2023 تاتا هریر فیس لیفت اسپید

MG Motor همچنین در حال کار بر روی نسل بعدی Hector است که یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی عمودی 14 اینچی را دریافت خواهد کرد. این چیزی شبیه به تسلا مدل S خواهد بود. تصاویر جاسوسی اخیر نشان می دهد که تاتا موتورز نیز در حال راه اندازی نسخه های فیس لیفت هریر و سافاری است. اینها برای مق، با رقبای جدید و به روز بهتر قرار خواهند گرفت.

2023 تاتا هریر فیس لیفت اسپید

موتور بنزینی جدید برای هریر / سافاری می تواند یک واحد 1.5 لیتری توربو باشد. همچنین می‌توان از آن برای شاسی‌بلندهای آینده تاتا موتورز استفاده کرد. مدل های فعلی هریر و سافاری دارای یک موتور 2 لیتری توربو دیزل هستند که 172 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است.

معرفی ADAS با Harrier/Safari نباید مشکلی ایجاد کند، زیرا تاتا موتورز قبلاً همین فناوری را در رزومه های خود راه اندازی کرده است. دریافت ADAS برای Harrier/Safari شامل انتقال فناوری و برخی تغییرات متن، با شرایط محلی است. تاتا همچنین می تواند فناوری پیشرفته ای را از لندرور دریافت کند. در مورد دیسکاوری اسپورت، بسته کمک راننده شامل ویژگی‌هایی مانند دستیار نقطه کور، م،تور ترافیک عقب، م،تور برخورد عقب و کروز کنترل تطبیقی ​​است.

2023 تاتا هریر فیس لیفت اسپید
2023 تاتا هریر فیس لیفت اسپید

از نظر به‌روزرس،‌های آرایشی، جلوپنجره، چراغ‌های جلو، DRL، رینگ‌های آلیاژی و چراغ‌های عقب LED می‌توانند ظاهر و احساسی تازه داشته باشند. در داخل، فیس لیفت Harrier می تواند یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر به همراه یک سیستم استریو به روز شده داشته باشد. از نظر ایمنی، یکی دیگر از موارد کلیدی می تواند دوربین دید فراگیر 360 درجه باشد. ویژگی های اتصال جدید می تواند با پلت فرم اتصال iRA معرفی شود. همچنین این امکان وجود دارد که iRA که در حال حاضر تنها با نسخه‌های با مشخصات بالا در دسترس است، به نسخه‌های متوسط ​​نیز اضافه شود.

موتور بنزینی جدید هریر / سافاری؟

پس از رتبه بندی ایمنی NCAP برای خودروها، فناوری ADAS به ،وان یکی دیگر از موارد مطلوب برای ،یداران خودرو ظاهر شده است. در فضای SUV بخش D، XUV700 اولین ،ی بود که ویژگی های ADAS را ارائه کرد. ممکن است تاتا موتورز نیز ADAS را با Harrier و Safari معرفی کند. آ،ین ع، های جاسوسی یک ماژول رادار را در جلوپنجره پایینی نشان می دهد.

در حال حاضر، هریر و سافاری تنها شاسی بلندهای بخش D هستند که گزینه بنزینی ندارند. در حالی که معمولاً دیزل برای خودروهای شاسی بلند ترجیح داده می شود، اما نکته ای که در مورد بنزین وجود دارد این است که هزینه ،ید را کاهش می دهد. انواع بنزینی Harrier/Safari قیمت اولیه را پایین می آورد و شاسی بلندها را برای مشتریان بزرگتری در دسترس قرار می دهد.

برخی از احتمالات فیس لیفت Harrier / Safari شامل فضای داخلی برتر، فناوری ADAS و موتور بنزینی جدید است.

2023 تاتا هریر فیس لیفت اسپید
2023 تاتا هریر فیس لیفت اسپید

قیمت شروع فعلی هریر 14.70 میلیون روپیه برای نوع دستی و 17.40 لک برای نوع اتوماتیک است. انواع دستی و اتوماتیک سافاری به ترتیب با قیمت اولیه 15.35 لک و 18.10 روپیه در دسترس هستند. انواع بنزینی فیس لیفت هریر و سافاری می توانند به ترتیب با قیمت اولیه 13 و 13.5 میلیون روپیه عرضه شوند. هر دو گزینه گیرب، دستی و اتوماتیک احتمالاً با انواع بنزینی هریر و سافاری ارائه می شوند.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2023-tata-harrier-facelift-spied-new-front-adas-features-12447431.html

با توجه به اینکه فضای شاسی‌بلندهای بخش D با سرعتی سریع در حال تکامل است، برای خودروسازان ضروری است که به‌روزرس،‌ها را در فواصل زم، منظم ارائه کنند. در دسترس بودن محصولات جدید مانند XUV700 و Scorpio-N این فضا را بسیار رقابتی تر کرده است.