2023 Maruti Baleno SUV Cross Spied در جاده های بد

حتی با وجود اینکه مشخصات جمع و جور دارد، به نظر می رسد SUV Cross ارتفاع و عرض من،ی دارد. این امر فضای کافی برای سر و شانه را برای سرنشینان عقب تضمین می کند. مشخصات جانبی با چرخ های آلیاژی اسپرت، قوس چرخ های مربعی و روکش تیره بدنه قابل تشخیص است. در عقب، نکات برجسته عبارتند از شیشه جلو، سپر بزرگ و اسپوی، یکپارچه درب صندوق عقب.

Baleno SUV Cross با مفهوم Futuro-e آشنا به نظر می رسد که در نمایشگاه خودرو 2020 به نمایش گذاشته شد. اما همانطور که در تصاویر مشهود است، این SUV ظاهری نسبتاً کمرنگ دارد. آ،ین ع،‌های جاسوسی از Exploring Wheels نشان می‌دهد که Baleno Cross آینده در جاده‌های بدی در حال خارج شدن از جاده است.

در حالی که هیوندای و کیا در حال حاضر بر فضای SUV جمع و جور تسلط دارند، شاسی بلندهای جدید ماروتی می توانند به ،وان رقبای سرسخت ظاهر شوند.

SUV Maruti Baleno Cross 2022
SUV Maruti Baleno Cross 2022

در داخل، Maruti Baleno SUV Cross دارای ویژگی‌هایی مانند نمایشگر هدآپ، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگ، کنترل آب و هوای خودکار، صندلی‌های چرمی و فرمان روکش چرمی خواهد بود. احتمالاً ویژگی های اتصال نیز در دسترس خواهد بود.

عملکرد SUV کراس Baleno

Maruti Baleno SUV Cross به ،وان یک گزینه مقرون به صرفه در مقایسه با گرند ویتارا کار خواهد کرد. این شیار در بالای Brezza قرار خواهد گرفت، در حالی که از نظر هزینه از Vitara قابل دسترسی تر است. با انجام این کار، Baleno SUV Cross ممکن است مشتریان را از دو بخش زیر 4 متر و SUV جمع و جور جذب کند. با مشارکت سوزوکی و تویوتا، Baleno SUV Cross نیز می تواند یک دوقلو به شکل گلانزا کراس داشته باشد.

Baleno SUV Cross در خارج از جاده جاسوسی شد

Baleno SUV Cross و برادر تویوتا آن از جدیدترین پلت فرم Heartect سوزوکی استفاده خواهند کرد. سبک و قوی بودن آن، عملکرد و ایمنی را افزایش می دهد. برخی از ویژگی های ایمنی کلیدی عبارتند از 6 کیسه هوا، سنسورهای پارک مع، و دوربین، برنامه پایداری الکترونیکی (ESP)، دستیار نگه داشتن در سربالایی، کنترل سرازیری، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک، ایموبلایزر موتور و IRVM قابل تنظیم در روز و شب.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-maruti-baleno-suv-cross-spied-taking-on-bad-roads-12446332.html

از آنجایی که ترجیحات مصرف کنندگان به نفع خودروهای شاسی بلند تغییر می کند، ماروتی به دنبال استفاده از این فضا به شیوه ای تهاجمی است. این شرکت اخیراً Grand Vitara را راه اندازی کرده است که با هزاران رزرو پاسخ خوبی دریافت کرده است. هجوم محصولات به پایان نرسیده است، زیرا ماروتی در حال کار بر روی یک کراس اوور جدید مبتنی بر Baleno است. شاسی بلند جدید Maruti با توجه به آزمایشات جاده ای، دارای خط سقف شیبدار متمایز، می تواند جانشین م،وی S-Cross باشد.

در مقایسه با گرند ویتارا که دارای گزینه‌های قوای محرکه هیب، ملایم و هیب، قوی است، شاسی‌بلند کراس Baleno احتمالاً فقط دارای تنظیمات هیب، ملایم است. با این حال، عملکرد هنوز هم می تواند بهتر باشد، زیرا انتظار می رود ماروتی این کراس اوور را به موتور 1.0 لیتری BoosterJet توربو بنزینی مجهز کند. کاربران می‌توانند با این موتور جدید در مقایسه با موتور 1.5 لیتری بنزینی NA که در Brezza استفاده می‌شود، انتظار دینامیک رانندگی پاسخگوتری داشته باشند. Baleno SUV Cross دارای گزینه های گیرب، دستی و اتوماتیک خواهد بود.

تا آنجا که به شکل اصلی مربوط می شود، کاملاً با ماروتی بالنو مطابقت دارد. با این حال، به نظر می رسد که قطعات یک ظاهر طراحی شده از Grand Vitara به عاریت گرفته شده است. برخی از ویژگی‌های کلیدی Baleno SUV Cross شامل جلوپنجره ذوزنقه‌ای شکل با برجسته‌های کرومی، چراغ‌های LED DRL در بالا و چراغ‌های جلوی کم تنظیم است.