2024 کیا سورنتو SUV معرفی شد

تمام ویژگی های ADAS مشابه مدل ،وجی است. این خودرو از همان پیشرانه های 2.5 لیتری بنزینی، 2.2 لیتری دیزلی، هیب، ملایم و هیب، پلاگین نیرو می گیرد. کیا سورنتو جدید 2024 احتمالاً تا پایان سال 2023 در کره ج،ی عرضه می شود. در حالی که بازارهایی مانند آمریکای شمالی، اروپا و سایر بازارهای جه، آن را از سال 2024 دریافت خواهند کرد. آیا عرضه هند در برنامه است؟ خب نفست حبس نکن


منبع: https://www.rushlane.com/2024-kia-sorento-suv-debuts-gets-new-design-features-12474877.html

عقب تغییرات بسیار ظریفی دارد. چراغ های عقب همچنان به صورت عمودی به دو بخش برجسته ت،یم می شوند. اما اکنون آنها یک امضای LED اتصالی دریافت می کنند که بسیار جالب به نظر می رسد. اگزوزهای تقلبی به همراه نشان برجسته SORENTO اکنون گم شده اند. صفحات اسکید مصنوعی عقب اکنون بیشتر از قبل برجسته شده اند.

فنی در داخل

2024 کیا سورنتو SUV
2024 کیا سورنتو SUV

کیا سورنتو 2024 برخلاف همتای هیوندای خود، سانتافه که ارتقای نسلی داشت، بیشتر یک فیس لیفت است.

همتای کیا از سانتافه سورنتو است. رویکرد کیا با سورنتو جدید 2024 در مقایسه با سانتافه چیست؟ خب، کیا فقط سورنتو را برای MY2024 فیس لیفت می کند. شاید در آینده نسل جدیدی وارد نمایشگاه ها شود. چهره جدیدی با کیا سورنتو 2024 وجود دارد که نسبت به مدل فعلی چشم نوازتر است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

2024 کیا سورنتو SUV
2024 کیا سورنتو SUV

کیا سورنتو 2024 در تصاویر رسمی معرفی شد

در فضای SUV سایز متوسط، هیوندای سانتا FE یکی از محبوب ترین ها در بسیاری از بازارها است. هیوندای طراحی سانتافه را با نمایه جانبی و عقب الهام گرفته از لندروور دیفندر به طور کامل اصلاح می کند. انحراف کامل از زبان طراحی قدیمی آن.

در داخل، تغییرات طراحی بیشتری وجود دارد و طرح کلی اکنون بسیار تمیزتر شده است. برای شروع، سورنتو همه نمایشگرهای 12.3 اینچی دوقلو جدید را در یک پنل تک تکه منحنی دارد. این به همراه دریچه های هوای مرکزی جدید جدید است. فرمان مانند قبل است، اما کنسول مرکزی برخلاف طراحی معمولی میله ای، دارای یک انتخابگر دنده چرخشی است.

با مدل قدیمی‌تر، لوگوی کیا روی کوره قرار داشت که اکنون دوباره در بالای کوره آن قرار گرفته است. امضاهای LED DRL زودتر به شکل بومرنگ بودند و در زیر چراغ های جلوی افقی قرار داشتند. همه اینها اکنون برای ایجاد یک هویت کاملاً جدید برای سورنتو متفاوت هستند. این مسیری است که محصولات آینده کیا به ارث خواهند برد.

2024 کیا سورنتو SUV
2024 کیا سورنتو SUV

در مقایسه با مدل ،وجی، کیا سورنتو 2024 دارای طراحی کاملاً جدیدی در جلو است. از مدل‌های دیگر خانواده الهام گرفته شده است، مانند چراغ‌های جلوی LED عمودی شیک‌تر، امضاهای LED DRL به شکل L، گریل دماغه ببر بزرگ‌تر، سپر پایین‌تر تمیزتر، و آرایش عمودی لامپ‌های مه شکن.

در کناره ها، چیز زیادی متفاوت نیست. مانند خودروهای مدرن هیوندای، به هم ریختگی طراحی زیادی ندارد. توسان نمونه بارز آن خواهد بود. سورنتو جدید دارای خط شانه ی،ان مانند قبل است و حتی درها و پنجره های مشابهی دارد. با این حال، طرح‌های چرخ‌های آلیاژی جدید هستند.