Aurus Komendant علیرغم تحریم‌های جنگی جاری فاش شد

موسسه تحقیقات و توسعه مرکزی خودرو و موتور روسیه (NAMI) ا،ریت سهام Aurus را در اختیار دارد. سرمایه گذاری عمده دیگر NAMI لادا است که در اواسط می امسال از رنو ،یداری کرد.

در نتیجه صنایع بزرگ از قطعات وارداتی محروم شده‌اند و خودروسازان از جمله فورد، نیسان، مرسدس بنز، تویوتا و رنو کشور را ، کرده‌اند و دارایی‌های خود را به مبالغ واقعی می‌فروشند.

حدا،ر سرعت 220 کیلومتر در ساعت غیرقابل توجه است، در حالی که زمان 0 تا 100 کیلومتر در ساعت به طور مشابه در 6.5 ث،ه بی حال است. مصرف سوخت در سیکل ،یبی 18.5 لیتر در 100 کیلومتر است. این ارقام کمتر از ستاره ای احتمالاً به دلیل وزن بالای 3235 کیلوگرمی خودرو است.

  • Aurus Komendant علیرغم تحریم‌های جنگی جاری فاش شد

دو صندلی عقب به میزهایی که از تونل مرکزی تا می‌شوند، یخچالی به سبک مینی‌بار و صفحه‌های چندرسانه‌ای مجزا دسترسی دارند.

کومندانت، مانند سدان سنات، از یک پیشرانه هیب، 4.4 لیتری توئین توربو V8 با قدرت مجموع 446 کیلووات و گشتاور 880 نیوتن متر نیرو می گیرد و هر چهار چرخ را از طریق یک گیرب، 9 سرعته اتوماتیک با موتور الکتریکی 46 کیلووات داخلی به حرکت در می آورد.

کومندانت دارای یک حالت عمودی، جلوپنجره مستطیلی بزرگ با نوارهای عمودی و چراغ‌های جلو مربعی است. همه اینها بیش از یک شباهت گذرا به رو،رویس کولینان به کراس اوور می دهد، اگرچه درهای عقب لولایی عقب خودروی بریت،ایی را از دست می دهد.

فضای داخلی با چرم ناپا، تزئینات ف،ی و چوب روسی، نور محیطی قابل تنظیم، شارژ بی سیم تلفن در جلو و عقب، نقطه اتصال Wi-Fi و ساعت آنالوگ تج، شده است.

  • Aurus Komendant علیرغم تحریم‌های جنگی جاری فاش شد

سوار بر چرخ‌های آلیاژی 20 اینچی استاندارد، با رینگ‌های 21 و 22 اینچی، سیستم تعلیق بادی کومندانت را می‌توان از 230 میلی‌متر فاصله از زمین به 260 میلی‌متر افزایش داد، در صورتی که جاده‌ها کمی ناهموار شوند. شهرهایی مانند مسکو و سنت پترزبورگ.

کومندانت که هفته گذشته در موزه ای که توسط سرویس حفاظت فدرال روسیه (FSO) اداره می شود و وظیفه حفاظت از مقامات ،تی را بر عهده دارد، راه اندازی شد، مانند سایر خودروهای Aurus، اساساً برای عبور از نخبگان روسیه طراحی شده است.

  • Aurus Komendant علیرغم تحریم‌های جنگی جاری فاش شد

برای مثال، Granta “نسخه ویژه” به موتور پایه 1.6 لیتری، چهار بلندگو، اما بدون سیستم صوتی مجهز شده است.

  • Aurus Komendant علیرغم تحریم‌های جنگی جاری فاش شد

از دیگر ویژگی های موجود می توان به سیستم تعلیق بادی، فرمان تطبیقی ​​و ویژگی های مختلف کمک راننده اشاره کرد.

بزرگ، سنگین، و بلوک، فرمانده اوروس پیش بینی قدرت ،ت روسیه در زمان تحولات عظیم اقتصادی و بشردوستانه است.

قبل از تهاجم به اوکراین، سدان و لیموزین Aurus توسط Sollers در کارخانه ای که به طور مش، متعلق به فورد بود ساخته شد و همچنین وانت Transit را نیز تولید کرد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/aurus-komendant-revealed-despite-ongoing-war-sanctions

Aurus در سال 2018 برای تولید خودروهای رسمی ،تی روسیه تاسیس شد و فروش نسخه های غیرنظامی این خودروها را در سال 2021 آغاز کرد.

همانند سایر وسایل نقلیه لو، با قیمت 200000 دلار آمریکا، کومندانت نیز از طریق طیف وسیعی از ،یبات مختلف چرم، چوب و رنگ بسیار قابل تنظیم است.

  • Aurus Komendant علیرغم تحریم‌های جنگی جاری فاش شد

با توجه به اینکه روسیه در تلافی حمله به اوکراین با تحریم‌های تنبیهی مواجه شده و از سیستم انتقال بین بانکی بین‌المللی قطع شده، مطمئن نیستیم که کومندان چگونه و چه زم، شروع به کاهش خط تولید خواهد کرد.

در حالی که کومندانت دارای طول 5380 میلی متر، عرض 2004 میلی متر، ارتفاع 1820 میلی متر و فاصله بین دو محور 3100 میلی متر است، مدل پرتاب تنها با چهار صندلی در دسترس است.

از سوی دیگر، چراغ‌های عقب مانند اشاره‌ای به بنتلی بنتایگا قبل از فیس لیفت هستند.

لادا – که قبلا بخشی از گروه رنو بود – در اواسط سال تولید خود را از سر گرفته است، اما فقط برای مدل‌های عقب‌نشینی که عمدتاً بدون قطعات خارجی کار می‌کنند.