2023 ماهیندرا بولرو N بر اساس عقرب

نسل جدید بو،و – یک حرکت لو،

در حالی که ما فکر می کنیم فضای کافی در مجموعه ماهیندرا و همچنین در بازار وجود دارد تا بو،و موجود و جدید با هم وجود داشته باشند (البته در مورد Bolero Neo مطمئن نیستم) اما یک حرکت قابل توجه به سمت بالا در بازار، مدل جدید را تقریباً در بازار قرار می دهد. همان قیمت عقرب قدیمی. جالب است که ببینیم ماهیندرا چگونه این همپوش، قابل توجه بین دو نام مهم خود را مدیریت می کند.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mahindra-bolero-n-based-on-scorpio-new-gen-12442668.html

متخصص رندر ما پراتیوش روت، نسل بعدی بو،و را با درایت ،یب خطوط جعبه‌ای قدیمی با هویت برند جدید ماهیندرا تصور کرده است. نتیجه نهایی یک SUV نئوک،یک افسانه ای است! اگر بو،و فعلی سودمند باشد، جانشین آن می‌تواند به خوبی سبک زندگی داشته باشد و در عین حال هیچ یک از ویژگی‌های محبوب خود را از دست ندهد.

ممکن است مدت زمان زیادی باشد، اما ارقام فروش به وضوح نشان می دهد که ماهیندرا بو،و ارجمند هنوز هم بسیار مورد علاقه مخاطبان روستایی است. فریم نردبان UV بیش از یک دهه است که یک ، نقدی بوده و در حال حاضر قدیمی‌ترین وسیله نقلیه در مجموعه UV مسافران جوان این برند است. ما فکر می‌کنیم که این پلاک در بازار دارای نفوذ کافی برای یک نسخه کاملاً مدرن است تا بتواند به راحتی با نسخه فعلی، درست مانند Scorpio N و نسخه قبلی آن، همزیستی داشته باشد.

2023 ماهیندرا بو،و ن

گزینه های پیشرانه، موتور 2.2 لیتری دیزل mHawk آشنا و واحد 2.0 لیتری mStallion توربو بنزینی خواهد بود. در اسکورپیو N جدید، اولی 173 ، بخار و 400 نیوتن متر گشتاور تولید می کند (370 با AT) در حالی که دومی برای 200 ، بخار و 380 نیوتن متر گشتاور (370 با AT) من، است. با این حال، انتظار دارید که بو،و جدید به نسخه‌های تنظیم‌شده اکتفا کند. انتظار می رود که هر دو گیرب، دستی و اتوماتیک عرضه شوند.

2023 ماهیندرا بو،و نیو ژنرال
2023 Mahindra Bolero New Gen – Render

پلاک بو،و شایسته یک SUV کاملاً مدرن بر اساس پلت فرم جدید Scorpio N است.

2023 ماهیندرا بو،و نیو ژنرال
2023 Mahindra Bolero New Gen – Render

داخلی یکی از بخش هایی است که ماهیندرا در آن گام های بزرگی برداشته است. بهبود تن، و پرداخت، کیفیت مواد، ارگونومی بهتر و فهرست ویژگی های پیشرفته، ماهیندرا بو،و N (اگر بخواهید) به یک SUV خوب تبدیل می کند. یکی از نقاط قوت فروش مدل موجود، پیکربندی صندلی سه ردیفه آن است و این شرکت به خوبی این کار را پیش خواهد برد.

در نمایه، شکل جعبه ای و تن،ات آن به این م،ی است که هیچ یک از کاربردی بودن بو،و از بین نخواهد رفت. ما فکر می‌کنیم که طراحی مشابه G-Wagon مورد استقبال مشتریان هدف قرار خواهد گرفت. لطفا توجه داشته باشید که رندر بر اساس تخیل هنرمند است و به سفارش ماهیندرا نیست.

تا آنجایی که به زیربناها مربوط می شود، پلت فرم بهبود یافته و مستحکم Scorpio N مک، عالی برای شروع است. انتظار می رود که نسل بعدی ماهیندرا بو،و دارای رتبه ایمنی من،ی باشد.

نمای برجسته جلویی که با جلوپنجره هفت شیار کرومی مشخص می شود، لوگوی جدید و چراغ های LED شیک، حضور قوی در جاده را تشکیل می دهند. چراغ های مه شکن برجسته و چانه نقره ای به جذابیت اضافه می کنند.