10 دلیل که چرا ما سدان اسپرت آئودی A5 را دوست داریم

10 دلیل برای اینکه ما سدان اسپرت آئودی A5 را دوست داریم - تصویر 875755

آئودی A5 اسپورت بک 2022 به لطف پایه های قوی مانند پیشرانه اثبات شده آن، خودرویی شایسته است. حتی در مدل پایه با 201 ، بخار قدرت و 236 پوند فوت گشتاور، این موتور با سرعت 0 تا 60 مایل در ساعت تنها در 6.4 ث،ه به یک مسافر شهری می رسد. اگر تیون پانچیر ​​45 TFSI را انتخاب کنید، قدرت آن به 261 ، بخار و 273 پوند فوت می رسد و افزایش عملکرد قابل توجه است. در نتیجه، شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت تنها در 5.4 ث،ه به دست می آید. اما، ستاره نمایش در اینجا باید سیستم Quattro AWD آئودی A5 Sportback باشد که به آن تسلط بسیار خوبی می دهد و به A5 کمک می کند تا با نهایت فوریت از خط خارج شود.

ایمنی پیشرفته

آئودی A5 Sportback 2022 بر اساس پلت فرم محبوب MLB گروه فول،‌واگن، پس از دریافت رتبه‌بندی 5 ستاره از NHTSA و جایزه Top Safety Pick، در تست‌های ایمنی جه، سرآمد شده است. از نظر تج،ات، A5 Sportback دارای شش کیسه هوا به صورت استاندارد با کیسه هوای عقب و جانبی اختیاری است. لیست بلندبالایی از ویژگی های ایمنی فعال و کمکی در زیر آمده است که عبارتند از:

  • دوربین دید عقب
  • هشدار ،وج از خط
  • هشدار برخورد رو به جلو
  • ترمز اضطراری خودکار
  • برف پاک کن های حسگر باران
  • تکنولوژی نور لیزر
  • پیش سنسور عقب و کمک پارک

قیمت های رقابتی

آئودی A5 اسپورت بک موضوع ظرافت را با فضای داخلی خود ادامه می دهد. کابین A5، به سبک معمولی آئودی، مملو از مواد با کیفیت و نقاط تماس است که در کنار هم قرار گرفتن آنها بسیار خوب است و بدون شک یکی از بهترین فضاهای داخلی در این بخش از نظر کیفیت ساخت بیش از حد است. خط سقف کوپه مانند A5 تا حدودی فضای سر عقب را جذب می کند، به خصوص اگر آن را با A4 مقایسه کنید، که تکرار معقول سدان این خودرو است، اما همچنان می تواند به راحتی دو بزرگسال را در خود جای دهد. استفاده از دکمه‌های لمسی در اینجا بسیار کم است، فضای کافی و فضای داخلی داخل کابین وجود دارد که این خودرو را به یک ماشین واقعا کاربردی برای استفاده روزمره تبدیل می‌کند.

کشش کواترو

10 دلیل که چرا ما عاشق سدان اسپرت آئودی A5 هستیم - تصویر 1058869

بله، آئودی A5 اسپورت بک 2022 یک کوپه چهار در ممتاز است که عملکرد را با ظرافت ،یب می کند تا یک تجربه استثنایی همه جانبه را ارائه دهد.

