Bajaj Pulsar N150 Spied آینده

ع،‌های جاسوسی استتار شده طراحی جلوی آن را نشان می‌دهد و به وضوح تفاوت‌های DNA را که قبلاً به آن اشاره کردیم، نشان می‌دهد. چراغ جلوی جدید Pulsar 150 LED به وضوح قابل مشاهده است. Pulsar N250 و N160 با چراغ پیش، پروژکتور دوکاره خود که در بین LED DRL ها قرار دارد، چهره شیک تری دارند، در حالی که در این ع، جاسوسی، DRL ها در بالا و پروژکتور در زیر با یک لامپ هالوژن احتمالی در آن قرار گرفته است.

باجاج احتمالاً موتورها را برای ارائه عملکرد و مسافت پیموده شده بهتر به روز می کند. با آمدن به Pulsar 150، یکی از پرفروش‌ترین‌ها در خط تولید Pulsar است و در حال حاضر از یک موتور تک سیلندر 149.5 سی سی با قدرت 13.8 ، بخار در 8500 RPM و 13.25 نیوتن متر گشتاور در 6500 RPM بهره می‌برد. این هد 2 ولتی همراه با خنک کننده هوا دارد و به گیرب، 5 سرعته متصل می شود. Bajaj همچنین یک نوع دیسک دوگانه ارائه می دهد و ABS کانالی را به صورت استاندارد دریافت می کند.

Bajaj Pulsar N150 Spied آینده
Bajaj Pulsar N150 Spied آینده

برخی از ،مت های چرخه آن احتمالاً همراه با ویژگی ها منتقل می شوند. با افزایش فراو، بین قاطرهای آزمایشی که پاپ می‌شوند، می‌توان انتظار داشت که پرتاب آن تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده انجام شود. هنگامی که راه اندازی شود، با یاماها FZ، هوندا یونیکورن، TVS Apache RTR 160، هوندا X-Blade و امثال آن رقابت خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/upcoming-bajaj-pulsar-n150-spied-led-headlight-12450360.html

Bajaj Pulsar N150 آینده به‌روزرس، نسل خواهد بود – دارای پلتفرم، موتور و قطعات جدید

Bajaj Pulsar N150 Spied آینده
Bajaj Pulsar N150 Spied آینده
برای شروع، این ع، های جاسوسی در احمدنگار کلیک شد. نسخه جدید Bajaj Pulsar N150 جاسوسی، تفاوتی جزئی با چهره N250 و N160 دارد. بنابراین، این احتمال قوی وجود دارد که این قاطر آزمایشی خاص ممکن است تحت خانواده N طبقه بندی نشود. برای گیج شدن بیشتر، باجاج دارای علائم تجاری زیادی است که در هند ثبت شده اند.

آینه‌ها شبیه N160 و N250 در حالی که Bajaj Pulsar N150 جاسوسی می‌،د، به نظر می‌رسند و دارای محافظ تصادف موتور مسافرتی است. Pulsar N160 و N250 دارای محافظ تصادف موتور بسیار شیک‌تری هستند. این مجموعه پولسار قبلاً نیز جاسوسی شده است. گاهی در کنار N125 که آن هم در دست تست است و به زودی رونمایی می شود.

مشخصات و ویژگی ها

ما مدت هاست که باجاج را روی طرح های خود نگه داشته ایم. سازنده خودرو هندی هر از چند گاهی یک تن به روز رس، را ارائه می دهد. اما آنها بیشتر برای گرافیک و طرح های رنگی در نظر گرفته شده اند. در حالی که طراحی حفظ خواهد شد. به ،وان مثال، یک Pulsar 150 مدل 2008 اگر در کنار هم پارک شده باشد، شبیه به Pulsar 150 فعلی است.

به طور عمده، Pulsar Elan و Pulsar Eleganz. Bajaj می تواند از هر یک از این علائم تجاری استفاده کند و یک ،یب متمایز ایجاد کند. به ،وان مثال، تمام پولسارهای منشعب شده در خط “NS” اکنون می توانند زیر “N” قرار بگیرند. پولسارهای معمولی را می توان تحت ،یب Elan یا Eleganz قرار داد. ما این را می گوییم زیرا تفاوت طراحی مشخصی بین این دو وجود دارد که در ع، های جاسوسی دیده می شود.

Bajaj Pulsar N150 Spied آینده
Bajaj Pulsar N150 Spied آینده

این را به این دلیل می گویم که من یک مدل 2010 دارم و 12 سال بعد باجاج هنوز همان طرح را می فروشد. با این حال، ما شاهد هستیم که Bajaj در نهایت به یک زبان طراحی جدیدتر و DNA خانواده تغییر می کند. اکنون ،ت Pulsar 150 است که به این DNA طراحی جدید منتقل شود. بابت این ع، های جاسوسی از علاقه مندان به خودرو، Bhargav Mhatre تشکر می کنیم.

آزمایش اسپید Bajaj Pulsar N150 آینده