BP صدها شارژر EV را در ایستگاه های خدمات استرالیا عرضه می کند

در مرحله اول عرضه، شارژرها در مکان‌های ،ده‌فروشی «کلان‌شهری و منطقه‌ای» BP در امتداد سواحل شرقی استرالیا، در ایستگاه‌های خدماتی با مواد غذایی و نوشیدنی نصب می‌شوند.

  • BP صدها شارژر EV را در ایستگاه های خدمات استرالیا عرضه می کند

BP در این فضا به رقیب Ampol می‌پیوندد، هر دو شرکت از شبکه عظیم املاک و مستغلات خود استفاده می‌کنند و مشتاق هستند که برای تحرک نسل بعدی حرکت کنند.

هر شارژر تریتیوم دو کانکتور دارد و می تواند دو خودرو را به طور همزمان شارژ کند. در سال 2023، شارژرهای جدید و موجود به اتصالات شبکه پرقدرت متصل خواهند شد که سرعت شارژ تا 150 کیلو وات را ممکن می‌سازد.

این شبکه قرار است BP Pulse نامیده شود، با این شرکت می‌گوید که برنامه‌هایی برای 600 نقطه شارژ در استرالیا – بدون ارائه ج، زم، – بخشی از 100000 شارژر برنامه‌ریزی شده در سطح جهان دارد.

بیشتر: آمپل شبکه شارژر EV را راه اندازی می کند
بیشتر: شرکت سوخت آمپل ،ب و کار شارژ AmpCharge EV خود را توسعه می دهد

بیشتر: BP Pulse اولین شارژرهای EV را در استرالیا افتتاح کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bp-rolling-out-،dreds-of-ev-chargers-at-australian-service-stations

بریتیش پترولیوم می‌گوید که می‌خواهد «راحت‌کننده‌ترین شبکه برق‌سواری سریع شارژ کشور و تجربه مشتری» را بسازد، البته همه چیز به دنبال یافتن فرصت‌های سود جدید و مرتبط ماندن با ت،یر خودروهای برقی است.

  • BP صدها شارژر EV را در ایستگاه های خدمات استرالیا عرضه می کند
مدیر عامل جه، غول نفتی، برنارد لونی، در حال افتتاح یک سایت جدید در برایتون شرق، حومه گران قیمت در ملبورن بود. سایت هایی در Diamond Creek (خارج از ملبورن) و Caboolture (کوئینزلند) نیز به روی عموم باز شده اند.

ما در این دهه و فراتر از آن با تعداد فزاینده‌ای از شارژرهای سریع و قابل اعتماد در مکان‌های من، با گزینه‌های ،ده‌فروشی عالی، چه بخواهند بخورند، بنوشند یا ،ید کنند، در سفر با آنها خواهیم بود.»

شرکت سوخت BP نصب شارژرهای سریع خودروهای برقی (EV) را در جایگاه های خدمات خود آغاز کرده است.

آقای لونی گفت: «راه اندازی BP Pulse در استرالیا عالی است و تجربه شارژ با سرعت بالا و باکیفیت را برای کمک به تسریع انتقال به خودروهای الکتریکی ارائه می دهد.

تولیدکننده تریتیوم مستقر در بریزبن، شارژرها را به ،وان بخشی از یک قرارداد چند ساله برای تحویل در بازارهای بریت،ا، استرالیا و نیوزلند BP تامین می کند.

  • BP صدها شارژر EV را در ایستگاه های خدمات استرالیا عرضه می کند

فردریک بودری، رئیس BP استرالیا گفت: «ما می‌خواهیم برای مشتریان خود تجربه‌ای فوق‌العاده ارائه دهیم و نیازهای آن‌ها را بدون توجه به نوع تحرکشان برآورده کنیم».