Bentley Bentayga Odyssean Edition در استرالیا در سال 2023

این می تواند بر روی پلت فرم PPE ساخته شود که زیربنای پورشه Macan EV، Audi Q6 e-tron و Audi A6 e-tron باشد.

فضای داخلی با ،یب رنگی سه رنگ که شامل پوسته اصلی کت، و انتخابی از پنج رنگ پوست ثانویه – بلوط سوخته، پورپویز، کریکتبال، برونل یا بلوگا است، برجسته شده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، بنتلی قصد دارد تا سال 2026 فقط خودروهای PHEV و برقی را عرضه کند، زیرا تا سال 2030 کاملاً برقی می شود.

  • Bentley Bentayga Odyssean Edition در استرالیا در سال 2023

Bentayga Odyssean Edition را می‌توان به‌،وان چهار یا پنج نفره مشخص کرد و به‌اصطلاح مشخصات راحتی صندلی‌های جلو را به‌صورت استاندارد ارائه می‌کند که حدا،ر ۲۲ راه تنظیم به‌علاوه گرمایش و تهویه را ارائه می‌دهد.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

در نمای بیرونی، Bentayga Odyssean Edition بر روی رینگ‌های 22 اینچی ده پره، سپرهای جلو و عقب، چراغ‌های جلو و عقب، و کرومی ،مت پایین بدنه، رنگ‌های برودگار کم رنگ را به تصویر کشیده است.

بیشتر: همه چیز بنتلی بنتایگا
بیشتر: بنتلی بنتایگا هیب، 2023 قدرت بیشتری به دست می آورد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bentley-bentayga-odyssean-edition-confirmed-for-aus

نسخه محدود از کانسپت EXP 100 GT 2019 الهام گرفته شده است و دارای طیف وسیعی از مواد “سازگار با محیط زیست” در داخل کابین است.

  • Bentley Bentayga Odyssean Edition در استرالیا در سال 2023

را نسخه Odyssean Bentley Bentayga به 70 نمونه در سراسر جهان محدود شده است. مشتریان استرالیایی می توانند در فوریه سال آینده از فروشنده دلخواه خود پرس و جو کنند و اولین خودروهای مشتریان در سه ماهه سوم سال 2023 وارد بازار می شوند.

بنتلی نسخه محدود جدیدی از شاسی‌بلند هیب، پلاگین بنتایگا (PHEV) خود را معرفی کرد که بر روی پایداری تمرکز دارد.

شش رنگ وجود دارد که بنتلی برای هماهنگی با لهجه های رنگ پریده برودگار انتخاب کرده است، با این حال می تو،د از بین پالت کامل بنتلی بیش از 60 رنگ نیز انتخاب کنید.

این مواد شامل روکش کوآ با منافذ باز روی کنسول مرکزی، روکش کت، پیانو اضافی، و پانل‌های توید ساخته شده از 100 درصد پشم بریت،ایی است.

گزارش‌های خارج از کشور نشان می‌دهند که اولین خودروی الکتریکی یک SUV، احتمالاً نسخه‌ای از Bentayga بعدی یا شاید یک نام کاملاً جدید خواهد بود.

دارای یک بسته باتری لیتیوم یون 18.0 کیلووات ساعت، Bentayga دارای برد الکتریکی ادعایی است 43 کیلومتر در چرخه سختگیرانه WLTP.

مجموع ،وجی های سیستم هستند 340 کیلو وات از قدرت و 700 نیوتن متر از گشتاور بنتلی ادعا می کند که می تواند سرعت 0-60 مایل در ساعت (0-97 کیلومتر بر ساعت) را در 5.1 ث،ه انجام دهد و شما به سرعت 254 کیلومتر در ساعت خواهید رسید.

این خودروساز بریت،ایی همچنین متعهد شده است که اولین خودروی الکتریکی خود (EV) را در سال 2025 معرفی و در سال 2026 به بازار عرضه کند.

مانند Bentayga Hybrid به روز شده، Bentayga Odyssean Edition از یک موتور 3.0 لیتری توئین توربو V6 بنزینی، جفت شده با a ژنراتور موتور الکتریکی 100kW/400Nm.