10 چیزی که استون مارتین DBX را به بهترین شاسی بلند لوکس تبدیل می کند

10 موردی که استون مارتین DBX را به بهترین ظاهر SUV لو، تبدیل می کند - تصویر 872482

نیروگاه عملکرد

10 موردی که استون مارتین DBX را به نمای بیرونی نهایی SUV لو، تبدیل می کند - تصویر 872484

استون مارتین DBX 2022 بر اساس یک شاسی سفارشی طراحی شده است که به طور خاص برای شاسی بلند DBX طراحی شده است که با پانل های آلومینیومی متصل و ا،تروژن ساخته شده است.

سرعت استون مارتین DBX چقدر است؟

بخش بزرگی از تجربه مالکیت استون مارتین، شخصی‌سازی و تجربه‌ای است که این برند ارائه می‌کند. استون مارتین DBX by Q که اخیراً رونمایی شده است، پلتفرمی برای نمایش گزینه های سفارشی سازی و امکانات شاسی بلند DBX است. بخش دوم از کل تجربه “Q” این است که چگونه آنها کل تجربه را طوری تنظیم می کنند که از صاحبان ورودی یک به یک دریافت کنند و گزینه های متن، با سلیقه و سبک آنها را به آنها پیشنهاد دهند. همه چیز از رنگ گرفته تا چرخ‌ها و نوع پارچه داخلی، بافت، رنگ و حتی دوخت را می‌توان به خواست مالک در برنامه تنظیم کرد.

لباس ایمنی پیشرفته

استون مارتین DBX مدل 2022 ابتدایی دارای قیمت اولیه 188986 دلار است در حالی که نسخه با عملکرد بالا به نام DBX 707 با قیمت 235086 دلار، قبل از آپشن ها، عرضه می شود.

قیمت استون مارتین DBX 707 چقدر است؟

10 چیزی که استون مارتین DBX را به بهترین SUV لو، داخلی تبدیل می کند - تصویر 872476

استون مارتین سالانه بیش از 3000 خودروی شاسی بلند DBX را به فروش می رساند که آن را به پرفروش ترین مدل در مجموعه خودروسازان بریت،ایی تبدیل می کند.

استون مارتین DBX بر اساس چه چیزی ساخته شده است؟

10 چیزی که استون مارتین DBX را به بهترین SUV لو، داخلی تبدیل می کند - تصویر 872475

طیف جدید SUV های استون مارتین DBX 2022 از مرسدس AMG 4.0 لیتری توئین توربو V8 و همراه با گیرب، 9 سرعته اتوماتیک استفاده می کند که توسط مرسدس نیز عرضه می شود. این گیرب، ها قابلیت اطمینان خود را در بسیاری از محصولات مرسدس و دیگر استون مارتین از جمله DB11 و Vantage ثابت کرده اند.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/10-things-that-make-the-aston-martin-dbx-the-ultimate-luxury-suv-ar196717.html

این SUV بزرگ استون به همان اندازه مدرن است که DBX 2022 دارای مجموعه ای از ویژگی های ایمنی است که آن را به یکی از ایمن ترین و سریع ترین SUV ها تبدیل می کند. مونوکوک آلومینیومی با در نظر گرفتن ایمنی و محافظت در برابر تصادف طراحی شده است و ویژگی‌های ایمنی استاندارد مانند سنسورهای پارک جلو و عقب، دوربین‌های 360 درجه و چراغ‌های جلوی خودکار، همگی آن را به یک پلت فرم بسیار شایسته تبدیل کرده‌اند. اما فقدان چشمگیر برخی از ویژگی‌ها مانند کمک به حفظ خطوط در خودرویی که ادعا می‌کند یک SUV لو، با قیمت شش رقمی است، در عصر حاضر دقیقاً قابل قبول نیست.

لذت رانندگی

10 چیزی که استون مارتین DBX را تبدیل به بهترین SUV لو، می کند - تصویر 872467

استون مارتین DBX 707 جدید نه تنها سریع‌ترین SUV در مجموعه این برند است، بلکه در واقع یکی از سریع‌ترین‌های جهان است. DBX 707 با استفاده از نسخه تنظیم شده موتور 4.0 لیتری توئین توربو V-8 AMG، 697 ، بخار قدرت و 663 پوند فوت گشتاور یا 707 ، بخار تولید می کند که به همین دلیل نام خود را گرفته است. استون مارتین DBX 707 با سیستم توانمند AWD خود که به کمک یک دیفرانسیل الکترونیکی با گام مرکزی پشتیب، می‌شود، می‌تواند تنها در 3.1 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت از حالت س، برسد که نه تنها 1.4 ث،ه سریع‌تر از DBX استاندارد است، بلکه مشابه DBX است. لامبورگینی اوروس که برای طول،‌ترین زمان پادشاه بلامنازع شاسی‌بلندهای پرفورمنس بود و DBX 707 نیز از حدا،ر سرعت بالاتری معادل 193 مایل در ساعت در مقابل سرعت 190 مایل در ساعت اوروس برخوردار است.

