2023 جیپ کامپکت SUV ارائه شده است

Jeepster دارای طراحی چراغ‌های جلو، چراغ‌های LED در بالا، جلوپنجره معمولی جیپ، سپر برجسته که ماهیچه‌ها را اضافه می‌کند، صفحات لغزنده مصنوعی، روکش بدنه ضخیم با ظاهری ناهموار و قوس چرخ‌ها، رینگ‌های آلیاژی 10 پره اسپرت و C- دارد. دستگیره درب عقب نصب شده بر روی ستون که یک ،صر بد بو اضافه می کند.

اما جیپ تلاش کرده و م،ن را راه اندازی کرده است. وقتی در مقابل سایر SUV های بزرگ قرار می گیرد، به اندازه فورچونر نمی فروشد. جیپ باید برای رقیب کرتا به سراغ خودروهای شاسی بلند جمع و جور برود تا واقعاً در تعداد فروش افت کند.

به دلیل موقعیت ممتاز، محصولات جیپ معمولاً در هند فروش چند، ندارند. به خصوص Comp، که جاه طلبی های بزرگی داشت، اما آن طور که جیپ می خواست عملی نشد. عملکرد ،یبی جیپ به دلیل ،یبی از عوامل است.

اما این هم دور نیست. طبق گزارش‌ها، جیپ در حال کار بر روی یک شاسی‌بلند کامپکت جدید است که احتمالاً Jeepster نام دارد و همچنین نسخه الکتریکی آن را نیز دریافت خواهد کرد. این به XUV400 الکتریکی آینده و MG ZS EV می‌پردازد. Pratyush Rout یک SUV جمع و جور جیپ را ارائه کرده است که بسیار جالب به نظر می رسد. بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.

جیپ کامپکت SUV ارائه شده است

احتمالاً Jeepster آینده دارای ویژگی‌هایی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی شناور مانند Comp، است که از Apple CarPlay و Android Auto پشتیب، می‌کند، صندلی‌های جلوی تهویه‌دار، سانروف، صندلی راننده برقی قابل تنظیم، کنترل آب و هوای دو منطقه‌ای، شارژ بی‌سیم و موارد دیگر. لطفا توجه داشته باشید که رندر بر اساس تخیل هنرمند است و به سفارش جیپ نیست.

مشخصات و پیشرانه

شاسی بلند کامپکت جیپ ممکن است گزینه های بنزینی-هیب، و همچنین برقی خالص را همراه با eAWD داشته باشد.

جیپ کامپکت SUV 2023
رندر جیپ کامپکت SUV 2023

Jeepster چندین بار در بازارهای جه، جاسوسی شده است. گاهی اوقات، نشان “e” در عقب دارد، به این م،ی که دارای یک پیشرانه الکتریکی است. Jeepster احتمالا بر اساس پلتفرم STLA ساخته خواهد شد. گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه این پلتفرم زیربنای سایر محصولات Stellantis مانند پژو e-2008 و سیتروئن e-C4 نیز وجود دارد.

از نظر پیشرانه، جیپستر کامپکت SUV دارای هر دو موتور EV خالص و موتورهای بنزینی هیب، ملایم خواهد بود. FWD تنها با انواع پایه عرضه می شود، در حالی که نسخه های با مشخصات بالا احتمالاً دارای سیستم تمام چرخ متحرک الکترونیکی (eAWD) هستند. eAWD نام فناوری اختصاصی جیپ است که در آن چرخ‌های عقب از طریق یک موتور الکتریکی بدون اتصال فیزیکی به واحدهای محرک که چرخ‌های جلو را تامین می‌کنند، حرکت می‌کنند.

جیپ کامپکت SUV 2023
رندر جیپ کامپکت SUV 2023

اگرچه جیپ عرضه این SUV در هند را تایید نکرده است، اما این گام منطقی بعدی خواهد بود. وسایل نقلیه معمولی همیشه بر خودروهای SUV برتر برتری دارند. همچنین، SUV های رایج روز به روز بهتر می شوند. به رندر زیر نگاهی بیندازید که ایده ای از ظاهر شاسی بلند جمع و جور جیپ را نشان می دهد.

جیپ کامپکت SUV 2023
رندر جیپ کامپکت SUV 2023

جیپ هنوز یک SUV جمع و جور برای هند را تایید نکرده است که بازار اصلی را هدف قرار دهد. در صورت راه اندازی، جیپستر می تواند قیمتی در حدود روپیه داشته باشد. 12 لک (سابق). جیپستر با هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ام‌جی آستور، فول،‌واگن تایگون، اشکودا کوشاک، تویوتا هایرایدر، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا و امثال آن روبرو خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-jeep-compact-suv-rendered-to-rival-creta-12447780.html