10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با کارایی است

وقتی ،ت به انتخاب نیروگاه برای اولین نسخه “V” از شاسی بلند پرچمدار خود رسید، کادیلاک به بهترین موتوری که در اختیار داشت روی آورد. این ما را به موتور 6.2 لیتری LT4 V-8 سوپرشارژ Escalade V می‌رساند که از جدیدترین و بهترین CT5-V Blackwing وام گرفته است. اما این یک کار حذف و تعویض نیست، زیرا LT4 تغییرات قابل توجهی را دریافت کرده است که شامل یک سوپرشارژر جدید 2.7 لیتری از نوع Roots در مقایسه با واحد 1.7 لیتری Blackwing و خنک کننده بهبود یافته است. همه این تغییرات منجر به ،وجی 682 ، بخاری Escalade V می شود که 14 بیشتر از CT5-V Blackwing است.

فضای داخلی مجلل

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1096993

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1096995

مانند بقیه این خودرو، Escalade V همان تنظیمات 4WD را مانند Escalade معمولی دارد، اما چند ترفند قابل توجه برای این نسخه با عملکرد بالا دریافت می‌کند. برای شروع، سیستم 4WD برای کنترل برنامه کنترل پرتاب کالیبره شده است که سرعت 0 تا 60 مایل در ساعت 4.3 ث،ه را به آن می دهد. در حالت V، سیستم بیشتر نیرو را به چرخ‌های عقب می‌فرستد و برنامه کنترل کشش را برای رانندگی اسپرت‌تر تغییر می‌دهد. تغییرات سخت افزاری شامل یک ساب فریم ارتقا یافته است که از سیلورادو تریلبوس آفرود محور Chevy به عاریت گرفته شده است.

ESV همه چیز را کوچک می کند

LT4 Power

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1096997

کادیلاک و جنرال موتورز به ،وان یک کل همیشه کار بزرگی در پر ، خودروهای خود با فناوری و تکنولوژی پیشرو در صنعت انجام داده‌اند. اسکالید V 2022 شاید بهترین مثال باشد بخش مهم، باید صفحه نمایش OLED خمیده 38 اینچی باشد که مسلماً بهترین سرگرمی اطلاعاتی در تجارت است. صفحه نمایش به سه بخش ت،یم می شود و برای استفاده بسیار نرم است. علاوه بر این، ویژگی‌های هوشمندانه‌ای مانند ناوبری واقعیت افزوده، سیستم صوتی AKG با 36 بلندگو، و سیستم کمکی رانندگی بدون هندزفری سوپر کروز مبتنی بر رادار کادیلاک را نیز دریافت می‌کنید.

تعلیق V سفارشی

کادیلاک اسکالید V مدل 2022 از جدیدترین و پیچیده‌ترین نسخه از سیستم تعلیق مگنارید جنرال موتورز استفاده می‌کند، اما بدون ارتقا نیست. همه چیز از دمپرهای Magnaride، فنرهای بادی و فرمان همگی دوباره کالیبره شده اند. قدرت اضافه Escalade V را کنترل کنید. در نتیجه، این SUV کار استثنایی در کنترل گام، انحراف، و چرخش خود در هنگام پرتاب و تحت ترمزهای شدید انجام می دهد. با این حال، آن را از حالت V خارج کنید و به راحتی وارد کنید، و این Escalade که در سطح بالایی قرار دارد، مانند هر Escalade دیگر در خط تولید، آرام و مجلل می شود. رقبای Uni،y مانند GLS63 AMG و Alpina XB7 به طور قابل توجهی سبک تر و در نتیجه چابک تر از Escalade V هستند اما این SUV ها از نظر راحتی سواری تقریباً ی،ان هستند.

شغال و پنهان

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1097011

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1096999

آیا کادیلاک یک Escalade V خواهد ساخت؟

بله، کادیلاک اولین مدل Escalade V را برای سال 2022 عرضه کرده است که دارای موتور 6.2 لیتری سوپرشارژ LT4 با قدرت 682 ، بخار و قیمت 151490 دلار است.

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1097000

آیا کادیلاک اسکالید V 2023 برقی است؟

خیر، کادیلاک اسکالید V مدل 2023 از یک موتور 6.2 لیتری سوپرشارژ LT4 با قدرت 682 ، بخار بهره می برد.

کادیلاک اسکالید V مدل برتر در خط تولید است، به همین دلیل است که دارای فضای داخلی پر ویژگی است که از تریم پلاتینیوم نشات گرفته است. در اطراف چرم مجلل، از جمله سرپوش چرمی اختیاری وجود دارد. خود صندلی ها با صندلی های ردیف دوم خوابیده و کشویی برای حدا،ر راحتی بسیار راحت هستند. ESV (Escalade Stretch Vehicle) دارای فاصله بین دو محوری است که بیش از 13 اینچ طول، تر است که به م،ای فضای پای بیشتر برای سرنشینان ردیف دوم و سوم است. صرف نظر از نسخه ای که دریافت می کنید، فضای کافی برای نشستن بزرگسالان در هر سه ردیف وجود دارد، اما کیفیت تابلو برق با توجه به قیمت 150000 دلاری آن می تواند بهتر باشد.

V = فناوری

هزینه یک کادیلاک اسکالید V مدل 2023 چقدر خواهد بود؟

کادیلاک اسکالید V مدل 2023 مدل برتر در خط تولید است و قیمت اولیه آن 151490 دلار است.

