2023 سیتروئن C3 پلاس 7 سرنشین SUV تست اسپید

اما از آنجایی که روند SUV ها در حال رشد است، هاچ بک ها فروش سختی هستند. اما بخشی برای کراس اوورهای SUV/MPV 7 نفره وجود دارد که شاهد رشد ثابت و تقاضای ثابت نیز بوده‌اند. برای بالا بردن سطح عملیات هند، به زودی شاهد عرضه سیتروئن C3 پ، 7 سرنشین جدید خواهیم بود که در هند تست جاسوسی شده است.

2023 سیتروئن C3 پ، 7 نفره SUV Spied

سیتروئن C3 پ، قبلاً در جاده‌های هند آزمایش شده بود، اما این اولین بار است که نگاهی به داخل آن می‌اندازیم. برای شروع، از جلو و عقب بسیار شبیه سیتروئن C3 است. اما وقتی از پهلو به آن نگاه کنیم، طول بیشتر فوراً مشخص می شود.

یک کراس اوور سیتروئن با 7 صندلی که انتظار می رود حدود 4.1 تا 4.2 متر طول داشته باشد، پیشنهاد بدی نیست. برای شروع، باید با فاصله من، از زمین انجام شود. اگر فضای پای من،ی برای سرنشینان ردیف سوم فراهم شود، سیتروئن ممکن است یک برنده در دستان خود داشته باشد. راه اندازی ممکن است در سال 2023 باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-citroen-c3-plus-7-seater-suv-spied-testing-12448912.html

سیتروئن C3 در حال حاضر با دو گزینه پیشرانه عرضه می شود. یک موتور بنزینی 1.2 لیتری NA با 82 ، بخار قدرت و 115 نیوتن متر گشتاور همراه با یک موتور 5 سرعته دستی. همچنین یک موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی با قدرت 109 ، بخار و گشتاور 190 نیوتن متر به همراه یک گیرب، 6 سرعته دستی. هر دو گزینه پیشرانه اتوماتیک نمی شوند.

مشخصات و راه اندازی

برآمدگی های قدرت C3 و فرورفتگی در گلگیرهای آن احتمالاً در مدل بزرگتر حفظ می شود. آرم سیتروئن همچنان مانند قبل با افتخار در مرکز قرار دارد. همان چراغ های عقب را نیز می گیرد. یکی از مهم‌ترین موارد اضافه شده به C3 Plus این است که یک مه‌گیر عقب نیز دارد که با هاچ بک C3 ارائه نشده است.

شرکت خودروسازی فرانسوی سیتروئن با معرفی C5 Aircross در هند شروع به کار کرد. اخیراً آنها C3 را راه اندازی ،د که هدف آن بخش انبوه است. اگرچه سیتروئن ظاهری شبیه به تاتا پانچ دارد، اما سیتروئن C3 را یک هاچ بک می نامد و نه یک شاسی بلند کوچک.

نمای جلو تا حد زیادی مشابه باقی می ماند در حالی که به نظر می رسد سپر کمی دوباره طراحی شده است. محفظه های چراغ مه شکن اکنون کمی پایین تر در سپر آن قرار گرفته است. همچنین، جلوپنجره نیز در حال حاضر کمی تغییر یافته است. در کراس اوور هاچ بک C3، جلوپنجره دارای اشکال کمتری است که به صورت عمودی روی هم چیده شده اند، در حالی که سیتروئن C3 7 نفره آینده، دارای ،اصر طراحی کوچکتر، اما بیشتر است.

SUV 7 نفره سیتروئن C3 پ، 2023 - صندلی‌های ردیف سوم در ع، جاسوسی قابل مشاهده هستند
SUV 7 نفره سیتروئن C3 پ، 2023 – صندلی‌های ردیف سوم در ع، جاسوسی قابل مشاهده هستند

برای سیتروئن C3 پ، 7 سرنشین، این شرکت به احتمال زیاد از گزینه قدرتمند توربو استفاده خواهد کرد. فضای داخلی تا حد زیادی شبیه C3 با یک دسته ابزار دیجیتال، یک واحد اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی ایستاده 10 اینچی با Apple CarPlay بی‌سیم و Android Auto، و یک فرمان پایین تخت با کنترل‌های نصب شده روی فرمان و سایر موارد است.

SUV 7 نفره سیتروئن C3 پ، 2023 - ایستاده در کنار کیا سلتوس
سیتروئن C3 پ، 7 سرنشین 2023 – ایستاده در کنار کیا سلتوس

احتمالاً فاصله بین دو محور ی،ان نگه داشته می شود تا هزینه ها کاهش یابد. درب عقب نیز همان C3 است که در حال حاضر در هند عرضه می شود. به نظر می رسد که اورهنگ عقب تنها چیزی است که برای جای دادن یک ردیف صندلی اضافی بزرگ شده است.

SUV 7 نفره سیتروئن C3 پ، 2023 - در کنار دریچه C3
سیتروئن C3 پ، 7 نفره 2023 – در کنار دریچه C3
اندازه چرخ گزارش شده 17 اینچ است. اما مدل های تولیدی احتمالاً 16 هستند. قاطرهای آزمایشی دارای چرخ‌های فولادی بودند، اما در صورت عرضه، مدل‌های با مشخصات بالا مطمئناً با چرخ‌های آلیاژی عرضه می‌شوند. C3 Plus که در کنار یک سلتوس قرار دارد، محصولی بزرگتر به نظر می رسد که به ما نشان می دهد که سیتروئن ممکن است قصد مق، با محصولاتی مانند Ertiga، Carens و XL6 را داشته باشد. به ویدیوی جاسوسی اختصاصی سیتروئن C3 پ، 2023 توسط The Car S،w در زیر نگاه کنید.

سیتروئن C3 دارای موتور 1.2 لیتری توربو یا 1.2 لیتری NA بنزینی است که تا 110 ، بخار قدرت دارد.

سیتروئن C3 پ، 7 سرنشین 2023
سیتروئن C3 پ، 7 سرنشین 2023