اما مانند رپتور، نقطه قوت آن ضربه زدن به صحرا است.

RAM TRX
RAM TRX
ترخیص کالا از گمرک زمینی 11.8
زاویه رویکرد 30.2
زاویه ،وج 23.5
زاویه ش،ت 21.9
قفل های متفاوت 1
Sway Bar قطع می شود در دسترس نیست
محورهای جامد 1

اینئوس گرنادیر

G-Wagon به دلیل قیمتش وسیله نقلیه ای نیست که اغلب در مسیرها می بینید، اما همیشه اینطور نبود. در روزهای قدیم، مسلماً بهترین 4×4 موجود بود زیرا دارای سیستم تعلیق سیم پیچ و قفل دیفرانسیل در هر دو محور جلو و عقب بود.

Ineos Gre،ier آ،ین بار باقی ماند زیرا هنوز به طور کامل منتشر نشده است. با وجود این، ما اطلاعات زیادی در مورد مشخصات و ویژگی های آن داریم و آنها قابل توجه هستند. جدا از استایل دیفندر مانند آن، یکی از معدود خودروهایی است که ا،ل جلو و عقب محکمی را ارائه می دهد. هر دو محور را نیز می توان قفل کرد.

Ram TRX داست، شبیه به Raptor است، هرچند با قدرت کمی بیشتر. قدرت 702 ، بخاری ارائه شده کار سبکی از گل و ماسه می کند و به لطف سیستم تعلیق عالی آن، تفریح ​​در بیابان چیزی است که هم شما و هم کامیون از آن لذت خواهید برد.