10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعا حماسی است

Pininfarina Battista اکنون به طور رسمی زرق و برق دار است - تصویر 1022721

در میان انبوه نمایشگرهای داخل کابین Nevera، یکی از این صفحه‌نمایش‌ها ریماک نورا را قادر می‌سازد تا کارهای انقلابی انجام دهد. نه تنها می‌تو،د حالت‌های رانندگی خود را تغییر دهید، بلکه نمایشگر به شما امکان می‌دهد میزان گشتاور ارسالی به چرخ‌های جلو و عقب را انتخاب کنید. به طور خلاصه، می‌تو،د ریماک نورا را کاملاً دیفرانسیل جلو یا دیفرانسیل عقب، بر حسب تقاضا بسازید تا بر اساس نیازهای خود، به حدا،ر کارایی، عملکرد یا هولیگ،سم برسید.

شارژ سنگین

همانطور که در بالا ذکر شد، Nevera مملو از دوربین هایی است که 9 مورد از آنها در واقع به شما امکان انجام انواع کارهای هوشمندانه را می دهند. دکمه DC (ماشین رانندگی) روی فرمان، می‌تواند از تغذیه دوربین استفاده کند تا شما را در یک دور خودمختار، از پیش بارگیری شده با مسیرها و داده‌های مسیر از پیش تغذیه شده، ببرد. علاوه بر این، دوربین‌های داخل کابین می‌توانند به ،وان یک سیستم تشخیص چهره دو برابر شوند و به شما و عزیزانتان کمک کنند تا به خودروها دسترسی داشته باشند و به طور خودکار تنظیمات رانندگی مورد نظر خود را بازیابی کنند که شامل همه چیز از وضعیت صندلی تا حالت رانندگی دلخواه است.

اتصال پینین فارینا باتیستا

Rimac Nevera پیشگامانه دارای چهار موتور سنکرون AC دائمی با آستین کربن است که به طور مستقل هر چهار چرخ را از طریق یک گیرب، مستقیم درایو که همراه با موتور روی هر چرخ قرار می گیرد به حرکت در می آورد. قدرت از یک بسته باتری 120 کیلووات ساعتی به دست می‌آید و قدرت ،وجی ،یبی آن به 1914 ، بخار قدرت و 1740 پوند فوت گشتاور می‌رسد که به طور شگفت‌انگیزی منجر به ارقام شتاب نگران‌کننده می‌شود! Nevera دارای شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت 1.85 ث،ه توسط سازنده است و حدا،ر سرعت نیز به همان اندازه در 258 مایل در ساعت قابل توجه است. این ارقام ،وماً به قیمت برد گرانبها، که 205 مایل ،ن زده شده توسط EPA است، نمی باشد.

رکورد شکن

Rimac Nevera در برنده شدن در بازی اعداد بسیار خوب است، خواه پیشرانه نزدیک به 2000 ، بخار باشد یا باتری 120 کیلووات ساعتی که آن را تامین می کند و همچنین رکورد بزرگترین باتری نصب شده در هر خودروی تولیدی را دارد که از 21700 سلول جداگانه تشکیل شده است. به لطف معماری شارژ با ظرفیت بالا، Nevera می‌تواند تا 500 کیلووات انرژی، 0 تا 80 درصد در 18 دقیقه مصرف کند، اما متاسفانه برای Rimac، هنوز هیچ زیرساخت شارژ سازگاری وجود ندارد که بتواند 500 کیلووات مورد نیاز را تامین کند. بنابراین، یک شارژر معمولی 50 کیلوواتی، که استاندارد صنعتی برای زیرساخت های شارژ عمومی است، برای همان شارژ دو ساعت از شما وقت می گیرد.

مربی هوش مصنوعی داخلی

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعا حماسی است - تصویر 992080

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعاً حماسی بیرونی است - تصویر 992089

Rimac Nevera کاملاً جدید 2.1 میلیون دلار قیمت دارد.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/10-reasons-why-the-rimac-nevera-is-a-truly-epic-electric-supercar-ar197471.html

ا،ر سازندگان در مقیاس کوچک از تست تصادف صرف نظر می کنند زیرا این آزمایش شامل میلیون ها دلار برای آزمایش گران قیمت و از بین بردن اتومبیل های کاملاً خوب است، که چیزی نیست که سازندگان خودروهای کوچک توان پرداخت آن را داشته باشند. در مورد Rimac که مفت، است سفر تست تصادف خود را به نمایش بگذارد، صدق نمی کند. بنابراین چهار سال دردناک شبیه سازی، آزمایش و نابودی 9 وسیله نقلیه کامل بعدا (به استثنای مشارکت ریچارد هاموند)، Rimac Never در سطح جه، تایید شد. این به لطف وان کربنی پیشرفته آن به دست آمد که دارای سفتی پیچشی 70000 نیوتن متر بر درجه است که تقریباً دو برابر سفت تر از ابرخودروهای معمولی است.

پیشرانه چهار موتوره

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک پیشرانه سوپراسپرت الکتریکی واقعا حماسی است - تصویر 992035

Rimac Nevera سریع‌ترین خودروی تولیدی در جهان است و شرکتی ادعا می‌کند که شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت تنها 1.95 ث،ه است.

ریماک چند باتری دارد؟

بسته باتری 120 کیلووات ساعتی Rimac Nevera بزرگترین خودروی الکتریکی تولیدی است که از 21700 سلول جداگانه تشکیل شده است.

