BMW و Mini از رقبای خود تا پنج سال گارانتی پیروی می کنند

دوره گارانتی به پنج سال / 100000 کیلومتر کاهش می یابد اگر خارج از شبکه نمایندگی خدمات ارائه دهید.

با این حال یک مشکل وجود دارد، زیرا این وسایل نقلیه جدید میتسوبیشی باید در نمایندگی مجاز میتسوبیشی برای مدت ضمانت 10 ساله سرویس شوند.

این حرکت دو سال و نیم پس از ارتقای مرسدس بنز انجام شد گارانتی سه ساله تا پنجولوو، آئودی، ل،وس، جگوار لندرور و آلفارومئو به دنبال آن حرکت ،د.

میتسوبیشی تنها سازنده ای است که در حال حاضر با ارائه برنامه گارانتی 10 ساله/200000 کیلومتری، گارانتی هفت ساله کیا را ش،ت داده است.

  • BMW و Mini از رقبای خود تا پنج سال گارانتی پیروی می کنند
  • BMW و Mini از رقبای خود تا پنج سال گارانتی پیروی می کنند

هوندا و جیپ گارانتی های پنج ساله را در سال 2017 راه اندازی ،د و پس از آن فورد، مزدا و فول، واگن در سال 2018. سوبارو و تویوتا نیز برنامه های گارانتی پنج ساله را در اوایل سال 2019 راه اندازی ،د.

جگوار لندرور در سال 2021 و ل،وس پرش ،د، در حالی که آئودی در ژانویه 2022 جهش کرد. آلفارومئو در اواسط سال 2022 به دنبال آن بود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bmw-and-mini-follow-rivals-to-five-year-warranty

خودروهای جدید میتسوبیشی همگی 10 سال گارانتی و 10 سال خدمات با قیمت محدود دریافت می کنند.

ب ام و در حال حاضر دومین برند پرفروش لو، در استرالیا است. تا به امروز در سال 2022، 20104 خودرو فروخته است که حدود 3000 دستگاه از مرسدس بنز عقب تر است.

  • BMW و Mini از رقبای خود تا پنج سال گارانتی پیروی می کنند
  • BMW و Mini از رقبای خود تا پنج سال گارانتی پیروی می کنند

BMW استرالیا به رسانه ها گفت: “استرالیا اکنون یک بازار گارانتی پنج ساله است”. گارانتی جدید به طور رسمی از اول نوامبر اجرایی شد، اگرچه به طور عطف به م،ق برای خودروهایی که پس از 1 اکتبر 2022 ثبت نام کرده اند اعمال می شود.

ضمانت‌های هفت ساله پیشروی جدید در بازار خودروهای اصلی هستند که توسط کیا در سال 2014 معرفی شد. MG، سانگ یانگ و اشکودا از آن زمان پیروی کرده‌اند.

البته با توجه به اینکه این برند قبلاً گفته بود مشتریانش نگران طول مدت گارانتی خود در دفاع از پوشش سه ساله خود نیستند، این یک تغییر قابل توجه است.

بی ام و در حال حاضر گارانتی پنج ساله را برای برندهای BMW، BMW Motorrad و Mini خود در استرالیا ارائه می دهد.

هیوندای استرالیا اولین بار در سال 1999 از گارانتی سه ساله خود به 5 سال گارانتی تغییر کرد و از آن زمان به آن پایبند بوده است.