2022 Yamaha R7، MT09 در وب سایت رسمی هند منتشر شد

در بازار هند، یاماها R7 در برابر هوندا CBR650R و کاوازاکی نینجا 650 قرار خواهد گرفت. یاماها R7 از یک موتور 689 سی سی، دو سیلندر، خنک کننده مایع استفاده می کند که حدا،ر قدرت 73.4 ، بخار و حدا،ر گشتاور 67 نیوتن متر را تولید می کند. این خودرو به یک گیرب، 6 سرعته متصل شده است که با کلاچ کمکی و دمپایی و سیستم تعویض سریع یکپارچه شده است.

با R7، کاربران می توانند انتظار یک تجربه سوپراسپرت واقعی را داشته باشند. این موتور دارای گشتاور خطی با شتاب نرم است که قدرت و عملکرد بهینه را در سراسر محدوده دور تضمین می کند. این دوچرخه دارای دوشاخه های جلو مع، از KYB با قابلیت تنظیم پیش بارگیری، بازگشت مجدد و فشرده سازی است. در عقب، دوچرخه دارای سیستم تعلیق monos،ck است. وظایف ترمز توسط دیسک های دوگانه 298 میلی متری در جلو و یک دیسک 245 میلی متری در عقب انجام می شود.

یاماها MT-09

یاماها توانسته است سهم بازار را در بخش موتورسیکلت‌های ممتاز افزایش دهد و حرکت بزرگ بعدی می‌تواند با دوچرخه‌های بزرگ خود مانند R7 و MT-09 باشد. چنین احتمالاتی با اظهارات ایشین چیهانا، رئیس گروه یاماها موتور هند نیز پشتیب، می شود. اوایل امسال در ژوئن، چیهانا گفته بود که یاماها قصد دارد دوچرخه‌های بزرگی مانند R7 و MT-07 را در مقادیر محدود به هند بیاورد.

جالب‌ترین چیز این است که دوچرخه R7 کاملاً پر و MT-09 فوق برهنه نیز در ویدیو با پلاک TN دیده می‌شود. این نشان می دهد که این دوچرخه ها می توانند به زودی در هند عرضه شوند.

یاماها R7 Teased

عملکرد و دینامیک سواری با طیف وسیعی از سیستم های سوار با سیم بهبود یافته است. برخی از فناوری های کلیدی عبارتند از: سیستم کنترل کشش حساس به زاویه نازک، سیستم کنترل کشویی، سیستم کنترل بالابر، سیستم کنترل ترمز با ABS و سیستم دریچه گاز کنترل شده الکترونیکی مبتنی بر تراشه. یاماها MT-09 دارای یک دستگاه ابزار TFT تمام رنگی 3.5 اینچی است که طیفی از اطلاعات مانند نشانگر تعویض دنده، دمای آب، دمای هوا، میانگین مسافت پیموده شده و سوخت باقیمانده را نمایش می دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-yamaha-r7-mt09-teased-on-official-india-website-12446690.html

دوچرخه های بزرگ یاماها مانند R7 و MT-09 دارای قیمتی عالی خواهند بود، زیرا از طریق مسیر CBU وارد می شوند.

یاماها R7 و MT09 جدید - Teased
یاماها R7 و MT09 جدید – Teased

Yamaha MT-09 قبلاً برای مدت کوتاهی در هند در دسترس بود. این موتور توسط یک موتور 3 سیلندر خطی 890 سی سی و خنک کننده مایع با قدرت 119 ، بخار و 93 نیوتن متر نیرو می گیرد. آ،ین نسخه موتور مجموعه ای از به روز رس، ها مانند سیستم تحویل سوخت بازطراحی شده، پیستون های فورج سبک وزن، میله های اتصال ش،تگی، سیلندرهای آفست و روکش مستقیم و سیستم ورودی هوای جدید را در خود جای داده است. موتور به گیرب، 6 سرعته متصل می شود.

یاماها MT-09 با پلاک TN
یاماها MT-09 با پلاک TN

به ،وان بخشی از ابتکار Call of the Blue، یاماها بر افزودن محصولات برتر بیشتر در مجموعه خود تمرکز کرده است. همانطور که از طریق نمایندگی های میدان آبی Yamaha انجام می شود، بهبود تجربه مشتری نیز در دستور کار است. به ،وان بخشی از نسخه 3 این کمپین، یاماها ویدیو جدیدی را به اشتراک گذاشته است که طیف فعلی موتورسیکلت ها و اسکوترهای خود را برجسته می کند.

راه اندازی در سال 2022 به شرکت اجازه می دهد تا از مقررات OBD-2 که از 1 آوریل 2023 به اجرا در می آیند اجتناب کند. با توجه به تیزر، به نظر می رسد که یاماها MT-09 را به MT-07 برای هند انتخاب کرده است. به TVC زیر نگاهی بیندازید.