2023 MG Hector Facelift Exterior Leaks

ویژگی‌های ADAS فیس لیفت Hector می‌تواند شبیه به آنچه در حال حاضر با MG Astor ارائه می‌شود باشد. این لیست شامل ترمز اضطراری خودکار، تشخیص نقاط کور، کروز کنترل تطبیقی، کمک درایو عقب، هشدار برخورد از جلو، کمک حفظ خطوط، سیستم کمکی سرعت و کنترل هوشمند چراغ‌های جلو است.

نشت فیس لیفت MG Hector 2023
نشت فیس لیفت MG Hector 2023

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-mg-hector-facelift-exterior-leaks-new-front-and-rear-12454144.html

واحد دیزلی 170 ، بخار / 350 نیوتن متر تولید می کند و به یک گیرب، 6 سرعته دستی متصل می شود. بازارها انتظار داشتند یک گزینه اتوماتیک برای دیزل Hector وجود داشته باشد، اما این شرکت اعلام کرده است که در حال حاضر در اولویت نیست. در عوض، MG می‌تواند در حال برنامه‌ریزی برای ارائه نسخه هیب، قوی Hector باشد که اخیراً در اندونزی عرضه شده است.

چیزی که بلافاصله توجه ما را به خود جلب می کند، جلوپنجره مشبک الماسی بزرگ است که توسط اطراف کرومی مشخص شده است. در مقایسه با طراحی جلوپنجره‌ای میخ‌دار مدل فعلی، بسیار جذاب‌تر است. برای قرار دادن جلوپنجره بزرگتر، ،مت پایینی شامل سپر باریک شده است. در حالی که جلوپنجره بالایی حس عظمت و سلطنت را القا می کند، بخش پایینی اکنون نمای اسپرت تری دارد.

به‌روزرس،‌های کلی برای لیفت صورت Hector در داخل بسیار بیشتر است. برخی از پیشرفت های قابل توجه شامل کابین خلبان خیره کننده، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 14 اینچی عمودی و چراغ های خلق و خوی است. اثاثه یا لوازم داخلی نیز به روز خواهد شد و بر اساس نوع متفاوت خواهد بود. لیفت صورت هکتور از رنگ مشکی پیانو و لهجه‌های کرومی برای تقویت زیبایی داخلی استفاده می‌کند.

هکتور فیس لیفت ADAS

فیس لیفت هکتور ADAS را دریافت خواهد کرد که آن را به گزینه ای جذاب تر در رابطه با Scorpio N، Alcazar، Harrier و Safari تبدیل می کند. با این حال، این یک مزیت زمان محدود خواهد بود، زیرا ADAS قرار است در آینده نزدیک رایج تر شود.

قبل از عرضه، نمای بیرونی MG Hector از طریق پست اینستاگرامی که توسط Herts Tints و Wraps به اشتراک گذاشته شده است، فاش شده است. این یک فروشگاه سفارشی سازی مستقر در بریت،ا است که در سفارشی سازی استاندارد خودرو، بسته بندی خودرو و رنگ آمیزی شیشه ها تخصص دارد. فیس لیفت Hector دارای جزئیات بیرونی بی‌نظیری است که به آن کمک می‌کند تا در مقابل رقبای شاسی‌بلند سایز متوسط ​​متمایز شود.

به روز رس، هکتور فیس لیفت بیرونی

به غیر از جلوپنجره جلو و بخش سپر تازه شده، فیس لیفت Hector تا حد زیادی مشابه قبلی است. دارای چراغ‌های LED براق در بالا و چراغ‌های عقب LED و مه شکن‌های پایین نصب شده است. نمای جانبی با پوشش بدنه صاف تر به نظر می رسد. ویژگی هایی مانند روکش ضخیم بدنه و طراحی رینگ های آلیاژی مانند قبل است. نمای عقب نیز تا حد زیادی مشابه مدل فعلی است.

نشت فیس لیفت MG Hector 2023
نشت فیس لیفت MG Hector 2023
MG Motor در حال آماده سازی نسخه فیس لیفت Hector است که قرار است در 5 ژانویه سال آینده عرضه شود. Hector در حال حاضر تولید کننده حجم اولیه برای MG در بازار هند است. از نظر عملکرد در بخش، هکتور پشت سر خودروهایی مانند Scorpio N، XUV700، Hyundai Alcazar و Tata Harrier قرار دارد. MG با نسخه فیس لیفت Hector که دارای چندین ویژگی در بخش اول خواهد بود، انتظار نتایج بهتری خواهد داشت.

جدا از به‌روزرس،‌های بیرونی، فیس لیفت Hector دارای ویژگی‌های جدید فناوری است و ایمنی بهبود یافته را با ADAS ارائه می‌کند.

نشت فیس لیفت MG Hector 2023
نشت فیس لیفت MG Hector 2023

گزینه های موتور مانند قبلی فیس لیفت Hector خواهد بود. این SUV انتخابی از یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی، نوع هیب، ملایم آن و یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل را ارائه می دهد. واحدهای بنزینی و بنزینی-هیب، حدا،ر قدرت 143 ، بخار در 5000 دور در دقیقه و حدا،ر گشتاور 250 نیوتن متر در 1600-3600 دور در دقیقه تولید می کنند. گزینه های گیرب، 6MT برای بنزین و 6MT و CVT برای بنزین-هیب، هستند.