2023 Mahindra Thar 5 Door Interiors Spied

با افزایش اندازه، ماهیندرا می تواند فضای بیشتری را به نسخه 5 در در مقایسه با نسخه 3 در ارائه دهد. ارقام نزدیک به عقرب N نیز یک احتمال است. در Scorpio N موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی 200 ، بخار قدرت در 5000 RPM و 370-380 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. همراه با 6 سرعته MT و AT.

2023 ماهیندرا تار 5 در - فضای چکمه
2023 ماهیندرا تار 5 در – فضای صندوق عقب

موتور 2.2 لیتری دیزل در دو حالت تنظیم موجود است. تریم های گران قیمت 172 ، بخار و 370 نیوتن متر با MT و 400 نیوتن متر با AT دارند. این موتور در تریم های پایین تر نیز در پیکربندی های 130 ، بخار و 300 نیوتن متر ارائه می شود. برخلاف Thar 3-در، نسخه 5 درب به احتمال زیاد با 4X4 به ،وان استاندارد عرضه نمی شود تا قیمتی جذاب داشته باشد.

ماهیندرا در حال آماده شدن برای رونمایی از SUV جدید Thar 5 در ماه آینده در هند است – پیش از آن، تصاویر جاسوسی جدیدی به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است.

2023 ماهیندرا تار 5 در
2023 ماهیندرا تار 5 در

با افزایش فرکانس بین نمونه های قاطرهای آزمایشی، می توان پیش بینی کرد که پرتاب نزدیک است. Thar دوباره جاسوسی شده است و این بار، اطلاعات بسیار بیشتری را نسبت به لکه‌گیری قاطر آزمایشی قبلی نشان می‌دهد. آ،ین ع،‌های جاسوسی ماهیندرا تار 5 در در سال 2023 متعلق به Talking Cars است. نکته کلاه به عضو Rushlane Spylane Aaronwins برای به اشتراک گذاری به روز رس،.

2023 ماهیندرا تار 5 در
2023 ماهیندرا تار 5 در

رقبای ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در و گورکا 5 در هستند. فورس موتورز قرار است با گزینه هایی مانند 6 نفره، 7 نفره، 9 نفره و حتی یک گورکا غول پیکر، مبتنی بر Cruiser MUV، با پیکربندی های 13 نفره، مشتریان را ،اب کند. پس از راه اندازی، انتظار می رود Thar 5-در حدود 1-2 Lakh گران تر از Thar نسخه 3-در باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mahindra-thar-5-door-interiors-rear-legroom-boot-،e-12452784.html

اولین وسیله نقلیه مطلوب سبک زندگی بودن مزایای خود را دارد. ثار 3 در در حال حاضر یکی از داغ ترین SUV در کشور است. تقاضا در حال افزایش است و با آن، دوره انتظار رویکرد مشابهی را در پیش گرفته است. با وجود آن، ماهیندرا در حال آماده شدن برای عرضه نسخه دیگری از Thar، Thar 5-در است.

2023 Mahindra Thar 5 Door Interiors Spied

اگر یک محصول در بخش سبک زندگی وجود دارد که دیگر نیازی به معرفی ندارد، ماهیندرا تار است. از زم، که ماهیندرا Thar CRDE خود را به آنچه امروز است تغییر داد، بخش سبک زندگی به طور کلی بسیار محبوب تر از گذشته شده است.

با پلت فرم Scorpio N، می توان انتظار تعلیق عقب را برای بهبود راحتی داشت. او اظهار داشت که پلتفرم ماهیندرا اسکورپیو 2022 برای تغییرات طولی برای Thar 5-Door آینده بهینه خواهد شد. جدا از تغییرات در طول و فاصله بین دو محور، ظاهر و احساس کلی Thar همراه با لیست ویژگی های آن حفظ خواهد شد.

برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از چراغ‌های جلو گرد، جلوپنجره ۷ لت، چراغ‌های LED DRL نصب شده بر روی گلگیرهای آن، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی و موارد دیگر. درب عقب Thar ،وجی به همان شکلی که هست حفظ خواهد شد و هنوز مشخص نیست که آیا ماهیندرا یک آپشن کانورتیبل با Thar 5 در 2023 ارائه خواهد کرد یا خیر.

ویژگی ها و مشخصات

تصاویر جاسوسی جدید از درب ماهیندرا تار 5 به ما نگاه دقیق تری به فضای داخلی می دهد. طراحی داشبورد آن مشابه درب Thar 3 فعلی است. طرح صندلی جلو نیز مشابه است. صندلی‌های عقب فضای پای من،ی را ارائه می‌دهند و به نظر می‌رسد فضای صندوق عقب نیز به اندازه کافی من، است. صندلی‌های عقب به صورت 50:50 ت،یم می‌شوند و تاشو هستند.

2023 ماهیندرا تار 5 در - فضای پای صندلی عقب
2023 ماهیندرا تار 5 در – فضای پای صندلی عقب

R Velusamy، معاون ارشد ماهیندرا و رئیس توسعه محصولات خودرو، تأیید کرده است که Thar 5 دری بر اساس پلت فرم Scorpio N ساخته خواهد شد. که بر اساس یک پلت فرم سه دری Thar به شدت اصلاح شده است. 81 درصد از این پلت فرم از فولاد با مقاومت بالا تشکیل شده است. برای Scorpio N، سفتی شاسی، هندلینگ و رفتارهای پرسرعت بر استحکام Thar اولویت داده شد.

2023 ماهیندرا تار 5 در داخلی
2023 ماهیندرا تار 5 در داخلی

با جیمنی در افق و گورکا در حاشیه، ماهیندرا قرار است تار خود را جذاب‌تر کند. Thar در حال حاضر در طرح 3 در ارائه می شود. این امر عملی بودن را برای افرادی که به دنبال آن یک ماشین هستند برای انجام همه کارها مختل می کند. ماهیندرا با 5 در، افق جذابیت تار را گسترده تر خواهد کرد.