Bajaj DARKSTAR نام ثبت شده – موتور سیکلت ماجراجویی مبتنی بر پولسار؟

باجاج با شبه ADV ها غریبه نیست. ما AS200 را گرفتیم که امروز به خوبی فراموش شده است. این بازی که به ،وان ورزش های ماجراجویی لقب گرفته است، بر اساس NS200 ساخته شده بود و دارای نوعی فیرینگ بیکینی بود. اخیراً، نام Bajaj Darkstar علامت تجاری شد که گمان می‌رود ADV یا شبه ADV بعدی دوچرخه‌ساز هندی مبتنی بر پلتفرم Pulsar 250 باشد.

Bajaj Auto در حال کار بر روی راه اندازی طیف وسیعی از موتورسیکلت های ماجراجویی است – احتمالاً نام آن DARKSTAR خواهد بود.

راه اندازی جدید موتور سیکلت Bajaj DarkStar ADV
باجاج نام DARKSTAR را ثبت می کند

دوقلوهای 250 سی سی پولسار 24.5 ، بخار و 2.15 نیوتن متر گشتاور دارند و به گیرب، 5 سرعته متصل می شوند. این یک کلاچ دمپایی و ABS دو کاناله دارد که احتمالاً در ADV ظاهراً آینده باجاج ارائه می شود. تا زم، که این شرکت به طور رسمی اطلاعات بیشتری را فاش نکند، نام Bajaj Darkstar یک راز خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/bajaj-darkstar-name-registered-pulsar-based-adventure-motorcycle-12451391.html

ADV ها در حال حاضر در فضای 2 وات در همه جا هستند. اگرچه آنها فروش محض Splendor یا Activa را به چالش نمی کشند، آنها یکی از انواع موتورسیکلت های مورد تقاضا هستند. به خصوص برای شرایط هند با شرایط جاده ای نه چندان لذت بخش.

قطعات چرخه احتمالاً مشابه Pulsar F250 هستند. امیدواریم باجاج یک ،یب چرخ پره دار 19 اینچی جلو و 17 اینچی در عقب و شاخک های تعلیق سفری کمی طول، تر ارائه دهد. این دنیایی از تفاوت در مسیرهای ش،ت خورده ایجاد می کند و از شبه ADV ها متمایز خواهد شد. ما انتظار نداریم ،یب 21 و 18 اینچی با XPulse 200 و حتی Rally Kit ارائه شود، اگرچه بسیار خوب است.

با افزایش تقاضا برای ADV ها، تولیدکننده ای مانند Bajaj Auto نمی خواهد این فرصت را از دست بدهد. پس از AS200، باجاج دیگر هرگز وارد ADV ها نشد. در حال حاضر، Hero XPulse 200 در دسترس ترین ADV / آفرود در بازار است. ما همچنین هوندا CB200X، سوزوکی V-Strom SX 250، رویال انفیلد هیمالیا و غیره را داریم.

علامت تجاری ثبت شده توسط Bajaj Auto بررسی های رسمی را پشت سر گذاشته است. Darkstar احتمالاً نام یک موتور سیکلت آینده است. در گذشته گزارش هایی منتشر شده بود که می گفت باجاج در حال کار بر روی راه اندازی موتورسیکلت های ADV است. این احتمال وجود دارد که Darktsar یک ADV بر اساس پلتفرم جدید 250cc Pulsar باشد.

نام Bajaj DarkStar ثبت شده است
نام Bajaj DarkStar ثبت شده است

Bajaj در حال حاضر طیف گسترده ای از Pulsars را ارائه می دهد. ما یک Pulsar 125 معمولی، یک NS125 اسپورت، Pulsar 150، NS160 داریم که اخیراً N160، NS200، RS200 عرضه شده است و در نهایت، بر اساس پلت فرم جدید 250cc، Pulsar N250 و F250. یک ADV مبتنی بر این پلت فرم جدید 250 سی سی، سبد باجاج را قوی تر می کند و از این رو به پایگاه مشتریان بیشتری می رسد.

چه انتظاری داشته باشیم؟

در PV های 4W، شبه SUV ها مانند ساعت به وجود آمده اند. به طور مشابه، در موتورسیکلت ها، شبه ADV مانند هوندا CB200X و امثال آن داریم. اینها شبیه ADV ها هستند و موقعیت خوبی ارائه می دهند، اما مجهز به سخت افزار من، خارج از جاده نیستند.

نام Bajaj Darkstar ثبت شده است

این اولین بار نیست که یک ADV توسط باجاج خبرساز می شود. پیش از این شایعات متعددی منتشر شده بود، اما چیزی محقق نشد. اگر Darkstar ADV به واقعیت تبدیل شود، احتمال زیادی وجود دارد که با پلتفرم جدید 250cc Pulsar به جای موتور 250cc مشتق از KTM که وظایف Dominar 250 را انجام می دهد، عرضه شود.