10 شاسی بلند سه ردیفه آینده 2023

MG Motor در حال آماده شدن برای راه اندازی Hector به روز شده در 5 ژانویه 2023 است. با ADAS، صفحه نمایش لمسی جدید و بسیاری از ویژگی های به روز شده عرضه می شود. احتمالاً همین به‌روزرس، برای نسخه 3 ردیفی Hector – Hector Plus اعمال می‌شود. راه اندازی هکتور پ، به روز شده ممکن است چند هفته پس از هکتور جدید اتفاق بیفتد.

3. Maruti Suzuki Jimny 5-Door

نسل دوم فورچونر به دلیل ارتباطش با افراد VIP و سیاستمداران، یک فیلم پرفروش در بازار بوده است. این موتور که در گزینه های موتور بنزینی و دیزلی ارائه می شود، حضور زیادی در جاده ها و قابلیت های خارج از جاده را ارائه می دهد. با مدل نسل 3، انتظار می رود Fortuner یک طراحی جدید به همراه مجموعه ویژگی های جدید داشته باشد که در واقع با قیمت آن مطابقت دارد.

2. ام جی هکتور پ،

Thar که بر موج موفقیت خود سوار شده، نسخه 5 در را تولید می کند که در کنار نسخه 3 در به فروش می رسد. این بر اساس نسخه اصلاح شده پلتفرم Scorpio N خواهد بود. با نسخه 5 در، ماهیندرا قرار است افق پیشنهاد سبک زندگی آفرود را گسترش دهد تا برای مخاطبان وسیع تری من، و جذاب باشد.

8. تاتا سافاری فیس لیفت

تاتا موتورز قرار است پسران بزرگ خود را به روز کند زیرا فروش به دلیل رقبای جدیدی مانند Scorpio N و XUV700 کاهش یافته است. هریر و سافاری زم، بر بخش شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​حکومت می‌،د و این شرکت قرار است جادوی اصلی خود را با یک فیس لیفت برای هر دو بازسازی کند. شایعات همچنین یک موتور بنزینی جدید به همراه یک موتور دیزلی 2.0 لیتری Stellantis را پیشنهاد می کنند.

9. نیسان ای، تریل

با افزایش تقاضا برای خودروهای الکتریکی، ماهیندرا رقابت را یک پله بالاتر می برد. در حال حاضر، این تاتا موتورز است که در فروش خودروهای برقی پیشرو است. اما این ممکن است در سال های آینده تغییر کند. همانطور که ماهیندرا در حال آماده شدن برای عرضه SUV های الکتریکی جدید است. آنها قبلاً XUV400 را راه اندازی کرده اند که نسخه الکتریکی XUV300 است. در مرحله بعد، ماهیندرا روی نسخه تمام الکتریکی XUV700 کار می کند که احتمالاً با نام XUV800 عرضه خواهد شد. در اوایل سال جاری به ،وان یک نمونه اولیه به نمایش گذاشته شد. احتمالاً در اوا، سال 2023 یا اوایل سال 2024 پرتاب خواهد شد. پیش بینی می شود با برد رانندگی در حدود 400 تا 500 کیلومتر عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/top-10-upcoming-3-row-suvs-2023-jimny-thar-safari-12453116.html

این 10 شاسی بلند سه ردیفه آینده احتمالاً تا پایان سال 2023 وارد بازار می شوند و برخی از آنها حتی ممکن است در سال 2024 نور را ببینند.

Maruti Jimny 7 نفره جدید
Maruti Jimny 7 نفره جدید

درست مانند یک فیلم پرفروش در خارج از کشور، جیمنی احتمالاً همان موفقیت را در اینجا در هند نیز منع، می کند. و برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن آن، جیمنی در گزینه های 5 نفره و 7 نفره ارائه می شود. جیمنی با ضریب فرم (نسبتا) کوچک خود، قیمت رقابتی نیز خواهد داشت. این خودرو با یک موتور K15 تا حد زیادی بومی‌سازی شده عرضه می‌شود که همچنین به دسته‌ای از خودروها مانند Ertiga، XL6، Brezza، Ciaz، Grand Vitara و حتی HyRyder تویوتا مجهز می‌شود.

تست جدید تویوتا فورچونر
تست جدید تویوتا فورچونر

4. سیتروئن C3 پ،

با راه اندازی در گوشه و کنار، گورکا 5 در قرار است اولین آفرود 5 در سبک زندگی برای بخش اصلی باشد. این موتور توسط همان موتور 2.6 لیتری FM CR که از مرسدس بنز تهیه شده است، نیرو می گیرد. Force به احتمال زیاد گزینه های زیادی را در مورد چیدمان صندلی ارائه می دهد. سکوی 7 نفره، 9 نفره و حتی بلندتر با گزینه 13 نفره بر اساس Cruiser MUV.

ماهیندرا تار 5 در
ماهیندرا تار 5 در

7. ماهیندرا ثار 5 در

اگرچه شاسی‌بلندهای 5 نفره رایج هستند، مجموعه جداگانه‌ای از مشتریان خواهان صندلی‌های اضافی هستند. این امر به ویژه در مورد بازارهای آسیای ج، شرقی و هند که تقاضای MPV همیشه سبز است صادق است. هند سهم من،ی از MPV ها مانند Ertiga، Carens و امثال آن دارد. با این حال، در اینجا 10 شاسی بلند 3 ردیفه در هند معرفی شده است.

1. تویوتا فورچونر

پس از آزمایش جاسوسی در هند، به طور رسمی توسط نیسان فاش شد. ای، تریل یکی از سه خودرویی است که نیسان به دنبال عرضه آن در کنار قشقایی و جوک در کشور است. رنو احتمالاً با عرضه شاسی‌بلندهای کولئوس و آرکانا که بدون استتار در هند در حال آزمایش بودند، بخشی از پای خود را به دست خواهد آورد.

10. ماهیندرا XUV800 الکتریک

TUV300 Plus را به خاطر دارید؟ نه؟ حافظه شما به زودی تجدید می شود زیرا ماهیندرا آن را با نام دیگری باز می گرداند. این بو،و نئو پ، نامیده می شود و زم، که هومولوگ شد به آن پرداختیم. این خودرو از همان موتوری بهره می برد که دیگر شاسی بلندهای ماهیندرا مانند Scorpio N، Cl،ic، Thar و XUV700 را تامین می کند. حالت دقیق به ،وان Scorpio Cl،ic محتمل است.

6. فورس گورکا 5 در

پس از عرضه هاچ بک C3، سیتروئن بازی خود را با نسخه 7 نفره آن افزایش می دهد. ما آن را در یک پوشش مفصل گزارش کرده بودیم که در آن اشاره کرده بودیم که هنگام ایستادن در کنار یک سلتوس چقدر مهم به نظر می رسد. این احتمالاً از نظر ابعاد با کیا کارنس مطابقت دارد. این موتور احتمالاً از موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی استفاده می کند.

5. ماهیندرا بو،و نئو پ،