2023 فورد اورست: اولین نمونه های خروج از کارخانه تایلند

اولین نسل جدید اورست SUV ها شروع به ، کرده اند مال فورد کارخانه در تایلند قبل از راه اندازی استرالیا در ماه اوت.

این شرکت به طور خاص تقاضای زیاد برای بسته‌های یدک‌کش و تورینگ اختیاری را مطرح کرده است و به مشتریان توصیه می‌کند اگر خودروی خود را بدون بسته‌های گفته شده مشخص کنند، ممکن است اورست خود را زودتر دریافت کنند.

فورد همچنین انعطاف‌پذیری تولید خود را از نظر سبک بدنه افزایش داده است، به این م،ی که انعطاف‌پذیری بیشتری در برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دارد تا کارخانه بتواند سریع‌تر به تقاضای مشتری واکنش نشان دهد.

فورد استرالیا می‌گوید زمان انتظار برای اورست می‌تواند به اندازه رنجر باشد و مشتریان به انتظار بیش از 9 ماه برای محبوب‌ترین مدل‌ها نگاه می‌کنند.

محدوده اورست با قیمت 52990 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای Ambiente پنج نفره دیفرانسیل عقب باز می شود، و قیمت 77690 دلار قبل از سوار شدن بر روی جاده برای Platinum هفت نفره چهار چرخ متحرک افزایش می یابد.

  • 2023 فورد اورست: اولین نمونه های ،وج از کارخانه تایلند

این سرمایه‌گذاری، کارخانه‌های تایلندی فورد را با فرآیندهای کارایی، انعطاف‌پذیری و کیفیت امروزی مطابقت داده است و این شرکت می‌گوید که «به‌روزرس،‌های گسترده و فن‌آوری‌های جدید تولیدی جدید و آموزش‌های همراه» را به کار گرفته است.

مانند اورست، رنجر رپتور داغ بنزینی نیز در ماه آگوست عرضه می شود.

  • 2023 فورد اورست: اولین نمونه های ،وج از کارخانه تایلند

فورد مبلغ 900 میلیون دلار (1.25 میلیارد دلار استرالیا) را به عملیات تولیدی خود در تایلند برای حمایت از تولید رنجر و اورست جدید تزریق کرده است.

بیشتر: قیمت و مشخصات فورد اورست
بیشتر: همه چیز فورد اورست
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-ford-everest-first-examples-leaving-thai-factory

تحویل استرالیا یک ماه یا بیشتر پس از تحویل Ranger ute که مبتنی بر آن است آغاز می شود. اولین استفاده‌ها قبلاً به مشتریان رسیده‌اند، اگرچه برخی از نمونه‌ها در حالی که فورد به یک مشکل ،زش پرداخته است، ارائه شده است.

فورد ماه گذشته اعلام کرد که بیش از 19000 سفارش برای رنجر و اورست ثبت کرده است، از جمله 4000 برای رنجر رپتور و 2000 برای اورست.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط فورد در تایلند، تعداد زیادی از مدل های اورست پارک شده و آماده حمل و نقل را نشان می دهد.

این به ،وان بزرگترین سرمایه گذاری فورد در این منطقه در تاریخ 25 ساله خود در آنجا به حساب می آید.

  • 2023 فورد اورست: اولین نمونه های ،وج از کارخانه تایلند

برخلاف رنجر، فقط با سیستم چهارچرخ محرک تمام وقت بر حسب تقاضا با جعبه انتقال الکترومک،کی دو سرعته در دسترس است.

همانند رنجر، یک موتور 2.0 لیتری بی توربو چهار سیلندر دیزلی با 154 کیلووات قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور، به اضافه یک موتور 3.0 لیتری توربو دیزل V6 جدید با 184 کیلووات و 600 نیوتن متر وجود دارد.