تفاوت بین Audi A5 و A5 Sportback چیست؟

10 دلیل که چرا ما عاشق سدان خارجی آئودی A5 اسپرت هستیم - تصویر 1058893

10 دلیل که چرا ما سدان اسپرت آئودی A5 را دوست داریم - تصویر 875799

نیروبخش آئودی A5 اسپورت بک 2022، موتور 2.0 لیتری توربو خطی چهار لیتری آزمایش شده و آزمایش شده گروه فول، واگن است که در این مورد، در دو حالت موجود است – نسخه 40 TFSI با 201 ، بخار قدرت و نسخه قدرتمندتر 45 TFSI. با 261 ، بخار این آسیاب دو لیتری در بسیاری از خودروهای فول، واگن، از گلف GTI گرفته تا پورشه ماکان، استفاده شده است که همگی از یک موتور اصلی در حالت‌های مختلف استفاده می‌کنند. با وجود قدرت بیشتر، هر دو مدل 40 و 45 TFSI مسافت پیموده شده مشابهی را ارائه می دهند و افزودن سیستم هیب، ملایم 12 ولتی به بهبود بهره وری سوخت این آئودی کمک می کند. آئودی A5 اسپورت بک 2022 با تمام این اقدامات و فناوری های پیشرفته موتور، سرعت 26 مایل بر گالن در شهر، 34 مایل بر گالن در بزرگراه، و اقتصاد ،یبی 29 مایل بر گالن را ارائه می دهد. با م،ن بنزین 15.3 گالن آن، شما می تو،د به طور واقع بینانه انتظار مسافت رانندگی ،یبی 440 مایلی را داشته باشید.

DSG پیشرو در ک،

آئودی A5 اسپورت بک یک کوپه چهار در «پریمیوم» است که به این م،ی است که مجموعه ای از ویژگی ها را در اختیار خواهید داشت، به خصوص اگر تریم S Line Prestige با قیمت 57345 دلار را انتخاب کنید. لیست ویژگی های ارائه شده در سری A5 Sportback شامل چراغ های جلوی درخشان ماتری،، گرمکن صندلی های جلو، کنترل تهویه مطبوع سه منطقه ای و البته یک جفت نمایشگر درخشان است. صحبت از صفحه نمایش ها شد، کابین مجازی 12.3 اینچی که به ،وان یک آپشن ارائه می شود، واضح است و یکی از بهترین ها در تجارت است. در مقابل، سیستم اطلاعات سرگرمی MMI 10.1 اینچی آئودی در آ،ین نسخه خود علاوه بر چرخ کلیک آشنا، پشتیب، از لمس را نیز ارائه می‌کند. با این حال، ناوبری هنوز یک گزینه است که آن چیزی نیست که ما از خودروهای این بخش انتظار داریم.

شتاب سریع

مشخصات آئودی A5 Sportback 2022:

سوالات متداول:

آئودی A5 Sportback چقدر هزینه دارد؟

یکی از بزرگترین نقاط فروش خودروهای آئودی مدرن، کشش سیستم کواترو AWD است. آئودی A5 اسپورت بک سیستم کواترو AWD است که در ا،ر موارد دیفرانسیل جلو است و فقط در شرایط کشش کم که لغزش را تشخیص می دهد نیرو را به چرخ های عقب می فرستد. نه تنها سیستم Quattro ثابت می کند که یک ویژگی ایمنی ارزشمند در مناطق سردسیر است، بلکه سیستم Quattro AWD موجود در آن همچنین شتاب سریع A5 Sportback را نسبت به همتایان FWD یا RWD خود می دهد. سرعت 0-60 مایل در ساعت به طور جدی 6.4 ث،ه برای تریم 40TFSI قدرتمندتر است، در حالی که قدرتمندتر 45 TFSI همین کار را تنها در 5.4 ث،ه انجام می دهد.

فضا برای چهار

10 دلیل برای اینکه ما عاشق سدان خارجی آئودی A5 اسپرت هستیم - تصویر 1058872

A5 Sportback شباهت همتای دو در خود را حفظ کرده است، البته در فرمی حجیم تر. با این حال، آئودی منحصراً به مشتری، پاسخ می‌دهد که ظرافت کم‌رنگ را با خطوط ک،یک و تمیز خود ترجیح می‌دهند، که از ویژگی‌های بارز آئودی است. در مورد ویژگی‌های آئودی، چراغ‌های LED ماتری، شفاف به نظر می‌رسند و ظاهری پیچیده به این خودرو می‌دهند، و توری بزرگ و استفاده از ،اصر کرومی در تمام مکان‌های من،، طراحی واقعاً دلپذیری را به آئودی می‌دهد، چیزی که نمی‌توان گفت. برای رقیب مستقیم خود، BMW سری 4.

