2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به “زندگی ون” فاش شد

از آنجایی که ترانزیت های ما از ،یه و نه ایالات متحده تامین می شوند، بعید است که مسیر جدید به اینجا بیاید.

تج، با ،مت های قابل حفاری برای کابینت، قفسه بندی و ،مت تخت تشویق می شود.

  • 2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به
  • 2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به

مسیر ترانزیت در میسوری مونتاژ خواهد شد و در اوا، سال 2022 برای سفارشات باز خواهد شد، با قیمت اولیه 65975 دلار آمریکا (104045 دلار استرالیا) – برای زمینه، محدوده ترانزیت در ایالات متحده با 50،130 دلار آمریکا (79،060 دلار استرالیا) باز می شود.

ظرفیت ب،ل 2950 کیلوگرم است.

  • 2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به
  • 2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به

بیشتر: همه چیز فورد ترانزیت
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-ford-transit-trail-revealed-for-van-life-enthusiasts

ترانزیت با نشان Trail از سال 2020 در بریت،ا در دسترس بوده است، زم، که آن و مسیر سفارشی ترانزیت راه اندازی شد.

تج،ات استاندارد شامل شیشه حریم خصوصی، دریچه سقفی از پیش نصب شده و صندلی های چرخان چهار طرفه برای راننده و سرنشین است.

این جانوری متفاوت است که از جلوپنجره ای محکم و الهام گرفته از رپتور استفاده می کند، اما بسیاری از ویژگی های مدل آمریکایی را ندارد و با سیستم جلو یا تمام چرخ متحرک ارائه می شود. هرگز به استرالیا سفر نکرده است.

  • 2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به

با این حال، فورد استرالیا تعهد خود را به گسترش محدوده ترانزیت به صورت محلی با اعلام e-Transit الکتریکی نشان داده است.

فورد با درک این موضوع که «ون لایفرها» و سازندگان سفارشی فوراً وانت‌ها را مطابق با مشخصات خود تغییر می‌دهند، فورد یک نوع ترانزیت جدید را عرضه کرده است که به مشتریان «یک ون آماده من، را مستقیماً از کارخانه» ارائه می‌کند.

این خودرو از ژانویه 2023 وارد استرالیا می شود و به خط تولید دیزل موجود می پیوندد.

در جلوی کابین، یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 12 اینچی وجود دارد. این همچنین در سراسر محدوده حمل و نقل محلی برای سال 2023 در حال اجرا است.

را تریل ترانزیت فورد 2023که در حال حاضر فقط برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است، ترانزیتی آفرودتر و آماده سفارشی‌سازی است که برای آوردن نبرد به نسخه‌های چهار چرخ متحرک مرسدس بنز اسپرینتر طراحی شده است.

تد ک،س، مدیر عامل فورد پرو، گفت: «دهه‌ها تجربه ما در صنعت موتورخانه و بینش‌های جامعه وانت لایف به ما کمک کرد وسیله‌ای طراحی کنیم که شروع سفر بعدی را برای جویندگان ماجراجویی آسان‌تر کند.

به روز رس، های بیرونی شامل روکش پ،تیکی مشکی برجسته، جلوپنجره مشکی مشکی با چراغ های نشانگر یکپارچه، چراغ های جلو HID و سپر جلویی به سبک صفحه اسکید است.

فورد دقیقاً می‌داند که بازارش برای این مدل چه ،ی است – “زندگی ون” اولین کلماتی است که در ویدیوی تبلیغاتی نشان داده شده است.

ترانزیت تریل در دو پیکربندی سقف متوسط ​​و سقف بلند، به علاوه مدل سقف بلند با طول طول، در دسترس خواهد بود.

  • 2023 Ford Transit Trail برای علاقه مندان به

قابلیت‌های آفرود با اضافه شدن سیستم چهار چرخ متحرک با پنج حالت رانندگی، به‌علاوه افزایش ارتفاع سواری 3.5 اینچی (89 میلی‌متری) و ،تیک‌های 30.5 اینچی Goodyear Wrangler Work،rse که روی رینگ‌های آلیاژی مشکی 16 اینچی تنظیم شده‌اند، افزایش می‌یابد.

بزرگترین، 13790 لیتر فضای بار قابل تنظیم را فراهم می کند و دارای اتاق ایستاده برای افراد تا 6 فوت 5 اینچ (195 سانتی متر) قد است.

در حالی که موتور پایه در محدوده ون ساخت ایالات متحده یک موتور 3.5 لیتری V6 تنفس طبیعی است، Trail به صورت استاندارد با ترانزیت اختیاری عرضه می شود. موتور 3.5 لیتری توربوشارژ EcoBoost بنزینی V6. این تولید می کند 231 کیلو وات از قدرت و 542 نیوتن متر گشتاور دارد و با گیرب، 10 سرعته اتوماتیک جفت می شود.