2023 Verna Vs City FL Vs Ciaz Vs Virtus Vs Slavia

هیچ یک از سدان های سگمنت C تاکنون توسط GNCAP تست تصادف نشده اند. اما خودروهای ساخته شده در هند یا مشابه با مشخصات هندی توسط NCAP لاتین و ASEAN NCAP آزمایش می شوند. Virtus در NCAP لاتین 5 ستاره درخشان ،ب می کند و Slavia باید رتبه های مشابهی را ،ب کند. سیتی 5 ستاره و سیاز 4 ستاره در ASEAN NCAP ،ب ،د.

هیوندای ورنا در مقابل رقیب کامپارو که در 21 مارس عرضه می‌شود، چشم‌انداز جالبی را در مورد اینکه چقدر بهتر از مدل قبلی خود است، ارائه می‌کند.

هیوندای ورنا 2023
هیوندای ورنا 2023

هیوندای با نسل اول ورنا وارد فضای سدان های سگمنت c شد. با انتقال سریع به سال 2023، خودروهای سدان در این فضا از نظر طول و ویژگی‌ها تغییرات اساسی داشته‌اند. ما در مورد طول بیش از 4.550 میلی متر صحبت می کنیم. هیوندای نسل جدید ورنا را در 21 این ماه عرضه می کند. ورنا برای تطابق با رقبا از نظر اندازه بزرگ شده و از نردب، که به برتری مربوط می شود صعود کرده است. اکنون که ا،ر مشخصات منتشر شده است، مقایسه با رقبای اصلی آن اجتناب ناپذیر است. بیایید ببینیم که آیا ورنا جوهر لازم را دارد تا به رقبای معتبری مانند سیتی و اسلاویا ببرد.

هیوندای ورنا در مقابل رقبا

به جز سیاز، همه سدان‌ها کیسه‌های هوای جانبی و پرده‌ای ارائه می‌کنند که تعداد آن‌ها به 6 می‌رسد. فناوری ADAS در حال حاضر فقط با فیس لیفت شهری ارائه می‌شود و آن را به مقرون به صرفه‌ترین خودرو در هند با ADAS تبدیل می‌کند. رویکرد هیوندای نسبت به فناوری ADAS در خط تولید آن هنوز فاش نشده است.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-verna-vs-city-fl-vs-ciaz-vs-virtus-vs-slavia-12462738.html

به نظر می‌رسد هیوندای در پیشرانه‌هایی با تریم‌های برتر، برتری بیشتری نسبت به تمامی رقبای خود از جمله اسلاویا و ویرتوس دارد. یک موتور بنزینی 1.5 لیتری T-GDi جدید 158 ، بخار قدرت و 253 نیوتن متر گشتاور تولید می کند که بالاترین میزان در این لیست است. ورنا اکنون اسلاویا و ویرتوس را که به ،وان سدان واقعی برای علاقه مندان مورد احترام بودند، از سلطنت خلع کرده است. سیاز با تنها 103 ، بخار قدرت و 138 نیوتن متر جذاب ترین پیشرانه است. یک AT 4 سرعته ارائه شده با Ciaz به ،وان یک یادگار باست، در مقایسه با DCT های مدرن، DSG، CVT های 8 مرحله ای و غیره ظاهر می شود.

2023 Verna vs Rivals
2023 Verna vs Rivals

2023 Verna Vs City FL Vs Ciaz Vs Virtus Vs Slavia

تمام سدان های سگمنت C دارای طرح FWD و چرخ های 16 اینچی هستند. سایز تایرهای نیو ورنا هنوز منتشر نشده است. بقیه ،تیک‌های 55 پروفیلی در انواع با مشخصات بالا دریافت می‌کنند. از آنجایی که Slavia و Virtus دارای ،تیک‌های 205 بخش هستند، بالاترین فاصله از زمین را نیز با 179 میلی‌متر دارند. صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 10 اینچی Slavia و صفحه نمایش کاملا دیجیتالی راننده حذف شدند و Virtus را به پر ویژگی ترین وسیله نقلیه در این بخش تبدیل کرد.

محصول فعلی سدان های سگمنت C در این لیست شامل نسل پنجم هوندا سیتی، اشکودا اسلاویا و فول، واگن ویرتوس می شود. از نظر ابعاد، ورنا جدید بزرگتر از مدل قبلی خود با اندازه 4440 میلی متر است. گفته می شود، هوندا سیتی با 4583 میلی متر طول، ترین و هر دو مدل آلم، بلندترین هستند و بیشترین فاصله را با 179 میلی متر از سطح زمین دارند. هیوندای ورنا با 1765 میلی‌متر عریض‌ترین و طول،‌ترین فاصله بین دو محور با 2670 میلی‌متر است.

2023 Verna vs Rivals
2023 Verna vs Rivals

چکمه ورنا با ظرفیت 528 لیتر بزرگترین است و پس از آن آلم، ها با ظرفیت حمل چمدان 521 لیتر قرار دارند. در مقایسه با تنها 480 لیتر Verna قبلی که اکنون از وب سایت شرکت حذف شده است، این یک پیشرفت بزرگ است. هیوندای وزن محدود ورنا را فاش نکرده است، اما آلم،‌ها احتمالاً سنگین‌ترین محصول با وزن 1278 کیلوگرم هستند. پیش از فیس لیفت سیتی با موتور بنزینی تا 1153 کیلوگرم وزن داشت. وزن فیس لیفت سیتی هنوز فاش نشده است.

این در 21 مارس تغییر خواهد کرد زیرا Verna احتمالاً در هنگام راه اندازی دارای بیشترین ویژگی بارگذاری شده است. از لحاظ تاریخی، هیوندای به ویژگی‌های موجود در خودروهایش معروف است. در حال حاضر، Slavia، Virtus، Old Verna و City دارای سانروف هستند. صندلی‌های تهویه‌شده بخشی از Ciaz and City نیستند، در حالی که بقیه آن را دریافت می‌کنند. Ciaz فاقد شارژر بی‌سیم و تنظیم فرمان تلسکوپی است و کوچک‌ترین سیستم اطلاعات سرگرمی 7 اینچی را در اختیار دارد.