Bajaj Racer، Hammer، Aura ثبت شده است

سومین علامت تجاری Bajaj Hammer است که به نظر می رسد برای یک موتور سیکلت ICE مرتبط باشد. دوچرخه ای با نام همر توسط تولید کننده موتور سیکلت آمریکایی Victory Motorcycles تولید شده است. با این حال، این شرکت دیگر عملیاتی نیست. Bajaj نباید با استفاده از نام Hammer در بازار هند مشکلی داشته باشد. اصطلاح “Hammer” حسی از استحکام را القا می کند. می‌توان آن را برای دوچرخه‌های رفت و آمد و همچنین دوچرخه‌های رودستر یا ماجراجویی ممتاز اعمال کرد.

هیچ وضوحی در مورد ج، زم، راه اندازی وجود ندارد

ثبت نام علامت تجاری ،وماً به م،ای راه اندازی بالقوه نیست. ممکن است اتفاق بیفتد یا نباشد. ممکن است سال ها طول بکشد تا این علائم تجاری به بازار برسند یا همه چیز می تواند بسیار سریعتر کار کند.

ا،ر OEM ها فعالانه برای ثبت علائم تجاری مختلف کار می کنند، حتی اگر تنها تعداد کمی از آنها در واقع راه اندازی شوند

راه اندازی اسکوتر برقی جدید Bajaj Racer
تصویر فقط برای تصویرسازی

نام محصولات نقش مهمی در شکل دادن به درک مصرف کنندگان ایفا می کند، به همین دلیل است که زمان زیادی برای یافتن بهترین نام های ممکن صرف می شود. Pulsar یک مثال مرتبط است که به تنهایی ثروت شرکت را تغییر داد. OEM ها معمولاً یک برنامه 5 تا 10 ساله در مورد محصولات جدیدی که قرار است راه اندازی شوند دارند. اینجاست که مهم می‌شود که نام‌ها را از قبل علامت‌گذاری کنید.

وضعیت درخواست هر سه علامت تجاری جدید “تشریفات Chk P،” است. باجاج آئورا برای یک اسکوتر من، به نظر می رسد، اگرچه هیوندای قبلاً سدان Aura را دارد. اما درگیری با علامت تجاری بعید است زیرا Bajaj Aura نام یک خودروی سواری 4 چرخ نخواهد بود. لازم به ذکر است که بنلینگ قبلاً یک اسکوتر برقی دارد که با نام Aura ثبت شده است. با این حال، آن را به ،وان Aura-Li به بازار عرضه می شود. حتی Hero Electric برای علامت تجاری Aura در سال 2022 درخواست داده بود، اما با آن مخالفت شد.

OEM هایی مانند Bajaj Auto از نظر ثبت نام های جدید کاملاً فعال بوده اند. اخیراً باجاج خودرو سه نام جدید به نام های باجاج اورا، باجاج ریسر و باجاج همر ثبت کرده است. همه این علائم تجاری تحت ک، 12 ثبت شده اند، به این م،ی که می توانند اسکوتر، موتور سیکلت، وسایل نقلیه الکتریکی و غیره باشند.

باجاج سه نام جدید را ثبت می کند - Racer، Hammer و Aura
Bajaj سه نام جدید را ثبت می کند – Racer، Hammer و Aura

Bajaj Aura، Racer، Hammer – آنها چه می توانند باشند؟

همچنین، مگر اینکه علائم تجاری “ثبت شده” باشند، همیشه این امکان وجود دارد که درخواست اعتراض شود، پس گرفته شود یا برای ارزیابی دقیق تر ارسال شود. سال گذشته، باجاج نام‌های تجاری مانند Darkstar، Technik و Tecnica را ثبت کرده بود. اینها هنوز به صورت تجاری مورد استفاده قرار نگرفته اند.


منبع: https://www.rushlane.com/bajaj-racer-hammer-aura-registered-new-electric-s،-motorcycle-12465492.html

از آنجایی که باجاج برنامه‌ای برای بازگشت به بخش اسکوترهای ICE ندارد، امکانات Bajaj Aura محدود به یک اسکوتر برقی است. این می تواند برای اسکوتر برقی ممتاز آینده Bajaj که با همکاری KTM و Husqvarna در حال توسعه است استفاده شود.

Bajaj Racer می تواند یک موتورسیکلت الکتریکی کاملاً جدید باشد
Bajaj Racer می تواند یک موتورسیکلت الکتریکی کاملاً جدید باشد

وقتی در مورد Bajaj Racer صحبت می کنیم، این نام می تواند برای یک ماشین عملکرد من، باشد. با این حال، Bajaj در حال حاضر محدوده Pulsar و Dominar را دارد. بنابراین، راه اندازی یک زیر نام تجاری جدید از دوچرخه های پرفورمنس بعید به نظر می رسد. اما اگر باجاج قصد دارد در آینده موتورسیکلت های برقی عرضه کند، می توان نام Racer را در نظر گرفت. با این حال، نام “Racer” بسیار عمومی است. برای اولین موتور سیکلت برقی باجاج من، به نظر نمی رسد.