1500 اتوبوس برقی تاتا در دهلی نو کار می کنند

قرارداد قطعی بین شرکت حمل و نقل دهلی (DTC) و TML CV Mobility Solutions، یک شرکت تابعه متعلق به تاتا موتورز. این بزرگترین سفارش تا به امروز برای اتوبوس های برقی توسط DTC است. و بخشی از مناقصه شرکت Convergence Energy Services Limited چالش بزرگ است.

در اوایل ماه، TML Smart City Mobility Solutions Ltd. قرارداد مشابهی را با شرکت حمل و نقل متروپولیتن بنگالورو (BMTC) برای عملیات 921 اتوبوس برقی در بنگالورو امضا کرد. این سفارش بخشی از مناقصه بزرگتر شرکت Convergence Energy Services Limited است.

اتوبوس برقی تاتا
اتوبوس برقی تاتا

با افزایش تعداد اتوبوس های برقی که به خدمات اتوبوسر، در سطح شهر راه پیدا می کنند، زمان مدرن سازی آغاز شده است. با توجه به بلندمدت بودن این گونه قراردادها، اتوبوس ها به صورت فازی به ناوگان معرفی خواهند شد.

شیلپا شینده، IAS، مدیر عامل شرکت حمل و نقل دهلی گفت: “ما از امضای توافقنامه برای بزرگترین سفارش 1500 اتوبوس برقی در دهلی ،سندیم. این یک گام مهم در راستای استقبال از تحرک الکتریکی در پایتخت است. القای اتوبوس های بدون آلایندگی و بدون صدا کمک زیادی به بهبود کیفیت هوای شهر خواهد کرد. اتوبوس‌های جدید با ویژگی‌های فوق مدرن و صندلی‌های راحت خود به‌شدت برای مسافران مفید خواهد بود.»

این توافق نامه تامین، بهره برداری و نگهداری 1500 اتوبوس برقی تاتا استارباس با تهویه مطبوع 12 متری طبقه پایین را پوشش می دهد. 1500 اتوبوس برقی در مسیرهای دهلی نو حرکت خواهند کرد. و این قرارداد برای مدت 12 سال امضا می شود.

اتوبوس برقی تاتا دهلی، بنگالورو

Asim Kumar Muk،padhyay، رئیس TML CV Mobility Solutions Limited گفت: «این واقعاً یک موقعیت تاریخی برای ما است زیرا ما یک توافقنامه قطعی برای بزرگترین سفارش اتوبوس برقی کشور امضا می کنیم. رابطه ما با DTC که بیش از یک دهه است قوی است، بر پایه اعتماد و همکاری متقابل استوار است و این دستور آن را بیشتر تقویت خواهد کرد. ما مطمئن هستیم که اتوبوس های برقی حمل و نقل عمومی پایدار، ایمن و راحت را برای مسافران دهلی فراهم می کند.


منبع: https://www.rushlane.com/1500-tata-electric-buses-to-operate-in-new-delhi-agreement-signed-12455876.html

با گذشت زمان، تاتا موتورز تاکنون بیش از 730 اتوبوس برقی را در سراسر شهرهای هند عرضه کرده است. ناوگان جمعی آن در مجموع بیش از 55 میلیون کیلومتر مسافت را طی کرده است که بیش از 95 درصد زمان کارکرد دارد.

به این ترتیب، نباید انتظار هجوم حمل‌ونقل عمومی را به یکباره داشت، اما با تبدیل کل مسیرها به مسیرهای برقی، اتوبوس‌های برقی در دسترس خواهند بود. موضع ،ت در مورد پذیرش EV متکی بر تبدیل ناوگان حمل و نقل ،تی است.

تحرک الکتریکی با اتوبوس های بدون آلایندگی و بدون سر و صدا

توافقنامه شرکت حمل و نقل دهلی (DTC) و TML CV Mobility Solutions برای 1500 اتوبوس برقی تاتا استارباس امضا شد.

اتوبوس برقی تاتا
اتوبوس برقی تاتا