ریماک نورا چقدر است؟

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک سوپراسپرت الکتریکی واقعا حماسی است با کیفیت تصویر زمینه خارجی - تصویر 992082

همانطور که در بالا ذکر شد، ریماک نورا مجهز به بزرگترین شاسی مونوکوک کربنی در جهان است. برخلاف سایر خودروهایی که از وان کربنی مرکزی استفاده می‌کنند که در کنار آن‌ها از آلومینیوم یا فولاد قرار دارد، کل ساختار روی Nevera از کربن به‌،وان یک واحد واحد ساخته شده است و فقط ساختارهای تصادف جلو و عقب از ف، ساخته شده‌اند. این به Nevera استحکامی ساختاری 70000 نیوتن متری می دهد که بالاتر از یک خودروی LMP1 است و به ،وان یک امتیاز، رکاب های نسبتاً نازکی درب ها دریافت می کنید که ورود و ،وج را بسیار آسان تر از ابرخودروی معمولی لوله ای کربنی شما می کند.

صفحه های شمارش

ریماک اولین سازنده سوپراسپرت کرواسی است که با خلاقیت هایی مانند ریماک کانسپت 1، کانسپت 2 و نورا شناخته می شود. ریماک همچنین مالک ا،ریت سهام بوگاتی است.

حدا،ر سرعت ریماک نورا چقدر است؟

Rimac Nevera مجهز شده است اولین مربی رانندگی هوش مصنوعی جهان. به گفته مارک کرواسی، مربی رانندگی هوش مصنوعی از داده های 12 حسگر اولتراسونیک، تغذیه از 9 دوربین داخلی، یک حسگر LIDAR، سنسور رادار جلو استفاده می کند و تمام این نقاط داده را با استفاده از قدرت مح،اتی رایانه داخلی ،یب می کند. 6 ترابایت داده در ساعت در پایان، این داده‌ها نه تنها می‌توانند به شما کمک کنند تا سریع‌ترین خط را انتخاب کنید و نقاط ترمز بهتری را تعیین کنید، بلکه می‌تواند حتی خودرو را در مسیرهای انتخابی با سرعت کامل برای شما حرکت دهد که روزهای پیست را متحول خواهد کرد.

دوربین های هوشمند

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعا حماسی است - تصویر 1073455

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعا حماسی است - تصویر 1073446

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعاً حماسی بیرونی است - تصویر 992063

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی داخلی واقعا حماسی است - تصویر 992066

ریماک با Nevera به دنبال قلمرو نسبتاً جدید و بی‌رقیب ابرخودروهای الکتریکی است. برای ساخت سریع‌ترین، سریع‌ترین و قوی‌ترین خودروی الکتریکی جدید، ریماک مهندسی خودروی مدرن را به محدودیت‌های خود رسانده و چندین رکورد را در این فرآیند به ثبت رسانده است، بنابراین در اینجا برخی از آمارهای رکوردشکنی Rimac Nevera آورده شده است:

مونوکوک لبه برش

هنگامی که خانه طراحی ایتالیایی نمادین Pininfarina تصمیم گرفت اولین خودروی خود را بسازد، آنها فکر ،د که باید با یک Hyper GT تمام الکتریکی عجیب و غریب شروع کنند. به جای توسعه یک ماشین از ابتدا، پینین فارینا تصمیم گرفت در این پروژه با ریماک همکاری کند و باتیستا متولد شد. در طراحی ایتالیایی پینین فارینا باتیستا، یک پیشرانه چهار موتوره است که تقریباً مشابه ریماک نورا است و همچنین قدرت ،وجی ،یبی آن 1877 ، بخار است. حتی وان کربن نیز تقریباً ی،ان است و همان بسته باتری 120 کیلووات ساعتی را در خود جای داده است که انرژی نورا را تامین می کند. بنابراین، برای ،، از شما که به دنبال نسخه انحصاری‌تر و گران‌تر Rimac Nevera هستند، Pininfarina Batista 2.2 میلیون دلاری راه‌حلی است.

هایپرکار تست تصادف

صفحه‌نمایش‌های عظیم و سرگرمی‌های اطلاعاتی شیک در همه جا وجود دارند، اما متأسفانه برای سوپراسپرت‌های کم حجم و سازندگان هایپر، این همیشه یک حلقه ضعیف بوده است، اما نه برای Rimac. این شرکت کروات سال ها تجربه طراحی سخت افزار و نرم افزار برای سایر سازندگان OEM داشته و آنها در سیستم های پیشرفته داخل خودرو تخصص دارند. تخصص آنها در لحظه ورود به داخل کابین Nevera مشهود است که با ،یبی از سه نمایشگر بزرگ به اضافه سه صفحه نمایشگر کوچکتر مانند صفحه نمایش برای کنترل همه چیز از اطلاعات سرگرمی خودرو گرفته تا نظارت بر آمار حیاتی پیشرانه و موارد دیگر ارائه می شود.

گشتاور خود را تنظیم کنید

10 دلیل برای اینکه Rimac Nevera یک ابرخودروی الکتریکی واقعا حماسی است - تصویر 1073444

حدا،ر سرعت ریماک نورا 256 مایل در ساعت (412 کیلومتر در ساعت) است.

آیا ریماک نورا سریع ترین خودروی جهان است؟

مشخصات Rimac Nevera 2023:

سوالات متداول:

ریماک به چه دلیل شناخته شده است؟