مرسدس-ای ام جی اسپرینک،

این یک واقعیت شناخته شده در این مرحله است که محصولات مدرن استون مارتین به شدت به سخت افزار مرسدس که شامل همه چیز از موتور گرفته تا سرگرمی اطلاعاتی است، متکی هستند. اما، چیزی که ممکن است برخی از شما ند،د این است که دایم،، صاحب مرسدس بنز، سهامدار استون مارتین نیز هست، بنابراین به آن‌ها امکان دسترسی به ذخایر بزرگ قطعات مرسدس و AMG را می‌دهد که می‌توانند برای هر برنامه استون مارتین سازگار شوند. به همین دلیل است که استون مارتین DBX مجموعه ای کامل از قطعات AMG مرسدس را دریافت می کند، که با موتور 4.0 لیتری توئین توربو V-8 شروع می شود که به طور خاص برای DBX علاوه بر گیرب، 9 سرعته تنظیم شده است. سیستم اطلاعاتی-سرگرمی نسخه‌ای از سیستم MBUX مرسدس است و حتی سخت‌افزار صفحه‌نمایش اصلی و دسته سنج از مرسدس است.

تجربه سفارشی

بزرگترین نقطه فروش یک SUV، کاربردی بودن آن است و به جرات می توان گفت که استون مارتین DBX کاربردی ترین استون تا به امروز است و این با توجه به رپید چهار در زیبا است. با 109 فوت مکعب اتاق سرنشینان، DBX فضای کافی برای نشستن چهار سرنشین در نهایت راحتی و لو، را دارد و حتی با وجود اینکه با توجه به این فضا می توان پنج سرنشین را در خود جای داد، صندلی عقب برای پذیرایی از دو سرنشین مجسمه سازی شده است. اما صندلی‌ها فوق‌العاده راحت هستند و بسیاری از ویژگی‌های مفید مانند کنترل آب و هوای سه منطقه‌ای و صندلی‌های جلو دارای تهویه را ارائه می‌دهند. صندوق عقب نیز برای انجام وظایف خانوادگی کافی است و فضای ذخیره سازی 22 فوت مکعبی را ارائه می دهد که با تا شدن صندلی های عقب تا 54 فوت مکعب قابل افزایش است.

یکی از سریع ترین SUV ها

مشخصات Aston Martin DBX 707 2022:

سوالات متداول:

قیمت آستون مارتین DBX چقدر خواهد بود؟

استون مارتین DBX استاندارد 0-60 مایل در ساعت را در 4.5 ث،ه انجام می دهد و حدا،ر سرعت آن 181 مایل در ساعت است در حالی که قدرتمندتر DBX 707 0-60 مایل در ساعت را تنها در 3.1 ث،ه انجام می دهد و حدا،ر سرعت حتی 193 مایل در ساعت را نیز شگفت انگیزتر می کند.

آیا استون مارتین قابل اعتماد است؟

10 چیزی که استون مارتین DBX را به بهترین شاسی بلند لو، تبدیل می کند - تصویر 1051161

10 چیزی که استون مارتین DBX را به بهترین SUV لو، می سازد - تصویر 872469

از بسیاری جهات، DBX یک استون مارتین معمولی است و شامل فضای داخلی نیز می شود. کابین DBX با چرم مجلل و مواد نرم و لطیف تزئین شده است و طرح کلی تقریباً مشابه سایر مدل‌ها مانند Vantage است. مجموعه فناوری قرض گرفته شده مرسدس بنز با DBX ادامه می یابد، در این مورد، این سیستم اطلاعات سرگرمی است که نسخه قدیمی MBUX مرسدس است که کار را انجام می دهد و هر چیزی که می تو،د از آن بخواهید ارائه می کند، از جمله نمایشگر 10.2 اینچی با وضوح بالا. سیستم اطلاعات سرگرمی، سیستم صوتی 14 بلندگو و موارد دیگر، اما رابط کاربری در مقایسه با سایر رقبای گروه فول،‌واگن مانند بنتلی بنتایگا و حتی پورشه کاین توربو GT ارزان‌تر، کمی آ،ین نسل است. خوشه گیج دیجیتال 12.3 اینچی آ،ین نسل نیست و خوانش های واضح و مقدار زیادی اطلاعات مفید و قابلیت پیکربندی فراوان را ارائه می دهد.

