AC Cobra GT قبل از رونمایی در سال 2023 به اشتراک گذاشته شد

این شرکت سطح بالایی از سفارشی‌سازی را وعده می‌دهد، با یک سرویس سفارشی که به مالکان این امکان را می‌دهد تا «شخصیت خود را بر روی کبرا خود نشان دهند».

AC Co، بعدی دارای پوستی آشنا خواهد بود اما “پیشرفته ترین” مدلی خواهد بود که دارای پلاک مارپیچ است.

AC Cars می گوید کبرا GT نتیجه سه سال سرمایه گذاری و توسعه فشرده است.

کبرای موجود هم در بریت،ا و هم در ایالات متحده تولید می‌شد و در بازار دوم به نام شلبی کبرا شناخته می‌شد.

این همچنین بزرگترین کبرای با فاصله بین دو محور 2570 میلی متر خواهد بود. همچنین برای راحتی روزمره طراحی شده است، با تهویه مطبوع، شیشه های برقی، سقف سخت قابل جابجایی در دسترس، و “سرگرمی های پیچیده در خودرو”.

همانطور که از یک کبرا انتظار می رود، از موتور V8 استفاده خواهد کرد. در حالی که AC Cars حجم جابجایی یا اینکه آیا بار دیگر از فورد تامین خواهد شد مشخص نکرده است، می گوید که 487 کیلووات قدرت و 780 نیوتن متر گشتاور تولید خواهد کرد.

اگرچه تصاویر تیزر سایه‌دار هستند، اما می‌تو،م ببینیم که استایل به رودستر 61 ساله کبرا وفادار است، با چراغ‌های جلو تک گرد و بند‌های خمیده.

  • AC Co، GT قبل از رونمایی در سال 2023 به اشتراک گذاشته شد

AC Cars می‌گوید که از معماری کاملاً جدید و بسیار پیشرفته و فرآیند ساخت دست ساز برای سطوح جدیدی از کیفیت و استحکام پیچشی استفاده می‌کند.

از نظر بصری، تقریباً از اولین بار در سال 1962 بدون تغییر باقی مانده است، اگرچه در زیر کاپوت از پیشرانه های مختلفی استفاده شده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ac-co،-gt-teased-ahead-of-2023-reveal

ماشین های AC مس،ه کرده است کبرا جی تی دو نفره در آستانه رونمایی در بهار شمالی سال 2023، مصادف با 122مین سالگرد این مارک. قیمت و مشخصات کامل در آن زمان منتشر خواهد شد.

این شرکت می‌گوید که به‌،وان یک «گردشگر بزرگ واقعی، ،یبی از سرعت، چابکی و تعادل با راحتی و عملی» و ارائه «سطح جدیدی از ظرافت» با «سوار و هندلینگ مبتنی بر عملکرد» در نظر گرفته شده است.

کبرا GT از شاسی قاب فضایی آلومینیومی ا،ترود شده استفاده می کند که به طور خاص برای Co، GT توسط گروه طراحی Icona و Cecomp Spa در ایتالیا توسعه یافته است.

  • AC Co، GT قبل از رونمایی در سال 2023 به اشتراک گذاشته شد

کبرا GT با گیرب، شش سرعته دستی یا 10 سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد.

  • AC Co، GT قبل از رونمایی در سال 2023 به اشتراک گذاشته شد

با وزن کمتر از 1500 کیلوگرم، کبرا GT به درستی سریع خواهد بود – AC Cars شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت را در حدود 3.6 ث،ه وعده می دهد.

برای طراحی و توسعه کبرا GT که در اروپا تولید خواهد شد، با “تامین کنندگان پیشرو صنعت” همکاری کرده است.