5 خودرو و SUV آینده در 1-2 ماه آینده: ارتقا به Seltos

Elevete مهم ترین راه اندازی هوندا است و نشان دهنده ورود مجدد این برند به فضای شاسی بلند است. با توجه به اینکه بخش عمده ای از ،یداران خودرو به سمت خودروهای شاسی بلند هجوم آورده اند، Elevate برای هوندا برجسته است. به نظر می رسد عمودی و نازک است و دارای نسبت های ک،یک SUV نیز می باشد و فاصله 220 میلی متری از زمین ممکن است جذابیت اصلی آن باشد.

جذابیت اصلی اضافه شدن یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید است که قادر به تولید 158 ، بخار قدرت و 253 نیوتن متر گشتاور است. این قدرتمندترین شاسی بلند کامپکت (به غیر از فیس لیفت کرتا با همان موتور) خواهد بود که حتی کوشاک و تایگون را کنار خواهد گذاشت. موتورهای ،وجی 1.5 لیتری NA بنزینی و 1.5 لیتری توربو بنزینی به کار خود ادامه خواهند داد.

2. هیوندای ا،تر

هیوندای ا،تر جدید
هیوندای ا،تر جدید

هیوندای تنها یک موتور بنزینی 1.2 لیتری NA با Exter ارائه می دهد. انواع CNG نیز عرضه می شوند. وقتی با بنزین خالص کار کنید، 83 ، بخار قدرت و 113.8 نیوتن متر گشتاور. با CNG، ارقام به 68 ، بخار قدرت و 95 نیوتن متر گشتاور کاهش می یابد. هیوندای Exter را به نمایش گذاشته و تولید آن آغاز شده است. اما راه اندازی به زودی انجام خواهد شد.

3. هوندا لیویت

SUV جدید هوندا Elevete
SUV جدید هوندا Elevete

این به ،ه خود از پرچمدار S ک، الهام گرفته شده است. مجموعه ای از موتورهای مشابه مدل ،وجی محتمل است. اینها شامل یک موتور بنزینی 194 ، بخار (GLC 200) و یک موتور دیزلی با قدرت 192 ، بخار (GLC 220d) است. وضعیت تنظیم بالاتری برای دیزل احتمالاً روی کارت ها است (GLC 300d). اما ما آرزو می کنیم که Merc دیزل خامه ای 3.0 لیتری V6 (GLC 350d) را نیز بیاورد.


منبع: https://www.rushlane.com/5-upcoming-cars-and-suvs-in-the-next-1-2-months-12473550.html

این موتور تا 110 ، بخار قدرت و 190 نیوتن متر گشتاور خوب است. شاید زمان من،ی برای چنین استراتژی باشد. احتمالاً قیمت آن بر خلاف هر شاسی بلند کامپکت دیگری است که در حال حاضر امروز دریافت می کنیم.

5. مرسدس بنز GLC

SUV جدید مرسدس بنز GLC در هند مشاهده شد
SUV جدید مرسدس بنز GLC در هند مشاهده شد

قیمت گذاری کلیدی برای ش،تن این فضای شلوغ SUV جمع و جور خواهد بود. این خودرو از همان پیشرانه‌های هوندا سیتی بهره می‌برد و بعداً یک نسخه برقی تولید خواهد کرد. این یک بنزین 1.5 لیتری NA با 119 ، بخار قدرت و 145 نیوتن متر گشتاور است. هر چند منتظر هیب، نباشید.

4. سیتروئن C3 ایرکراس

سیتروئن C3 ایرکراس 2023 رنگ قرمز با سقف سفید
سیتروئن C3 ایرکراس 2023 رنگ قرمز با سقف سفید
برند فرانسوی سیتروئن فضای SUV جمع و جور با 7 سرنشین را در نظر گرفته است. یاد هوندا BR-V. اما ما امیدواریم که قیمت آن مانند BR-V تا 200 روپیه نباشد. 14 لک (سابق). هدف سیتروئن مقرون به صرفه بودن با یک پیشنهاد کاربردی و غیر پرزرق و برق با موتور 1.2 لیتری توربو است.

هوندا لیویت
هوندا لیویت

از میان عرضه‌های جدید مورد انتظار، هوندا Elevate جالب‌ترین است زیرا نشان‌دهنده بازگشت این شرکت به فضای SUV است.

این یکی از داغ ترین پرتاب های مورد انتظار در هند است. کیا برای اولین بار اولین محصول خود را به روز می کند. این خودرو با رقبای SUV جمع و جور خود مق، خواهد کرد. شرکت قبلاً آن را به نمایش گذاشته است. راه اندازی به احتمال زیاد خیلی زود اتفاق می افتد. در تریم های بالا، مجموعه ADAS و سانروف پانوراما توجه را به خود جلب می کند. اما تریم‌های می، دارای ویژگی‌های قابل توجهی هستند که برای ،یداران ارزش ایجاد می‌کند.

فروش خودرو در کشور با سرعت شگفت انگیزی در حال افزایش است. هند در حال بالا رفتن از نردبان است و به یکی از بزرگترین بازارهای خودرو در جهان تبدیل شده است. ما انبوهی از خودروهای جدید را عرضه می کنیم که سازندگان آنها را به صف کرده اند. برخی از آنها شامل راه اندازی های جدید و برخی دیگر فیس لیفت هستند. در اینجا لیستی از خودروها و SUV های آینده وجود دارد که ارزش انتظار برای آنها را دارند.

1. کیا سلتوس فیس لیفت

کیا سلتوس 2.0 رونمایی شد
کیا سلتوس 2.0 رونمایی شد

GLC پرفروش‌ترین شاسی‌بلند ستاره سه‌پر است و این شرکت آن را برای سال 2023 به‌روزرس، می‌کند. با اولین تصاویر جاسوسی نیز راه‌اندازی قریب‌الوقوع است. تجمل بیشتر و مجلل بودن بسیار محتمل است و می‌تو،م انتظار یک بازسازی کامل در داخل را داشته باشیم. از آنجایی که GLC یک نسخه SUV از ک، C است، سیستم جدید MBUX به سبک پرتره ک، C را نیز دریافت خواهد کرد.

Exter یک راه اندازی جدید است و هیوندای در حال حفاری در بخشی است که قبلا هرگز فعال نبود. ما در مورد فضایی صحبت می کنیم که تاتا پانچ در درجه اول در آن فعالیت می کند. پانچ با فروش حدود 11000 دستگاه، هشتمین خودروی پرفروش هند در ژوئن 2023 است. Exter دارای ویژگی های اولین بخش خواهد بود و احتمالاً در اصل Millenials و Gen Z را هدف قرار می دهد.