Altroz ​​در روز تحویل شروع نمی شود

آب موجود در م،ن سوخت نیز می تواند از ایستگاه پمپ بنزین تامین شود. مورد مشابهی در سال 2021 ثبت شد، زم، که ماهیندرا مجبور شد حدود 600 خودروی شاسی بلند دیزلی را به دلیل قرار گرفتن مشکوک در معرض سوخت آلوده فرا بخواند. واحدهای آسیب دیده شامل Thar، Bolero، Scorpio و XUV300 بودند. ماهیت دقیق آلودگی فاش نشده است، اما خطر ساییدگی و پارگی زودرس وجود دارد.

آسیب احتمالی به موتور خودرو و سایر قطعات

تاتا ،روز در روز تحویل شروع به کار نمی کند
تاتا ،روز در روز تحویل شروع به کار نمی کند

یکی از مایوس کننده ترین چیزها این است که یک زمان جشن به دلیل اشتباه شخص دیگری کاملاً ،اب می شود.

اما در این مورد مالک می گوید آب در م،ن بنزین مخلوط شده است. این موضوع پس از پرس و جوی مالک در مورد علت روشن نشدن خودرو فاش شد. آب در م،ن سوخت یکی دیگر از شگفتی های بزرگ است، زیرا چنین چیزهایی رایج نیستند. درب م،ن سوخت محکم بسته شده است و بعید است که اجازه ورود آب یا رطوبت به داخل را بدهد. مگر اینکه ،ی فراموش کرده باشد درب را ببندد یا به درستی انجام نشده باشد.

تاتا ،روز در روز تحویل شروع به کار نمی کند
تاتا ،روز در روز تحویل شروع به کار نمی کند

تحویل گرفتن ماشین مورد علاقه شما لحظه ای برای جشن گرفتن و گرامی داشتن است. ا،ر مردم قبل از نهایی ، یک مدل خاص، زمان زیادی را صرف تحقیق می کنند. همچنین یک دوره انتظار وجود دارد که صبر فرد را آزمایش می کند.

با صدها قطعه، خودروها بالقوه با مشکل مواجه می شوند. با این حال، روشن نشدن خودرو در روز تحویل یک شگفتی بزرگ است. حتی بیشتر از آن، اگر مشکل را نتوان به سرعت حل کرد. دلایل مختلفی برای روشن نشدن خودرو وجود دارد. ممکن است باتری معیوب یا خالی، مشکلات برق یا سیم کشی، مشکلات دینام، مشکلات شمع، گرفتگی فیلتر سوخت و غیره باشد.

در نهایت، در روز تحویل، هیجان و انتظارات زیادی وجود دارد. اما تصور کنید که خودرو در روز تحویل روشن نشود. زم، که موهیت داوان برای تحویل خودروی تاتا ،روز خود از RSA Motors Dynamic Motors LLP در زیراکپور رفته بود، دقیقاً با آن روبرو شد.

تاتا ،روز در روز تحویل شروع به کار نمی کند
تاتا ،روز در روز تحویل شروع به کار نمی کند

تحویل ،روز – آب در م،ن بنزین

این احتمال وجود دارد که برای حل مشکل، باک بنزین به طور کامل تخلیه شود. و اطمینان حاصل شود که خودرو با آسیب بیشتری به اجزای خود مواجه نمی شود. انجام یک بررسی کامل در این مورد برای درک چگونگی ورود آب به م،ن سوخت ضروری است.


منبع: https://www.rushlane.com/new-car-fails-to-s،-on-delivery-day-water-in-petrol-tank-12473311.html

به غیر از روشن نشدن خودرو، آب موجود در م،ن سوخت نیز می تواند به موتور و سایر قطعات خودرو آسیب برساند. در این مورد مشخص نیست چه مقدار آب وارد م،ن سوخت شده است. از آنجایی که خودرو به سادگی از استارت زدن امتناع می کند، ممکن است مقدار قابل توجهی آب وجود داشته باشد.