عملی بودن در پیک

10 چیزی که استون مارتین DBX را به بهترین شاسی بلند لو، تبدیل می کند - تصویر 1051143

شاسی بلند استون مارتین DBX استاندارد، یک مرسدس AMG 4.0 لیتری توئین توربو V-8 است که 542 ، بخار قدرت و 516 پوند فوت گشتاور تولید می کند. این مجموعه به یک گیرب، 9 سرعته اتوماتیک متصل می شود که از مرسدس بنز تهیه شده است و به انتقال قدرت موتور به هر چهار چرخ کمک می کند. DBX علاوه بر یک سیستم AWD بسیار توانمند، یک دیفرانسیل مرکزی الکترونیکی نیز دریافت می کند که به هدایت بیشتر نیروی موتور به چرخ های عقب کمک می کند، که به آن سواری بسیار بازیگوش و شادی می دهد، به خصوص در حد مجاز. شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت در 4.5 ث،ه اتفاق می افتد و DBX می تواند به حدا،ر سرعت 181 مایل در ساعت دست یابد.

DBX 707

آستون مارتین DBX 707 مدل 2022 نسخه قدرتمندتری از شاسی بلند معمولی DBX است و قیمت اولیه آن 235086 دلار است.

استون مارتین چند DBX فروخته است؟

اگرچه استون مارتین گزینه استفاده از پلت فرم دایم، را برای SUV DBX خود دارد، تصمیم این برند برای تحمل درد و هزینه اضافی برای توسعه یک پلت فرم سفارشی دشوار بود اما این تصمیم نتیجه داد. استون مارتین DBX بر روی یک شاسی سفارشی ساخته شده است که دارای پانل های آلومینیومی به هم ،بیده و ا،تروژن ها برای کاهش وزن است و شاسی سفارشی نیز به این م،ی است که آنها آزادی کاملی در تنظیم شاسی DBX داشته اند تا از رقبای خود چابک تر و خوشحال تر باشند. آن را به یک SUV واقعاً درگیر برای رانندگی تبدیل می کند.

فضای داخلی مجلل

10 موردی که استون مارتین DBX را به بهترین SUV لو، تبدیل می کند - تصویر 872468

اگر بنا به دلایلی، V-8 542 ، بخاری در DBX معمولی فاقد پوک است و شلوار شما را آتش نمی‌زند، نترسید، استون مارتین نسخه‌ی افراطی‌تر از سوپر SUV خود را با نام‌های DBX 707 و 707 معرفی کرده است. در نام، توان ،وجی موتور را در “PS” نشان می دهد. نیروبخش این نسخه همان 4.0 لیتری توئین توربو AMG V-8 است، تنها در اینجا 697 ، بخار قدرت و 663 پوند فوت گشتاور تولید می کند و این افزایش قدرت قابل توجهی است که این خودرو را به یکی از سریع ترین SUV های تولیدی در حال حاضر تبدیل می کند. در نتیجه، DBX 707 می تواند 0-60 مایل در ساعت را تنها در 3.1 ث،ه طی کند و به حدا،ر سرعت 193 مایل در ساعت برسد. برای نشان دادن این ارقام، لامبورگینی اوروس، که نزدیکترین رقیب DBX 707 روی کاغذ است، شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت را در 3.1 ث،ه انجام می دهد و حدا،ر سرعت آن 190 مایل در ساعت است.

پلتفرم سفارشی

10 موردی که استون مارتین DBX را به بهترین ظاهر SUV لو، تبدیل می کند - تصویر 872480

استون مارتین DBX بر اساس یک پلتفرم کاملاً جدید ساخته شده است که برای DBX سفارشی شده است، به همین دلیل استون موفق شده است که نش، از DNA RWD را از خودروهای GT خود اضافه کند که DBX 2022 را به یکی از درگیرترین SUV ها برای رانندگی تبدیل می کند. موتور 4.0 لیتری توئین توربو V-8 AMG یک شاهکار است و برخلاف مبدل گشتاور معمولی برای تعویض سریع تر، به یک گیرب، اتوماتیک 9 سرعته با یک بسته کلاچ خیس متصل می شود. سیستم AWD به یک بسته کلاچ مرکزی متکی است تا هنگام تشخیص لغزش، گشتاور موتور را به چرخ‌های جلو بفرستد، اما در بیشتر موقعیت‌ها، اساساً مانند یک دیفرانسیل عقب و در ارتباط با دمپرهای تطبیقی ​​و فنرهای هوای عقب، رفتار می‌کند. موفق می شود مانند یک خودروی GT من، خود را پایین بیاورد.