کادیلاک اسکالید V 2022 کاملاً جدید ،یبی خیره کننده از تجمل و عملکرد است و قدرت، اندازه، و حضور گسترده و قیمت به همان اندازه هنگفتی دارد. Escalade V با قیمت 151,490 دلار، بسیار شیب دار است و برخی از افراد ممکن است با توجه به رقبایی مانند Tesla Model X Plaid با قیمت 120,990 و در توجیه قیمت ممتاز مشکل داشته باشند.مرسدس AMG GLS 63 قیمت 135000 دلار ارزانتر و سریعتر است. اما، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که خواهان یک Escalade سریع هستند، سرانجام آنچه را که به دنبال آن بودند، خواهید یافت.

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین شاسی بلند با عملکرد عالی است - تصویر 1097008

کادیلاک اسکالاد V مدل 2022 از یک نمونه ک،یک شخصیت دوگانه رنج می برد. مسلماً، این اصطلاح اغلب به طور بی‌م،ی پرتاب می‌شود، اما این بنای یادبود یک SUV عدالت را در مورد آن رعایت می‌کند. در حالت راحتی، بسیار بی صدا و باصفاست و عملاً قابل تشخیص از هر اسکالادی دیگری نیست و گیرب، 10 سرعته عملکرد بسیار خوبی در ارائه دنده های نرم و نرم دارد. اما چیز را در حالت “V” قرار دهید و همه چیز شل می شود و تسمه اگزوز چهار سر از صدای خالص V-8 خارج می شود و همه چیز از سیستم تعلیق گرفته تا گیرب، به 11 می رسد که منجر به 0-60 چشمگیر Escalade V می شود. مایل در ساعت 4.3 ث،ه Escalade V حتی اگر دوست دارید همسایگان خود را راضی نگه دارید، یک حالت مخفی برای اگزوز خود دریافت می کند.

4WD آماده آفرود

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1096998

سرعت کادیلاک اسکالید V چقدر است؟

کادیلاک اسکالید V 2023 یک SUV سریع با شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت 4.3 ث،ه و حدا،ر سرعت 125 مایل در ساعت است.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/10-reasons-why-the-cadillac-escalade-v-is-the-ultimate-performance-suv-ar197199.html

وقتی صحبت از شاسی بلندهای بسیار بزرگ به میان می آید، Escalade در بالای زنجیره غذایی در کنار Lincoln Navigators جهان قرار دارد. اسکالید استاندارد در حال حاضر یک غول بزرگ است، با اندازه 211.9 اینچ طول و 120.9 که آن را بزرگتر از رقبای آلم، مانند مرسدس GLS و BMW X7 می کند، اما اگر این کافی نباشد، 3000 دلار اضافی شما را وارد Escalade V ESV می کند. فاصله بین دو محور 13 اینچ و طول اضافی 15 اینچ، Escalade V را به یک ساختمان چرخان و حرکت بر روی چرخ ها تبدیل می کند.

نمای خارجی سفارشی V

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین شاسی بلند عملکردی است - تصویر 1097013

ساختار بدنه روی قاب ممکن است قدیمی باشد، اما یک روش آزمایش شده و یک ویژگی علامت تجاری Escalade است. در مقایسه با شاسی‌بلندهای مدرن‌تر، اسکالید در پیچ‌ها سنگین‌تر و بی‌حال‌تر به نظر می‌رسد، اما در بیشتر موارد، در خیابان‌های شهر و بزرگراه‌ها به همان اندازه راحت است. جنرال موتورز تیونینگ قابل توجهی انجام داده است سیستم تعلیق و شاسی Escalade V 2023 که منجر به یک سواری بسیار مجلل و ایزوله می شود. ساختار بدنه اسکالید نیز بسیار سخت‌تر است که آن را در مقایسه با سایر شاسی‌بلندهای سوپر لو،، شاید به جز رنج روور، به یک آفرود برتر تبدیل می‌کند.

قیمت انبوه

مشخصات Cadillac Escalade V 2022:

سوالات متداول:

همانطور که قبلا ذکر شد، فضای داخلی Escalade V 2022 چندان خاص نیست و از نظر تج،ات تقریباً مشابه تریم پلاتینیوم خودروی استاندارد است. خوشبختانه، کادیلاک کارهای زیادی برای تقویت نمای بیرونی Escalade V انجام داده است. برای شروع، رینگ های 22 اینچی انحصاری جدیدی وجود دارد که در سایه ای از خا،تری متال رنگ آمیزی شده اند. بقیه خودروهای شاسی‌بلند نیز از تعداد زیادی تزئینات بیرونی تیره‌شده مانند توری جدید استفاده می‌کنند که دهانه‌های بیشتری نسبت به خودروی استاندارد دارد تا جریان هوا و خنک‌کننده را بهبود بخشد. علاوه بر این، تیغه‌های جانبی روی سپرهای جلو، DRL‌های عمودی جدید و سپر عقب اصلاح‌شده برای اگزوز چهار نوک جدید با مشخصات V وجود دارد.

کامیون مدرسه قدیمی

10 دلیل برای اینکه کادیلاک اسکالید V بهترین SUV با عملکرد عالی است - تصویر 1096996