داخلی معقول

10 دلیل برای اینکه ما سدان اسپرت آئودی A5 را دوست داریم - تصویر 875760

فضای داخلی معقول آئودی نه تنها خیره کننده است، بلکه فضای کافی برای چهار نفر را نیز ارائه می دهد. A5 کوپه معمولی یک قطعه طراحی خیره کننده است، اما واقعیت این است که طراحی دو در اولین انتخاب همه نیست، به خصوص برای افرادی که خانواده‌هایی دارند که قصد دارند از A5 به ،وان یک راننده روزانه استفاده کنند، و اینجاست که A5 Sportback می آید. عملی بودن چهار در و فضای کافی برای نشستن بزرگسالان تا قد شش فوت بدون نگر، در مورد فضای سر عقب وجود دارد، اما به دلیل وجود تونل بزرگ انتقال، گرفتن سرنشین سوم می تواند چالش برانگیز باشد. فضای صندوق عقب 21.8 فوت مکعب است که به طرز شگفت انگیزی بیشتر از همتای سدان خود، آئودی A4 است. در صورت نیاز به افزایش بیشتر فضا، صندلی های عقب را می توان 40/20/40 ت،یم کرد. این به م،ای فضای کافی و بیشتر برای آن تعطیلات آ، هفته با دوستان و خانواده است.

موتور مقرون به صرفه

آئودی A5 کوپه 2022 - عملکرد، قیمت و ع، های داخلی - تصویر 1058870

10 دلیل برای اینکه ما سدان اسپرت آئودی A5 را دوست داریم - تصویر 875772

آئودی A5 Sportback ،یبی عالی از عملکرد ضعیف و تجمل است، که همگی در بسته‌ای پیچیده شده‌اند که شبح کوپه‌ای خود را بدون لطمه زدن به عملی بودن حفظ می‌کند.

آیا Audi A5 Sportback یک خودروی لو، است؟

با قیمت 45195 دلاری آئودی A5 Sportback 2022، این یک کوپه اجرایی کاربردی و سریع است که رقبای بسیار کمی دارد. وقتی صحبت از رقبا شد، باید بگوییم که این خودرو با بی ام و سری 4 گرن کوپه رقابت می کند، که قیمت اولیه بالاتری از 46195 دلار دارد و با ظاهر قطبی خود، آئودی را مانند یک مقرون به صرفه جلوه می دهد. اگر می‌خواهید آل-این را انتخاب کنید، می‌تو،د تریم S line Prestige را انتخاب کنید که 57,345 دلار برای شما بازگردانده است. ما آئودی A5 Sportback S-line Premium Plus مدل 2022 را با قیمت 52895 دلار پیشنهاد می کنیم. مجموعه ای از ویژگی ها را دریافت می کند و بسته S-line به نظر می رسد.

همانطور که در بالا مشخص شد، موتور 2.0 لیتری توربو Inline-4 یک شگفتی تکنولوژیکی است، اما برای استفاده حدا،ری از آنچه موتور ارائه می کند، آئودی A5 Sportback 2022 از یک گیرب، هفت سرعته DSG دوکلاچه برای ساخت این موتور استفاده می کند. بخش عمده ای از قدرت موتور را تامین می کند. این گیرب، DSG یکی از سریع‌ترین گیرب،‌های دنده در جهان است و در نتیجه، وقتی تصمیم می‌گیرید سوار گاز شوید و A5 را به اطراف بچرخ،د، با تعویض سریع و پاسخگو مواجه خواهید شد. اگر تصمیم به کنترل دستی دارید، می‌تو،د از پدل‌های پشت فرمان برای تجربه رانندگی جذاب‌تر استفاده کنید.

یک آئودی با امکانات فراوان

10 دلیل برای اینکه ما عاشق سدان اسپرت آئودی A5 داخلی هستیم - تصویر 1058867

آئودی A5 یک کوپه دو در است در حالی که A5 Sportback بر اساس همان پلتفرم اما با طراحی چهار در کاربردی تر است.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/10-reasons-why-we-love-the-audi-a5-sports-sedan-ar196669.htmlمحدوده آئودی A5 Sportback 2022 از 45195 دلار برای تریم سطح پایه Premium شروع می شود در حالی که تریم برتر S Line Prestige دارای قیمت بر،ب 57345 دلار است.

آیا آئودی A5 Sportback ارزشش را دارد؟

10 دلیل برای اینکه ما عاشق سدان خارجی آئودی A5 اسپرت هستیم - تصویر 1058897

ظرافت کم گفته