10000 اسکوتر برقی TVS 2 سال دیگر زوماتو تحویل می شود

برای Zomato نیز، این انجمن تعهد خود را به پذیرش 100 درصدی خودروهای برقی تا سال 2030 تقویت می‌کند. این پلتفرم سفارش و تحویل غذا اولین پلتفرم است که به کمپین EV100 گروه Climate می‌پیوندد که یک سازمان بین‌المللی غیرانتفاعی است که برای کمک به ایجاد پل ارتباطی بین شرکت‌های خصوصی و ،ت در تغییر ناوگان به سمت استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی.

TVS جدید iQube
TVS جدید iQube

اسکوتر برقی TVS iQube که اولین بار در ژانویه 2020 معرفی شد، جایگاه خود را در بخش دو چرخ برقی در هند پیدا کرده است. تا به امروز بیش از 1 میلیون واحد فروش داشته است و همچنان در نمودارهای فروش هر ماه امتیاز بالایی ،ب می کند. iQube که در دو نوع استاندارد و S ارائه می شود، نیروی خود را از طریق بسته باتری لیتیوم یونی 3.04 کیلووات ساعتی تامین می کند. شارژ کامل در 4.5 ساعت امکان پذیر است و شتاب 0-40 کیلومتر در ساعت را تنها در 4.2 ث،ه طی می کند و می تواند مسافت 140 تا 145 کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند. حدا،ر سرعت آن 82 کیلومتر در ساعت است و رقیبی مانند Bajaj Chetak، Ola S1 Pro و Ather 450X است.


منبع: https://www.rushlane.com/10000-tvs-electric-s،s-to-be-delivered-zomato-in-2-years-12472884.html

این اولین مجموعه از مجموع بیش از 10000 اسکوتر الکترونیکی TVS بود که طی دو سال آینده به Zomato تحویل داده می شود. این وسایل نقلیه به Zomato کمک خواهند کرد تا ردپای کربن خود را کاهش داده و از یک روش تمیزتر و سبزتر در تحویل غذا اطمینان حاصل کنند.

اسکوترهای الکترونیکی TVS برای تحویل آ،ین مایل Zomato

رئیس عملیات زوماتو، آقای رینشول چاندرا، افزود: «در Zomato، ما متعهد هستیم که تا سال 2030 100٪ از خودروهای الکتریکی استفاده کنیم و اولین پلت فرم سفارش و تحویل غذا هستیم که به کمپین EV100 گروه اقلیم می‌پیوندد. ما اکنون با بیش از 50 شرکت در ا،یستم EV همکاری می کنیم و قصد داریم تا 2 سال آینده بیش از 100000 شریک تحویل مبتنی بر EV را در پلتفرم خود وارد کنیم. این ارتباط با TVS Motor، با توجه به شهرت جه، آنها در حوزه تحرک پایدار، شتاب بیشتری به تعهد ما می‌افزاید. ما مشتاق هستیم که به طور مش، با انتقال وسایل نقلیه شرکای تحویل خود به خودروهای برقی، تحویل سبزتر در آ،ین مایل را تسهیل کنیم.

اسکوتر برقی TVS iQube

TVS Motors همچنین اعلام کرده است که به ،وان بخشی از این مشارکت با Zomato، همه خودروها به ایستگاه‌های شارژ در شعاع دسترسی خواهند داشت و همچنین برای تحویل کارآمدتر، یکپارچه‌سازی دیجیتال روان را دریافت خواهند کرد. ارتباط بین TVS Motors و Zomato در زمینه هایی مانند محصول، ا،یستم شارژ، اه، پایداری و ادغام دیجیتال خواهد بود و همچنین بخشی از تعهد خودروسازان به راه حل های جابجایی سبز و پایدار است.

TVS اولین دسته از 50 اسکوتر برقی iQube را به Zomato تحویل می دهد
TVS اولین دسته از 50 اسکوتر برقی iQube را به Zomato تحویل می دهد

به ،وان بخشی از این قرارداد، TVS Motors 10000 اسکوتر الکترونیکی iQube را به شرکای تحویل Zomato برای تحویل آ،ین مایل ارائه خواهد کرد.

آقای Manu Saxena، معاون ارشد وسایل نقلیه الکتریکی، TVS Motor Company، گفت: «با موفقیت TVS iQube Electric، ما در حال گسترش خدمات برقی خود در بخش‌های مختلف هستیم و خدمات تحویل آ،ین مایل در نقطه عطف من، به سمت سریع‌تر است. پذیرش خودروهای الکتریکی تی وی اس موتور مفت، است که در ماموریت برقی سازی وسایل نقلیه شرکای تحویل زوماتو شریک است. این همکاری استراتژیک نقطه عطفی دیگر در سفر TVS Motor به منظور ارائه محصولات و خدمات هوشمند و قابل اعتماد EV با کمترین هزینه کل مالکیت به شرکای تحویل ما می‌افزاید.

شرکت تی وی اس موتور با Zomato، یک پلت فرم سفارش و تحویل غذا برای اه، حرکتی آ،ین مایل خود، وارد همکاری شده است. به ،وان بخشی از قراردادی که در 28 ژوئن 2023 امضا شد، در یک رویداد در حیدرآباد، در مجموع 50 اسکوتر برقی TVS iQube به Zomato تحویل داده شد.