2023 MG Hector Diesel راه اندازی خودکار برنامه ریزی نشده است

در مقایسه با دیزل هکتور، دیزل تاتا هریر با گیرب، 6 سرعته اتوماتیک و 6 سرعته دستی ارائه می شود. هریر سفر خود را در سال 2019 تنها با گیرب، 6 سرعته دستی آغاز کرده بود. گزینه اتوماتیک بعدا معرفی شد. در مورد جیپ کامپس، SUV دارای یک جعبه دنده 6 سرعته دستی و 9 سرعته اتوماتیک برای موتور 2.0 لیتری دیزل است.

از دیگر ویژگی‌های برجسته نسل بعدی Hector می‌توان به استفاده آزادانه از پوشش چرمی، پنل ابزار 7 اینچی کاملاً جدید با گزینه‌های سفارشی‌سازی، لهجه‌های کرومی و اندروید اتو بی‌سیم و اپل کارپلی اشاره کرد. این SUV به فناوری نسل بعدی i-SMART مجهز خواهد شد که از تجربیات دقیق، پاسخگو و یکپارچه برخوردار است. کیت ایمنی را می‌توان با ویژگی‌هایی مانند ترمز اضطراری خودکار، تشخیص نقاط کور، چراغ‌های جلوی تطبیقی ​​و کروز کنترل تطبیقی ​​مبتنی بر رادار و کمک پارک هدایت‌شونده افزایش داد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mg-hector-diesel-automatic-launch-not-planned-official-12451957.html

در حالی که نداشتن دیزل خودکار برای هکتور ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد، نسخه نسل بعدی این شاسی بلند با طیف وسیعی از ویژگی های جدید آن جبران خواهد شد. چندین ویژگی در بخش اول مانند سیستم اطلاعات سرگرمی پرتره HD 14 اینچی در دسترس خواهد بود. فضای داخلی برای تجربه‌ای لو،، بر خلاف هر بخش دیگری که در این بخش ارائه می‌شود، بازسازی می‌شود.

MG Hector Interiors 2022
ام جی هکتور داخلی جدید

گمانه زنی ها در مورد عرضه نسخه دیزلی خودرو هکتور با تایید رسمی این شرکت متوقف شده است.

طرح های راه اندازی ام جی هکتور دیزل
2023 MG Hector Spy s،t – Pankaj Bhatti

با این حال، همانطور که توسط MG Motor در دسته رسانه های اجتماعی خود تأیید شده است، نسخه دیزلی خودکار برای Hector در حال حاضر برنامه ریزی نشده است. این احتمال وجود دارد که انواع بنزینی Hector فروش نسبتاً بالاتری داشته باشند، جایی که شرکت مایل است در آینده نزدیک روی آن تمرکز کند. نوع دیزلی خودکار برای Hector را می توان برای تاریخ بعدی در نظر گرفت، اما احتمال آن بسیار کم است.

به‌روزرس، طرح راه‌اندازی MG Hector Diesel
به‌روزرس، طرح راه‌اندازی MG Hector Diesel

چند سال پیش، MG اعلام کرده بود که DCT (گیرب، دوکلاچه) می تواند در آینده برای Hector معرفی شود. با این حال، ج، زم، دقیقی از راه اندازی ارائه نشده است. خیلی چیزها از زمان همه گیری تغییر کرده است و برنامه قبلی برای راه اندازی گزینه دیزل خودرو برای Hector ممکن است در سناریوی موجود ارزش مشابهی نداشته باشد.

گزینه دیزل خودکار برای Hector ممکن است محقق نشود، زیرا تمرکز صنعت به سمت هیب، ها و خودروهای برقی تغییر می کند. MG Motor همچنین در حال کار بر روی یک نسخه هیب، قوی از Hector است، همانطور که اخیراً در قالب کانسپت هیب، Almaz در نمایشگاه موتور الکتریکی اندونزی 2022 در JCC Senayan Jakarta به نمایش گذاشته شد. این هیب، قوی مجهز به موتور 2 لیتری بنزینی است که 134 ، بخار قدرت و 175 نیوتن متر تولید می کند. این خودرو به گیرب، اتوماتیک هیب، متصل شده و دارای دو موتور الکتریکی است. قدرت ،یبی 174 ، بخار و 320 نیوتن متر است.

نسل بعدی هکتور به زودی عرضه می شود

قدرت و گشتاور ،وجی موتور 2.0 لیتری توربو دیزل در سراسر Hector، Harrier و Jeep Comp، ی،ان است. اما در مورد گزینه های گیرب،، هکتور دیزل در حال حاضر تنها با گیرب، 6 سرعته دستی ارائه می شود.

به‌روزرس، طرح‌های راه‌اندازی MG Hector Diesel

با توجه به برنامه ریزی برای معرفی نسل بعدی Hector تا پایان سال جاری، تصور می شد که گزینه گیرب، اتوماتیک دیزلی می تواند یکی از به روز رس، های معرفی شده برای SUV باشد. این ایده دور از ذهن به نظر نمی رسد، زیرا رقبایی مانند Harrier و Jeep Comp، که از موتور دیزلی مشابهی استفاده می کنند دارای گزینه های گیرب، دستی و اتوماتیک هستند.